Ремонт плунжерів Зексель

5 товарів.
Відображення 1 - 5 з 5 товарів

Ремонт плунжерних пар Zexel

Компанія Зексель входить до складу концерну Bosch. Основний напрям діяльності фірми - постачання робочого устаткування і запчастин для дизельних паливних систем японських автомобілів. Проте сьогодні продукція Zexel активно використовується на ряду європейських, американських і російських машин. Правда, вартість деталей досить висока. Щоб скоротити витрати на відновлення ПНВТ до мінімуму, "ЧДА" пропонує провести ремонт плунжерних пар Zexel в Харкові. Реставрація старих запчастин допоможе заощадити бюджет, добившись повної сумісності запчастини з паливною системою. При цьому якість відремонтованої деталі не поступатиметься новим, заводським виробам.

Скільки коштує відновлення?

«ЧДА» займається виробництвом дизельної апаратури, виготовляючи великі об'єми продукції. Висока швидкість виробництва, наявність спецобладнання і великого штату фахівців дозволили нам добитися вигідних умов для клієнтів. Враховуючи складність облаштування виробів, ціна ремонту плунжерних пар Зексель в Києві складає в середньому 850 гривень. Це на порядок дешевше за купівлю нових деталей або аналогів. При цьому відновлені запчастини проходять строгі перевірки, що виключає проблеми в ході експлуатаці.

Основні типи ремонтованих виробів

Наша компанія приймає в роботу запчастини практично усіх серій і моделей. Наявність повного спектру устаткування дозволяє виконувати реставрацію з будь-якою мірою складності (при допустимому зносі або ушкодженнях). Найчастіше приходять замовлення на відновлення):

  •         VE для Фольксваген LT 35;
  •         VE TATA;
  •         VE KIA Sportage іінші.

Оскільки компанія входить до складу концерну Bosch, значна кількість запчастин робиться для ПНВТ типу VE.

Переваги звернення до нас

«ЧДА» пропонує виконати ремонт плунжерних пар Зексель в Дніпропетровську, Полтаві, Кривому Ріг і інших містах України. Ми забезпечуємо:

  •         діагностику для пошуку вигідних способів реставрації;
  •         консультацію клієнтів перед ремонтом;
  •         чесні ціни на послуги;
  •         зручні варіанти оплати і багато що інше.

Прийом замовлень і доставка ремонтних виробів виконується по усій Україні транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023