Ремонт плунжерних пар на Сканію

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Реставрація плунжерних пар для автомобілів Сканія в Чугуєві

Вантажні машини шведської компанії частенько здійснюються з дизельними паливними системами. Погана якість палива, високі робочі навантаження, інші зовнішні чинники негативно позначаються на терміні служби деталей ПНВТ. При цьому знайти оригінальні запчастини на ринку досить складно, а вартість продукції вища, ніж на деталі інших виробників. Щоб заощадити бюджет, "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Скания в Києві, Львові, Одессі. Ми в короткі терміни якісно відновимо первинні параметри і характеристики виробів, надавши гарантії на виконані роботи. Замовлення приймаються по усій Україні. Доставка відреставрованих запчастин здійснюється транспортними компаніями на вибір клієнта.

Моделі ремонтованих виробів

«ЧДА» має в розпорядженні передове устаткування і інструменти імпортного виробництва, які дозволяють проводити роботи практично з будь-якими запчастинами паливних систем на Scania. Ми пропонуємо здати на реставрацію плунжерные пари:

  •         серiй 544;
  •         с артикулами 2 418 i 1 468;
  •         виробництва Bosch типу VE і інші.

Ми проводимо ремонт плунжерних пар Скания в Дніпропетровську, строго дотримуючись вимог регламентів і виготівників оригінальної продукції.

Вартість послуг

На автомобілях шведської компанії використовуються прості рядні ПНВТ, а також агрегати із складним пристроєм (переважно Bosch). Залежно від серії і моделі виробу, вартість послуг відрізняється. У "ЧДА" ціна ремонту плунжерних пар Скания в Одесі складає близько 250-900 гривень. Ми проводимо індивідуальний розрахунок вартості, після діагностики. Вона дозволяє виявити найбільш доступний варіант реставрації.

Чому варто відновити старі запчастини?

Окрім економічної вигоди, реставрація забезпечує ряд додаткових переваг для клієнтів. Позитивними чинниками відновлення є:

  •         короткі терміни отримання запчастин;
  •         повна сумісність деталі з ПНВТ;
  •         збереження оригінальних виробів і багато що інше.

Після ремонту плунжерних пар Scania у Львові, наша компанія проводить строгі перевірки. Це гарантує надійність і тривалий термін служби, що не поступаються оригінальним запчастинам.

Останні відгуки про товар

Плунжерна пара МТЗ УТН 4УТНМ-1111410-01 (ЮМЗ) CHDA
Обзор ожидает модерации
17.05.2022
Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022