Ремонт плунжерних пар на Фольксваген

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар Volkswagen

На легкових автомобілях Фольксваген нерідко використовуються дизельні паливні системи. На жаль, погана якість палива, природний знос і інші негативні чинники знижують термін служби дизельної апаратури. Найбільшим ушкодженням піддаються плунжерные пари. Вони представлені власною продукцією концерну, а також запчастинами виробництва Bosch, MOTORPAL і інших фірм. Вартість деталей досить висока, тому власники шукають вигідні способи рішення проблем. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Фольксваген в Харкові за доступною ціною. Ми швидко і недорого відновимо старі запчастини, надавши гарантійні терміни.

Особливості відновлення плунжерних пар

Процес реставрації вимагає використання спеціалізованого устаткування. При цьому для проведення робіт потрібний великий досвід і висока кваліфікація майстра. На нашому підприємстві є повний комплекс верстатів імпортного виробництва. Відновленням займаються тільки кращі фахівці, які виконали велику кількість замовлень. "ЧДА" також робить широкий спектр послуг, включаючи:

  •         ремонт плунжерних пар Volkswagen в Києві;
  •         заміну зношених або несправних механізмів;
  •         часткове відновлення вузлів;
  •         діагностику і регулювання насоса;
  •         профілактику несправностей;
  •         капітальний ремонт ПНВТ і багато що інше.

Клієнти можуть звернутися в нашу компанію для проведення окремих робіт або комплексної реставрації агрегатів. Ми гарантуємо короткі терміни відновлення, а також запропонуємо декілька варіантів ремонту плунжерних пар Фольксваген в Одесі, які скоротять ваші витрати до мінімуму.

Вартість реставрації

Оскільки в ПНВТ німецького концерну застосовуються вироби провідних виробників, запчастини відрізняються складним пристроєм і дорогим відновленням. Ціна ремонту плунжерних пар Фольксваген у Львові в середньому складає 850 гривень. Ми проводимо індивідуальний розрахунок вартості, щоб забезпечити економію бюджету клієнтів. При цьому послуги "ЧДА" в 2-3 рази скоротять витрати на купівлі нових запчастин. Ми проводимо строгі перевірки деталей після відновлення, на предмет відповідності виробів заводським вимогам.

Останні відгуки про товар

Трубка стендовая 600мм, 6 мм x 2 мм на стенд Common Rail на давление 2500 бар Гайка М12-М14
Брал трубку на стенд комон синею , очень долго искал в Украине нашол на ЧДА не намного дороже чем купить с Китая , но на след день она была у меня
24.06.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Мерседес ОМ 364, 366
сделали ремонт быстро, дали гарантию!!!!
24.06.2021
Ремкомплект паливного насоса рядний Євро 2 PW2000 A
мне все понравилось. претензий нет. спасибо
24.06.2021
Клапан (мультиплікатор) пьезо форсунки F00GX17004 Bosch (набір для ремонту пьезофорсунок)
ціна просто чудова. у інших набагато дорожче. якість добра
24.06.2021
Розпилювач форсунки MAN DLLA 134 P 180 0 433 171 159 BOSCH
Распылитель форсунки MAN DLLA134P180, цена и качество соответсувует!
24.06.2021