Шайба ущільнювальна

118 товарів.
Відображення 1 - 24 з 118 товарів

Ущільнювальні шайби для ПНВТ (ТНВД)

У паливних насосах високого тиску обов'язково необхідно використовувати додаткові елементи для ущільнення стиків і різьбових з'єднань. Це дозволить забезпечити високий показник герметичності. Вони необхідні, оскільки всі елементи ПНВТ (ТНВД) відчувають підвищені навантаження. Без достатньої щільності з'єднання, паливна рідина буде протікати, а тиск в системі сильно впаде. Це призведе до порушення в роботі відразу декількох робочих органів. Шайба ущільнююча в широкому асортименті представлена ​​в каталозі нашого інтернет-магазину. Всі вироби виконуються з використанням високоякісних матеріалів, що проходять спеціальну обробку. Це гарантує надійність і довговічність продукції.

Алюмінієві шайби

Найбільш ефективним варіантом ущільнення є шайба, вироблена на основі алюмінію. Різноманітність форм і розмірів дозволяє підібрати оптимальний варіант під конкретні вузли ПНВТ (ТНВД). Ущільнювальна шайба відрізняється:

 •          товщиною;
 •          діаметрами зовнішнього і внутрішнього краю;
 •          наявністю додаткових матеріалів;
 •          формою та іншими параметрами.

Нерідко шайба алюмінієва встановлюється з попередньо накладеними гумками. Однак в паливних насосах даний вид ущільнення може зашкодити процесу, тому рекомендується чітко слідувати вимогам виробників ПНВТ (ТНВД).

Популярність алюмінієвих виробів обумовлена ​​властивостями матеріалу. Він досить пластичний, дозволяючи забезпечити щільне прилягання деталей без зносу основного кріплення при укрученні. Також алюміній стійкий до корозії і не вступає в реакцію з паливними сумішами. Саме ці параметри стали причиною використання матеріалу в якості основного, для виготовлення ущільнювачів шайб різного призначення.

Купити алюмінієву шайбу за доступною ціною ви зможете у нас. Ми пропонуємо кілька типів ущільнювачів, серед яких:

 •          регулювальні шайби форсунок;
 •          комплекти по 100 штук;
 •          великий вибір перетинів (3-33 мм внутрішній діаметр, 9-40 мм зовнішній діаметр);
 •          різну товщину (0,3-3 мм).

Найбільш дорогими є регулювальні шайби для форсунок. Їх вартість в нашому магазині дешевше роздрібної (7 гривень за штуку). Однак технологія їх виробництва та надійність повністю виправдовують витрати клієнта. Купуючи ущільнювачі в нашому магазині, ви отримуєте можливість домогтися якісної і довговічною герметизації, без зайвих витрат.

Мідні шайби

Чималу популярність сьогодні отримали шайби з міді в якості елементів ущільнювачів для паливних систем. Вона володіє більшою щільністю, ніж алюміній, тому в деяких випадках забезпечує відповідні характеристики. При цьому температура плавлення міді практично в 2 рази вище алюмінію, тому їх часто використовують в системах з підвищеними робочими температурами. В іншому, шайби мідні ущільнювальні не сильно відрізняються від більш звичних, алюмінієвих.

При необхідності використовувати подібні типи виробів, наш магазин пропонує кілька варіантів. У нас ви зможете купити мідні шайби з різними параметрами в межах 4,5 гривні за штуку (при максимальній товщині і розмірах товару). Вироби малого діаметра обійдуться менш ніж в 0,5 гривні.

Переваги нашого інтернет-магазину

За довгий час існування нашої фірми, ми змогли виявити ряд найбільш поширених причин неполадок паливних систем. Це дозволило зібрати в каталозі все необхідне для ремонту та відновлення працездатності ПНВТ (ТНВД) або іншого вузла системи. При цьому якість наших товарів забезпечить надійну і довговічну роботу вузлів. Всі вироби пройшли сертифікацію, що дозволяє гарантувати високу якість продукції. До інших переваг відносяться:

 •          найкоротші терміни доставки «Новою поштою» або «Інтайм»;
 •          кілька засобів оплати;
 •          зручна форма замовлення товарів;
 •          широкий діапазон додаткових послуг та інше.

Фахівці допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант для конкретних вузлів системи, забезпечивши економію вашого бюджету і ефективну герметизацію паливного насоса високого тиску, форсунки або іншого елемента.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021