Комплектуючі паливної системи

245 товарів.
Відображення 1 - 24 з 245 товарів

Фільтрувати за:

Купити комплектуючі для паливної системи

Паливний насос представляє собою складну систему, правильна робота якої багато в чому залежить від справності всіх складових частин. Здійснюючи ремонт такої техніки, вкрай важливо використовувати не тільки професійний інструмент і обладнання, а й оригінальні запчастини на пнвт. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати комплекти або окремі запчастини для дизельних двигунів від:

 •          АЗПІ;
 •          ЯЗДА;
 •          Bosch;
 •          Україна тощо.

Ми пропонуємо якісні комплектуючі для насосів в Чугуєві і по всій Україні. Дізнатися діючі ціни можна за номерами (068) 052-86-11 та (099) 145-23-73.

Комплектуючі для ПНВТ БОШ

Паливний насос високого тиску є ключовим елементом в системі подачі палива. Пристрій нагнітає необхідну кількість пального, контролює момент його подачі і визначає силу натискання на педаль газу. Знос будь-якої деталі загрожує поломкою всього приладу, тому необхідно регулярно перевіряти стан таких елементів:

 •          кулачкового валу;
 •          дренажного штуцеру;
 •          нагнітального клапану;
 •          плунжерів тавлаштування їх приводу;
 •          штовхачів;
 •          муфтивипередження впорскування;
 •          регуляторів;
 •          насосу підкачки палива.

При виявленні несправностей необхідно замінити зламану частину новою, для цього краще замовити комплектуючі для насосів оригінального виробництва в нашому інтернет-магазині.

Розбираючи ПНВТ на складові елементи, можна виявити ще один паливний насос. Його встановлюють або прямо в ПНВТ, або поруч з ним. Це ТННД - механізм, що допомагає доставляти пальне до основного пристрою. Його головні складові частини:

 •          приводний вал;
 •          з'єднувальні муфти;
 •          розподільний диск;
 •          шестерні;
 •          статор і лопасний ротор.

ТННД присутній практично у всіх автомобілях і техніці спеціального призначення, адже без нього просто неможливо обійтися. За допомогою цього пристрою здійснюється переміщення палива з баку до всіх систем. При виявленні несправностей в роботі ТННД необхідно провести професійну діагностику всього приладу. Більшість несправностей виникає через зношування або поломки одного з складових елементів. У цьому випадку оптимальним рішенням стане їх заміна новими запчастинами.

Особливості вибору комплектуючих для насосів

При виборі таких запасних частин обов'язково зверніть увагу на компанію виробника двигуна, а також на його модель. Здійснювати заміну однієї деталі на іншу дозволено, тільки якщо вони оригінальні. В іншому випадку серйозно зростає ймовірність некоректної роботи пристрою або його повної поломки.

Всі необхідні комплектуючі для пнвт ви можете знайти в каталозі на нашому сайті. Він містить детальну технічну інформацію про кожне найменування. Додаткові питання по підбору запчастин, оформлення замовлення або варіантів доставки ви можете задати за допомогою контактної форми або за вказаними телефонами.

Вибираючи нашу продукцію, ви отримаєте гарантії надійності і якості за конкурентними цінами.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021