Плунжерні пари ГАЗ 4301

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Чугуївська дизельна апаратура виробляє і поставляє високоякісні запчастини для ТНВД в Харкові.  У нашому асортименті представлений великий вибір плунжерних пар для автомобілів ГАЗ.  Найбільш затребуваною є модель з маркуванням 36.1111150.  Це основний тип плунжерній пари для ГАЗ 4301. Деталь сумісна з двигунами ГАЗ-542 і ТНВД серії 733, для яких характерне рядне розташування плунжерів.  Представлені в каталозі деталі повністю сертифіковані і мають заводські гарантії та пропонуємо купити плунжерні пари на ГАЗ 4301.

Особливості плунжерних пар 36.1111150

Ми пропонуємо замовити виріб, яке проводиться на нашому підприємстві.  В процесі використовуються високоміцні сплави металів, стійких до зносу і зовнішнім факторам.  При цьому виготовлення здійснюється на технологічних верстатах імпортного виробництва.  Досвідчені та кваліфіковані майстри стежать за всіма етапами виробництва, суворо перевіряючи відповідність нормативним документам і регламентам.  Діаметр плунжера становить 8 мм.  Він застосуємо для автомобілів ГАЗ 4301 і № 3306.

Скільки коштує плунжерні пара для ГАЗ 4301?

Ціна виробу в Києві варіюється з урахуванням виробника і стану вироби.  У нашому асортименті є нові запчастини оригінального виробництва, високоякісні репліки, продукція нашого підприємства, а також ремонтні запчастини.  Нова деталь, виготовлена ​​нашим заводом, обійдеться клієнтам Одеси в 335 гривень.  При цьому ми періодично проводимо акції, що дозволяють клієнтам купити товари зі знижкою.

Наші переваги

Купівля дизельної апаратури і запчастин в «ЧДА» дозволить клієнтам значно заощадити бюджет без втрат якості ремонту.  Ми поставляємо, виробляємо і продаємо тільки сертифіковані товари в Дніпропетровську, забезпечуючи:

  •          найкоротші терміни доставки по Україні;
  •          зручні способи оплати;
  •          гарантії якості на всю продукцію;
  •          допомога у виборі запчастин;
  •          консультування клієнтів за наявними питань;
  •          широкий спектр послуг з ремонту і відновленню ПНВТ.

Ми маємо в своєму розпорядженні необхідним обладнанням для відновлення геометрії плунжерних пар в Львові.  При бажанні заощадити бюджет, ви можете звернутися до нас для ремонту старої деталі в Чернігові.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки Mercedes Sprinter, Vito, COMMON RAIL DSLA 154 P 1 034 BOSCH
качество неплохое, цена на удивления очень низкий, работает хорошо. спасиба вам
28.07.2021
Ремонт електронних форсунок дизеля Skoda (Шкода)
очень сильно увеличился расход, а ЧДА помогли справиться с этой проблемой, молодцы!
28.07.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Шкода Октавия 1.9 TDI
отправил на ремонт насос и остался не доволен эти к""лы отправили позже чем обещали пришлось договариваться на другой день на сто. очень сильно подвели
28.07.2021
Клапан (Мультиплікатор) форсунки Denso # 10, 11-30-010 (набір для ремонту форсунки Денсо)
КлапанDenso #10 заказал на форсунку тайоту все устроило, тест план форсунка прошла
27.07.2021
Ремонт плунжерної пари Сканія
отреставрировали отлично, нахромировали. мне понравилось))
22.07.2021