Розпилювачі форсунки ЯМЗ 238 турбо

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Розпилювач на форсунку турбованого двигуна ЯМЗ 238

Двигуни цієї моделі робилися досить давно. За час існування серії, агрегат отримав безліч модифікацій, багато хто з яких пов'язаний з системою уприскування палива. На мотор підходять розпилювачі для ЯМЗ-238 турбо для стандартної версії двигуна. Проте довгий термін служби ДВС призводить до утворення частих поломок, тому власники намагаються знайти недорогі запчастини, щоб скоротити загальні витрати. "ЧДА" пропонує купити розпилювачі форсунок на ЯМЗ-238 турбо в Києві, Харкові, Чернівцях та Черкаси на вигідних умовах. У каталозі представлений великий асортимент продукції оригінального виробництва, а також високоякісні репліки. На усі товари нашого каталогу даються гарантійні терміни. Доставка замовлень здійснюється транспортними компаніями по усій Україні.

Вартість запчастин

Ціна розпилювачів на ЯМЗ-238 турбо в Києві розпочинається з 50 гривень в нашій компанії. Найдорожче обійдеться продукція АЗПИ і ЯЗДА. За бажання заощадити бюджет, ми пропонуємо замовляти вироби, вироблювані підприємством "ЧДА". Самостійна реалізація продукції, що випускається, забезпечує нашим клієнтам:

  •         доступні ціни на товари - розпилювач форсунки ЯМЗ 238 турбо;
  •         заводські гарантії якості;
  •         найкоротші терміни доставки і інше.

Окрім нових деталей, ми також продаємо відреставровані запчастини. Ремонтні вироби проходять строгі перевірки на відповідність стандартам, тому не поступаються новим деталям. Проте вартість відновлених запчастин значно нижча, що скорочує витрати на ремонт до мінімуму.

Чому варто звернутися в «ЧДА»?

Наша компанія безпосередньо співпрацює з провідними виробниками прецизійних виробів по всьому світу. Завдяки великим об'ємам поставок, ми пропонуємо купити розпилювачі на ЯМЗ- 238 турбо в Одесі за цінами виробників. Враховуючи заощадження часу і грошових коштів на доставці, наші клієнти отримують деталі в короткі терміни на вигідних умовах. Ми також забезпечимо:

  •         допомога в підборі деталей;
  •         послуги ремонту старих розпилювачів;
  •         зручні способи оплати і багато що інше.

Щоб уточнити вартість виробів і отримати детальну інформацію про товари, дзвоните нам по телефону.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021