Каталог товарів Чугуївської дизельної апаратури (ЧДА)

Чугуївський завод здійснює виробництво виробів для дизельних паливних систем. В асортименті підприємства представлений широкий вибір запчастин високої якості. Сучасне обладнання заводу і інноваційні технології виготовлення забезпечили надійність деталей. Всі вироби точно відповідають геометрії і характеристикам паливної системи різних марок. Серед основних товарів ЧДА можна виділити:

  •          плунжерні пари;
  •          нагнітальні клапани;
  •          розпилювачі.

Крім вищевказаних товарів, завод здійснює продаж ремонтних деталей і пристроїв (ТНВД, СВД, УТН, форсунки і багато іншого). Підприємство займається виготовленням і ремонтом елементів паливних систем для дизельної техніки. Основними перевагами ЧДА є низька ціна і відмінна якість запчастин.

Плунжерні пари ЧДА

Основний напрямок діяльності заводу - виготовлення запчастин для паливних систем вітчизняної техніки. Плунжерні пари представлені в широкому виборі. Підприємство виробляє запчастини, відповідні розмірами і функціональністю наступним маркам ТНВД:

  •          ЛСТН ХТЗ;
  •          4УТНЗ;
  •          Motorpal;
  •          КамАЗ, МАЗ та інші.

Також серед продукції є секції високого тиску на ТНВД від Motorpal. З огляду на вигідну вартість виробів, клієнти ЧДА отримують можливість замінити зношені або пошкоджені плунжерні пари в насосі з мінімальними витратами.

Нагнітальні клапани ЧДА

Між СВД і плунжерній парою встановлюється нагнітальний клапан, який піддається високим навантаженням і зносу. Він нерідко виходить з ладу, проте його заміна здійснюється швидко. Чугуївський завод пропонує ряд нагнітальних клапанів для вітчизняних машин за низькими цінами. В каталозі є вироби для:

  •          КамАЗ стандартів Євро-1/2/3;
  •          ЛСТН, УСТН и МТЗ;
  •          МАЗ, ЗІЛ та інших марок.

Завод також пропонує купити нагнітальні клапани від імпортних і вітчизняних виробників. Процес ремонту здійснюється з використанням спеціальних матеріалів і обладнання, що гарантує довговічність вироби і точне дотримання робочих характеристик.

розпилювачі ЧДА

Від якості розбризкування палива в циліндрі залежить прийомистість двигуна, ефективність займання та інші параметри. Чугуївський завод відповідально підійшов до питання виготовлення розпилювачів для дизельних систем. В основі виробництва використовуються високоміцні сплави металів, які мало піддаються зносу. Це значно збільшує термін служби деталей. При цьому клієнти можуть віддати свої розпилювачі в ремонт на завод, що дозволить заощадити бюджет без порушення функціональності уприскування палива.

На даний час таблиця каталогу готується адміністратором, але Ви можете ознайомитися з продукцією. Запчастини та комплектуючі на паливні насоси від ЧДА.