Ремонт плунжерних пар МАН

9 товарів.
Відображення 1 - 9 з 9 товарів

Реставрація плунжерної пари ПНВТ на МАН 

Компанія "ЧДА" надає послуги відновлення старої дизельної апаратури, а також виконує роботи по заміні деталей і капремонту паливних насосів високого тиску. Ми спеціалізуємося на виробництві запчастин для дизельних паливних систем, тому детально розбираємося в особливостях облаштування механізмів і вузлів ПНВТ. Послуги ремонту плунжерних пар МАН в Харкові, Чугуїв і інших містах надаються на вигідних умовах. Ми недорого відновимо вироби в стислі терміни, надавши гарантії якості.

Особливості ремонту в компанії «ЧДА»

Наше підприємство має в розпорядженні повний спектр устаткування для виробництва і ремонту плунжерних пар MAN в Києві і Львові, Вінниці та Дніпрі. У роботі застосовуються міцні сплави з підвищеною зносостійкістю. При цьому досвід і кваліфікація майстрів дозволяють виконувати:

  •         відновлення геометричної форми плунжерів;
  •         створення захисного шару на виробах;
  •         заміну зношених ущільнювачів, пружин і кілець;
  •         установку нових запчастин і багато що інше.

Якщо плунжерная пара зазнала сильний знос і ушкодження, відновити її не вдасться. У такому разі ми пропонуємо клієнтам великий асортимент дизельної апаратури, сумісної з паливними системами автомобілів MAN. У нас є деталі оригінального виробництва, аналоги від провідних виробників, а також власна продукція і ремонтні запчастини, які продаються по понижених ставках.

Скільки коштують послуги відновлення?

Ціна ремонту плунжерних пар МАН в Миколаєві та Одесі варіюється в межах 250-850 гривень. Ми проводимо роботи з наданням знижок, що забезпечує економію бюджету клієнтів. Підсумкова сума визначається на основі:

  •         серії і моделі плунжерной пари;
  •         міри ушкодження виробу;
  •         додаткових складнощів.

Ми приймаємо в роботу практично усі моделі плунжерных пар, включаючи серії з артикулами 2 418, 1 468, VE, H - Type і інші. У каталозі нашої компанії також представлений широкий вибір вже відремонтованої продукції з детальним описом сумісності і технічних характеристик. Перед продажем або відправкою відновлених деталей, ми проводимо ретельні перевірки виробів на відповідність заводським вимогам. Доставка виконується по усій Україні.

Останні відгуки про товар

Трубка стендовая 600мм, 6 мм x 2 мм на стенд Common Rail на давление 2500 бар Гайка М12-М14
Брал трубку на стенд комон синею , очень долго искал в Украине нашол на ЧДА не намного дороже чем купить с Китая , но на след день она была у меня
24.06.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Мерседес ОМ 364, 366
сделали ремонт быстро, дали гарантию!!!!
24.06.2021
Ремкомплект паливного насоса рядний Євро 2 PW2000 A
мне все понравилось. претензий нет. спасибо
24.06.2021
Клапан (мультиплікатор) пьезо форсунки F00GX17004 Bosch (набір для ремонту пьезофорсунок)
ціна просто чудова. у інших набагато дорожче. якість добра
24.06.2021
Розпилювач форсунки MAN DLLA 134 P 180 0 433 171 159 BOSCH
Распылитель форсунки MAN DLLA134P180, цена и качество соответсувует!
24.06.2021