Плунжерні пари ГАЗ 4301

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Чугуївська дизельна апаратура виробляє і поставляє високоякісні запчастини для ПНВТ (ТНВД) в Харкові.  У нашому асортименті представлений великий вибір плунжерних пар для автомобілів ГАЗ.  Найбільш затребуваною є модель з маркуванням 36.1111150.  Це основний тип плунжерних пар для ГАЗ 4301. Деталь сумісна з двигунами ГАЗ-542 і ТНВД серії 733, для яких характерне рядне розташування плунжерів.  Представлені в каталозі деталі повністю сертифіковані і мають заводські гарантіїПропонуємо купити плунжерні пари на ГАЗ 4301.

Особливості плунжерних пар 36.1111150

Ми пропонуємо замовити виріб, яке виробляється на нашому підприємстві.  В процесі використовуються високоміцні сплави металів, стійких до зносу і зовнішнім факторам.  При цьому виготовлення здійснюється на технологічних верстатах імпортного виробництва.  Досвідчені та кваліфіковані майстри стежать за всіма етапами виробництва, суворо перевіряючи відповідність нормативним документам і регламентам.  Діаметр плунжера становить 8 мм.  Він застосуємо для автомобілів ГАЗ 4301 і № 3306.

Скільки коштує плунжерні пара для ГАЗ 4301?

Ціна виробу в Києві варіюється з урахуванням виробника і стану вироби.  У асортименті є нові високоякісні запчастини, продукція виробництва нашого підприємства, а також ремонтні запчастини.  Нова деталь, виготовлена ​​нашим заводом, обійдеться клієнтам Одеси в 335 гривень.  При цьому ми періодично проводимо акції, що дозволяють клієнтам купити товари зі знижкою.

Наші переваги

Купівля дизельної апаратури і запчастин в «ЧДА» дозволить клієнтам значно заощадити бюджет без втрат якості ремонту.  Ми поставляємо, виробляємо і продаємо тільки сертифіковані товари в Дніпропетровську, забезпечуючи:

  •          найкоротші терміни доставки по Україні;
  •          зручні способи оплати;
  •          гарантії якості на всю продукцію;
  •          допомога у виборі запчастин;
  •          консультування клієнтів за наявними питань;
  •          широкий спектр послуг з ремонту і відновленню ПНВТ.

Ми маємо в своєму розпорядженні необхідним обладнанням для відновлення геометрії плунжерних пар в Львові.  При бажанні заощадити бюджет, ви можете звернутися до нас для ремонту старої деталі в Чернігові.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023