Плунжерні пари ЯМЗ 236

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Компанія «ЧДА» поставляє і продає запчастини для дизельних ТНВД.  У нашому каталозі представлений великий асортимент товарів оригінального виробництва провідних підприємств, а також сертифікована продукція нашого заводу.  Ми пропонуємо купити плунжерні пари для ЯМЗ-236 в Харкові на вигідних умовах.  Всі товари мають заводські гарантії, пропонуємо замовити плунжерні пари на ЯМЗ-236.  Доставка здійснюється по Україні транспортними компаніями до Києва, Дніпропетровська, Чернігова та інших міст.

Особливості продукції

Більшість виробів каталогу є універсальними запчастинами, які сумісні з рядом інших двигунів крім ЯМЗ-236.  Серед товарів вироби, вироблені:

 •          ЧДА;
 •          ЯЗДА;
 •          WEIFU;
 •          ЯМЗ.

Всі запчастини сертифіковані відповідно до регламентів і вимог.  При виникненні труднощів з підбором деталей, зверніться до консультантів нашої компанії.  Вони допоможуть вибрати недорогу продукцію, яка забезпечить ефективний ремонт.

Модельний ряд

В асортименті нашої компанії зібрані найбільш підходящі і популярні запчастини для паливних насосів ПНВТ, сумісних з двигунами ЯМЗ.  Основними моделями каталогу є плунжерні пари серій:

 •          60-31;
 •          Н05;
 •          60-11.

Вони представлені в декількох модифікаціях, що відрізняються за розміром плунжера, виробником і сумісністю з конкретними двигунами.

Вартість плунжерних пар

Розцінки варіюються з урахуванням марки, серії і моделі виробів.  Найдешевше обійдуться товари нашого підприємства.  Власне виробництво знизило собівартість продукції.  «ЧДА» пропонує замовити плунжерні пари в Кривому Розі за ціною в межах 100-250 гривень.  Ми проводимо акції, які дають можливість купити товари зі знижкою.

Наші переваги

«ЧДА» спеціалізується на виготовленні, постачанні та продажу дизельної апаратури в Полтаві, Горлівці та інших містах.  Ми також пропонуємо скористатися послугами ремонту старих плунжерних пар.  При допустимого спрацювання або пошкодженнях наші майстри відновлять геометрію виробів на спеціальному обладнанні.  Це скоротить витрати на покупку нових запчастин.  Співпраця з нами забезпечує:

 •          економію бюджету;
 •          найкоротші терміни доставки;
 •          зручні способи оплати;
 •          гарантії якості;
 •          знижки і бонуси постійним клієнтам;
 •          консультування та інше.

Ми дорожимо своєю репутацією, тому продаємо тільки якісні запчастини.  Клієнтам надається вибір зручного способу доставки з допустимих варіантів.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021