Ремонт плунжерній пари на Рено

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Ремонт плунжерних пар на Рено

Ряд вантажних автомобілів компанії Renault виготовляється з унікальними дизельними системами подання палива. Для них складно знайти запчастини, які коштують досить дорого. Щоб скоротити бюджет на відновленні насоса, ефективним рішенням стає реставрація старих деталей. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Рено в Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і ефективно відновимо запчастини, надавши гарантії якості. Замовлення приймаються по усій Україні. Відремонтовані вироби доставляються в усі міста транспортними компаніями.

Переваги відновлення старих деталей

Елементи ПНВТ працюють під високим тиском і випробовують сильні тертя. Зовнішні чинники негативно позначаються на конструктивних особливостях агрегату, тому багато власників вважають процес реставрації ненадійним способом відновлення ПНВТ. Проте ремонт плунжерних пар Renault в Полтаві забезпечує:

  •         короткі терміни отримання готового результату;
  •         економію грошових коштів на купівлі запчастин;
  •         повну сумісність виробу з паливною системою;
  •         просте регулювання ПНВТ і багато що інше.

Ми строго перевіряємо відремонтовані деталі, щоб гарантувати дотримання заводських вимог і параметрів. Це виключає проблеми з вузлом в процесі експлуатації ПНВТ.

Види ремонтованої продукції

Більшість елементів ПНВТ на Рено представлена виробами фірми Bosch. Основними запчастинами є серії з артикулом 1 418, VE і подібні. Наша компанія не обмежується відновленням стандартних типів виробів. Ми беремося до роботи практично будь-якої складності. При цьому ремонт плунжерних пар Рено в Кривому Ріг проводиться з використанням зносостійких сплавів, на високотехнологічному устаткуванні. Це гарантує швидку реставрацію і довгий термін служби виробів.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Рено в Дніпропетровську варіюється з урахуванням складності робіт, моделі і серії виробів, а також ряду інших чинників. Загальна сума розраховується індивідуально при зверненні. Ми підбираємо вигідні і ефективні способи відновлення. Вартість робіт розпочинається з 250 гривень.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021