Ремонт плунжерній пари на Рено

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Ремонт плунжерних пар на Рено

Ряд вантажних автомобілів компанії Renault виготовляється з унікальними дизельними системами подання палива. Для них складно знайти запчастини, які коштують досить дорого. Щоб скоротити бюджет на відновленні насоса, ефективним рішенням стає реставрація старих деталей. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Рено в Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і ефективно відновимо запчастини, надавши гарантії якості. Замовлення приймаються по усій Україні. Відремонтовані вироби доставляються в усі міста транспортними компаніями.

Переваги відновлення старих деталей

Елементи ПНВТ працюють під високим тиском і випробовують сильні тертя. Зовнішні чинники негативно позначаються на конструктивних особливостях агрегату, тому багато власників вважають процес реставрації ненадійним способом відновлення ПНВТ. Проте ремонт плунжерних пар Renault в Полтаві забезпечує:

  •         короткі терміни отримання готового результату;
  •         економію грошових коштів на купівлі запчастин;
  •         повну сумісність виробу з паливною системою;
  •         просте регулювання ПНВТ і багато що інше.

Ми строго перевіряємо відремонтовані деталі, щоб гарантувати дотримання заводських вимог і параметрів. Це виключає проблеми з вузлом в процесі експлуатації ПНВТ.

Види ремонтованої продукції

Більшість елементів ПНВТ на Рено представлена виробами фірми Bosch. Основними запчастинами є серії з артикулом 1 418, VE і подібні. Наша компанія не обмежується відновленням стандартних типів виробів. Ми беремося до роботи практично будь-якої складності. При цьому ремонт плунжерних пар Рено в Кривому Ріг проводиться з використанням зносостійких сплавів, на високотехнологічному устаткуванні. Це гарантує швидку реставрацію і довгий термін служби виробів.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Рено в Дніпропетровську варіюється з урахуванням складності робіт, моделі і серії виробів, а також ряду інших чинників. Загальна сума розраховується індивідуально при зверненні. Ми підбираємо вигідні і ефективні способи відновлення. Вартість робіт розпочинається з 250 гривень.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022