Ремкомплекти ПНВТ

64 товарів.
Відображення 1 - 24 з 64 товарів

Ремкомплекти для паливного насоса високого тиску ПНВТ

Корпус паливного насосу, а також ряду механізмів всередині конструкції , складається з декількох елементів. Їх з’єднання здійснюється шляхом стандартних кріплень, через це між стиками та місцями монтажу болтів або шпильок є зазори. При високому тиску, навіть найменші просвіти можуть призвести до значних втрат палива. З цієї ж причини з’єднання додатково ущільнюються гумовими або алюмінієвими шайбами, а також прокладками і гумотехнічними виробами. Призносі даних ущільнювачей, необхідно здійснити їхню заміну. В каталозі нашого сайту ви знайдете ремкомплект для ПНВТ в декількох варіаціях. Широкий вибір товарів дозволить знайти необхідний варіант для конкретних моделей і модифікацій насосу.

Що входить до ремкомплекту ПНВТ?

В залежності від типу набору та цілей його експлуатації, в комплект можуть входити найрізноманітніші вироби, включаючи цілісні робочі механізми. Звичайно в наборі є:

 •          гумотехнічні вироби;
 •          кільця ущільнювачів;
 •          прокладки різної формитарозмірів;
 •          манжетита сальники;
 •          шайби, пружини, шестерні;
 •          вали, штовхачі та інші  запчастини на ПНВТ.

Варто враховувати, що об’єм набору та його вміст впливають на вартість комплекту. Щоб забезпечити максимальну економію грошових коштів, рекомендується підбирати набір, в якому присутнє все необхідне для відновлення робочих функцій насосу. Купівля окремих деталей обійдеться дорожче.  Наш каталог запчастин ПНВТ містить велику кількість деталей та механізмів, які продаються окремо, а також широкий вибір наборів в різноманітній комплектації. Консультанти магазину допоможуть визначитися з підбором найбільш підходящого варіанту з урахуванням артикулу та модифікації насосу.

Відмінні риси виробів в наборах

Ремкомплект на ПНВТмістить запчастини, ущільнювачі та інші елементи, які підходять під конкретні моделі насосів. Вони враховують робочі характеристики, параметри, форму та багато інших особливостей. Найбільш важливими з них є:

 •          матеріал деталей (для ущільнювачей та прокладок – гума, для ряду механізмів – метал);
 •          товщина виробів (залежить від конструктивних особливостей та рекомендацій виробника);
 •          для кілець також важливий внутрішній та зовнішній діаметр.

Раніше, на вітчизняній техніці минулих років, основними матеріалами були міцні металеві сплави. З цієї причини необхідність заміни виникає лише у випадку використання палива поганої якості. Але запчастини ПНВТ можуть піддаватися й іншим факторам, через це ми пропонуємо низку деталей, які підійдуть для дизельних паливних систем різного типу.

Найбільш сильному зносу піддаються гумотехнічні вироби, ущільнювачі та прокладки. Високий робочий тиск, швидкість перетікання рідини та інші характеристики сприяють зниженню строку служби виробів. Каталог ремкомплектів ПНВТ нашого магазину містить ГТВ практично в кожному наборі, дозволяючи відновити геометричність конструкції.

Скільки коштують ремкомплекти на ПНВТ?

Як згадувалося вище, ціна у багатьох випадках залежить від вмісту набору.Найбільш прості варіанти складаються з декількох кілець і коштують близько 2-3 гривень.  Повноцінні набори, які містять великий об’єм деталей та ущільнювачей обійдеться клієнтам нашого магазину в 18 і більше гривень.При цьому наші спеціалісти здійснять підбір ремкомплекту ПНВТ, скоротив ваші витрати.

Наші переваги

На даний час наш інтернет – магазин співпрацює з низкою постачальників та виробників запчастин для дизельних та бензинових паливних систем. Це дозволяє нам забезпечити вигідні для клієнтів умови. Основними перевагами є:

 •          доступні ціни на всі види товарів;
 •          великий асортимент продукції різного призначення;
 •          найкоротші строки доставки замовлень;
 •          зручні способи сплати;
 •          надання гарантій та багато іншого.

Купити ремкомплект ПНВТ в нашому магазині – вигідне рішення, яке забезпечить ефективне відновлення роботоспроможності  паливного насосу. Ми здійснюємо продаж виключно сертифікованої та оригінальної продукції від ведучих виробників. З нами ви доб’єтеся якісного ремонту та довговічності паливної системи. 

А також: гумо-технічні вироби (ГТВ), кільця, манжети, сальники, набори, прокладки, шайби, пружини, підшипники, вали, шестерні, штовхачі.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023