Ремонт плунжерній пари на Рено

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Ремонт плунжерних пар на Рено

Ряд вантажних автомобілів компанії Renault виготовляється з унікальними дизельними системами подання палива. Для них складно знайти запчастини, які коштують досить дорого. Щоб скоротити бюджет на відновленні насоса, ефективним рішенням стає реставрація старих деталей. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Рено в Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і ефективно відновимо запчастини, надавши гарантії якості. Замовлення приймаються по усій Україні. Відремонтовані вироби доставляються в усі міста транспортними компаніями.

Переваги відновлення старих деталей

Елементи ПНВТ працюють під високим тиском і випробовують сильні тертя. Зовнішні чинники негативно позначаються на конструктивних особливостях агрегату, тому багато власників вважають процес реставрації ненадійним способом відновлення ПНВТ. Проте ремонт плунжерних пар Renault в Полтаві забезпечує:

  •         короткі терміни отримання готового результату;
  •         економію грошових коштів на купівлі запчастин;
  •         повну сумісність виробу з паливною системою;
  •         просте регулювання ПНВТ і багато що інше.

Ми строго перевіряємо відремонтовані деталі, щоб гарантувати дотримання заводських вимог і параметрів. Це виключає проблеми з вузлом в процесі експлуатації ПНВТ.

Види ремонтованої продукції

Більшість елементів ПНВТ на Рено представлена виробами фірми Bosch. Основними запчастинами є серії з артикулом 1 418, VE і подібні. Наша компанія не обмежується відновленням стандартних типів виробів. Ми беремося до роботи практично будь-якої складності. При цьому ремонт плунжерних пар Рено в Кривому Ріг проводиться з використанням зносостійких сплавів, на високотехнологічному устаткуванні. Це гарантує швидку реставрацію і довгий термін служби виробів.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Рено в Дніпропетровську варіюється з урахуванням складності робіт, моделі і серії виробів, а також ряду інших чинників. Загальна сума розраховується індивідуально при зверненні. Ми підбираємо вигідні і ефективні способи відновлення. Вартість робіт розпочинається з 250 гривень.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023