Ремонт плунжерів Зексель

5 товарів.
Відображення 1 - 5 з 5 товарів

Ремонт плунжерних пар Zexel

Компанія Зексель входить до складу концерну Bosch. Основний напрям діяльності фірми - постачання робочого устаткування і запчастин для дизельних паливних систем японських автомобілів. Проте сьогодні продукція Zexel активно використовується на ряду європейських, американських і російських машин. Правда, вартість деталей досить висока. Щоб скоротити витрати на відновлення ПНВТ до мінімуму, "ЧДА" пропонує провести ремонт плунжерних пар Zexel в Харкові. Реставрація старих запчастин допоможе заощадити бюджет, добившись повної сумісності запчастини з паливною системою. При цьому якість відремонтованої деталі не поступатиметься новим, заводським виробам.

Скільки коштує відновлення?

«ЧДА» займається виробництвом дизельної апаратури, виготовляючи великі об'єми продукції. Висока швидкість виробництва, наявність спецобладнання і великого штату фахівців дозволили нам добитися вигідних умов для клієнтів. Враховуючи складність облаштування виробів, ціна ремонту плунжерних пар Зексель в Києві складає в середньому 850 гривень. Це на порядок дешевше за купівлю нових деталей або аналогів. При цьому відновлені запчастини проходять строгі перевірки, що виключає проблеми в ході експлуатаці.

Основні типи ремонтованих виробів

Наша компанія приймає в роботу запчастини практично усіх серій і моделей. Наявність повного спектру устаткування дозволяє виконувати реставрацію з будь-якою мірою складності (при допустимому зносі або ушкодженнях). Найчастіше приходять замовлення на відновлення):

  •         VE для Фольксваген LT 35;
  •         VE TATA;
  •         VE KIA Sportage іінші.

Оскільки компанія входить до складу концерну Bosch, значна кількість запчастин робиться для ПНВТ типу VE.

Переваги звернення до нас

«ЧДА» пропонує виконати ремонт плунжерних пар Зексель в Дніпропетровську, Полтаві, Кривому Ріг і інших містах України. Ми забезпечуємо:

  •         діагностику для пошуку вигідних способів реставрації;
  •         консультацію клієнтів перед ремонтом;
  •         чесні ціни на послуги;
  •         зручні варіанти оплати і багато що інше.

Прийом замовлень і доставка ремонтних виробів виконується по усій Україні транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021