Ремонт плунжерних пар МАН

9 товарів.
Відображення 1 - 9 з 9 товарів

Реставрація плунжерної пари ПНВТ на МАН 

Компанія "ЧДА" надає послуги відновлення старої дизельної апаратури, а також виконує роботи по заміні деталей і капремонту паливних насосів високого тиску. Ми спеціалізуємося на виробництві запчастин для дизельних паливних систем, тому детально розбираємося в особливостях облаштування механізмів і вузлів ПНВТ. Послуги ремонту плунжерних пар МАН в Харкові, Чугуїв і інших містах надаються на вигідних умовах. Ми недорого відновимо вироби в стислі терміни, надавши гарантії якості.

Особливості ремонту в компанії «ЧДА»

Наше підприємство має в розпорядженні повний спектр устаткування для виробництва і ремонту плунжерних пар MAN в Києві і Львові, Вінниці та Дніпрі. У роботі застосовуються міцні сплави з підвищеною зносостійкістю. При цьому досвід і кваліфікація майстрів дозволяють виконувати:

  •         відновлення геометричної форми плунжерів;
  •         створення захисного шару на виробах;
  •         заміну зношених ущільнювачів, пружин і кілець;
  •         установку нових запчастин і багато що інше.

Якщо плунжерная пара зазнала сильний знос і ушкодження, відновити її не вдасться. У такому разі ми пропонуємо клієнтам великий асортимент дизельної апаратури, сумісної з паливними системами автомобілів MAN. У нас є деталі оригінального виробництва, аналоги від провідних виробників, а також власна продукція і ремонтні запчастини, які продаються по понижених ставках.

Скільки коштують послуги відновлення?

Ціна ремонту плунжерних пар МАН в Миколаєві та Одесі варіюється в межах 250-850 гривень. Ми проводимо роботи з наданням знижок, що забезпечує економію бюджету клієнтів. Підсумкова сума визначається на основі:

  •         серії і моделі плунжерной пари;
  •         міри ушкодження виробу;
  •         додаткових складнощів.

Ми приймаємо в роботу практично усі моделі плунжерных пар, включаючи серії з артикулами 2 418, 1 468, VE, H - Type і інші. У каталозі нашої компанії також представлений широкий вибір вже відремонтованої продукції з детальним описом сумісності і технічних характеристик. Перед продажем або відправкою відновлених деталей, ми проводимо ретельні перевірки виробів на відповідність заводським вимогам. Доставка виконується по усій Україні.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023