Ремонт плунжерних пар на Фольксваген

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар Volkswagen

На легкових автомобілях Фольксваген нерідко використовуються дизельні паливні системи. На жаль, погана якість палива, природний знос і інші негативні чинники знижують термін служби дизельної апаратури. Найбільшим ушкодженням піддаються плунжерные пари. Вони представлені власною продукцією концерну, а також запчастинами виробництва Bosch, MOTORPAL і інших фірм. Вартість деталей досить висока, тому власники шукають вигідні способи рішення проблем. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Фольксваген в Харкові за доступною ціною. Ми швидко і недорого відновимо старі запчастини, надавши гарантійні терміни.

Особливості відновлення плунжерних пар

Процес реставрації вимагає використання спеціалізованого устаткування. При цьому для проведення робіт потрібний великий досвід і висока кваліфікація майстра. На нашому підприємстві є повний комплекс верстатів імпортного виробництва. Відновленням займаються тільки кращі фахівці, які виконали велику кількість замовлень. "ЧДА" також робить широкий спектр послуг, включаючи:

  •         ремонт плунжерних пар Volkswagen в Києві;
  •         заміну зношених або несправних механізмів;
  •         часткове відновлення вузлів;
  •         діагностику і регулювання насоса;
  •         профілактику несправностей;
  •         капітальний ремонт ПНВТ і багато що інше.

Клієнти можуть звернутися в нашу компанію для проведення окремих робіт або комплексної реставрації агрегатів. Ми гарантуємо короткі терміни відновлення, а також запропонуємо декілька варіантів ремонту плунжерних пар Фольксваген в Одесі, які скоротять ваші витрати до мінімуму.

Вартість реставрації

Оскільки в ПНВТ німецького концерну застосовуються вироби провідних виробників, запчастини відрізняються складним пристроєм і дорогим відновленням. Ціна ремонту плунжерних пар Фольксваген у Львові в середньому складає 850 гривень. Ми проводимо індивідуальний розрахунок вартості, щоб забезпечити економію бюджету клієнтів. При цьому послуги "ЧДА" в 2-3 рази скоротять витрати на купівлі нових запчастин. Ми проводимо строгі перевірки деталей після відновлення, на предмет відповідності виробів заводським вимогам.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021