ЧДА Чугуївська дизельна апаратура

Розформований ЧЗТА Чугуївський завод паливної апаратури в виробництві паливних насосів, став причиною створення об’єднання ЧДА в Чугуєві "Чугуївська дизельна апаратура", яке посприяло покращенню виробничого процесу. Більш ніж 15 років ми здійснюємо виготовлення запчастини дизельної паливної апаратури, активно розвиваючи свою діяльність. На даний час ми маємо високотехнологічне обладнання європейського виробництва, що дозволяє:

  •          досягнути високої якості та довговічності продукції;
  •          знизити витрати на виробництво виробів;
  •          забезпечити точність виготовлення деталей до мікрометрів;
  •          здійснювати оброблення з використанням унікальних методів тощо.

На сьогодні Чугуївський завод дизельної апаратури є одним з лідерів та виробляє комплектуючі ПНВТ та запчастини для паливних систем. Ми пропонуємо клієнтам широкий асортимент товарів різноманітного призначення по прийнятним цінам.

Переваги компанії ЧДА

Низькі ціни на продукцію обумовлені вигідними умовами співпраці з постачальниками сировини та оригінальних виробів від ведучих компаній світового ринку. Поміж товарів власного виробництва -запчастини для паливної апаратури ЧДА і CHDA, ми ведемо активний продаж виробів від Bosch, MOTORPAL, АЗПІ, ЯЗДА, Okmash, URT та інших фірм. Завдяки цьому, клієнти можуть придбати запчастини для паливних систем певної модифікації. Також ми відрізняємося:

  •          великим штатом висококваліфікованих спеціалістів;
  •          найкоротшими строками виготовлення деталей та запчастини паливної системи;
  •          наявністю знижок та акцій для клієнтів;
  •          зручними способами сплати та іншими якостями.

Надана в асортименті магазину продукція повністю відповідає сучасним вимогам та стандартам якості. Купуючи товари в нас, ви отримуєте можливість виконати ефективний та довговічний ремонт паливної апаратури з мінімальними грошовими витратами.

Додаткові послуги ЧДА - ремонт паливної системи

Поміж виробництва виробів для паливних систем, наша компанія пропонує клієнтам виконати ремонт несправних деталей. Ми виконуємо роботи будь-якої важкості, використовуючи високоякісні матеріали. Відновлення деталей здійснюється спеціальними методами, які дозволяють повернути первинну функціональність механізмів та запчастин. Можливо вам зекономити на ремонті паливного насоса та купить плунжерную пару в Украине ЧДА нових товарів, а також забезпечити тривалість роботи паливного вузла. Для отримання більш детальної інформації про послуги та запчастини для ремонту паливної апаратури, ціни нашої компанії, зв’яжіться з консультантом за телефонами, які вказані на сайті.