Шайба ущільнювальна

119 товарів.
Відображення 1 - 24 з 119 товарів

Ущільнювальні шайби для ПНВТ (ТНВД)

У паливних насосах високого тиску обов'язково необхідно використовувати додаткові елементи для ущільнення стиків і різьбових з'єднань. Це дозволить забезпечити високий показник герметичності. Вони необхідні, оскільки всі елементи ПНВТ (ТНВД) відчувають підвищені навантаження. Без достатньої щільності з'єднання, паливна рідина буде протікати, а тиск в системі сильно впаде. Це призведе до порушення в роботі відразу декількох робочих органів. Шайба ущільнююча в широкому асортименті представлена ​​в каталозі нашого інтернет-магазину. Всі вироби виконуються з використанням високоякісних матеріалів, що проходять спеціальну обробку. Це гарантує надійність і довговічність продукції.

Алюмінієві шайби

Найбільш ефективним варіантом ущільнення є шайба, вироблена на основі алюмінію. Різноманітність форм і розмірів дозволяє підібрати оптимальний варіант під конкретні вузли ПНВТ (ТНВД). Ущільнювальна шайба відрізняється:

 •          товщиною;
 •          діаметрами зовнішнього і внутрішнього краю;
 •          наявністю додаткових матеріалів;
 •          формою та іншими параметрами.

Нерідко шайба алюмінієва встановлюється з попередньо накладеними гумками. Однак в паливних насосах даний вид ущільнення може зашкодити процесу, тому рекомендується чітко слідувати вимогам виробників ПНВТ (ТНВД).

Популярність алюмінієвих виробів обумовлена ​​властивостями матеріалу. Він досить пластичний, дозволяючи забезпечити щільне прилягання деталей без зносу основного кріплення при укрученні. Також алюміній стійкий до корозії і не вступає в реакцію з паливними сумішами. Саме ці параметри стали причиною використання матеріалу в якості основного, для виготовлення ущільнювачів шайб різного призначення.

Купити алюмінієву шайбу за доступною ціною ви зможете у нас. Ми пропонуємо кілька типів ущільнювачів, серед яких:

 •          регулювальні шайби форсунок;
 •          комплекти по 100 штук;
 •          великий вибір перетинів (3-33 мм внутрішній діаметр, 9-40 мм зовнішній діаметр);
 •          різну товщину (0,3-3 мм).

Найбільш дорогими є регулювальні шайби для форсунок. Їх вартість в нашому магазині дешевше роздрібної (7 гривень за штуку). Однак технологія їх виробництва та надійність повністю виправдовують витрати клієнта. Купуючи ущільнювачі в нашому магазині, ви отримуєте можливість домогтися якісної і довговічною герметизації, без зайвих витрат.

Мідні шайби

Чималу популярність сьогодні отримали шайби з міді в якості елементів ущільнювачів для паливних систем. Вона володіє більшою щільністю, ніж алюміній, тому в деяких випадках забезпечує відповідні характеристики. При цьому температура плавлення міді практично в 2 рази вище алюмінію, тому їх часто використовують в системах з підвищеними робочими температурами. В іншому, шайби мідні ущільнювальні не сильно відрізняються від більш звичних, алюмінієвих.

При необхідності використовувати подібні типи виробів, наш магазин пропонує кілька варіантів. У нас ви зможете купити мідні шайби з різними параметрами в межах 4,5 гривні за штуку (при максимальній товщині і розмірах товару). Вироби малого діаметра обійдуться менш ніж в 0,5 гривні.

Переваги нашого інтернет-магазину

За довгий час існування нашої фірми, ми змогли виявити ряд найбільш поширених причин неполадок паливних систем. Це дозволило зібрати в каталозі все необхідне для ремонту та відновлення працездатності ПНВТ (ТНВД) або іншого вузла системи. При цьому якість наших товарів забезпечить надійну і довговічну роботу вузлів. Всі вироби пройшли сертифікацію, що дозволяє гарантувати високу якість продукції. До інших переваг відносяться:

 •          найкоротші терміни доставки «Новою поштою» або «Інтайм»;
 •          кілька засобів оплати;
 •          зручна форма замовлення товарів;
 •          широкий діапазон додаткових послуг та інше.

Фахівці допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант для конкретних вузлів системи, забезпечивши економію вашого бюджету і ефективну герметизацію паливного насоса високого тиску, форсунки або іншого елемента.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022