Реставрація форсунок DAF (Даф)

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Враховуючи складність пошуку дизельної апаратури оригінального виробництва на імпортні автомобілі, вигідним рішенням стає відновлення старих деталей. Наша компанія пропонує виконати реставрацію форсунки DAF в Харкові на вигідних умовах. Щоб гарантувати клієнтам надійність і ефективність ремонту, ми проводимо строгі перевірки на відповідність виробів сертифікатам якості. При цьому на нашому підприємстві є повний комплекс устаткування і досвідчені майстри, що скорочує час робіт без втрати якості. Замовлення на послуги приймаються в усіх містах України. На виконані роботи даються гарантійні терміни.

Види послуг, що надаються

Реставрація старих запчастин відрізняється варіативною заходів, що проводяться. Процес відновлення підбирається на основі характеру несправності і складності проведення робіт. Наша компанія проводить ремонт форсунок ДАФ в Києві наступними методами:

  •         очищення деталі від корозії, бруду і твердих часток;
  •         відновлення геометрії запчастини;
  •         заміна елементів ущільнювачів (РТI і шайб);
  •         профілактика і інше.

Перед вибором способу і технології ми проводимо діагностику несправностей. Це допомагає виявити усі недоліки виробу і підібрати найбільш недорогий спосіб реставрації.

Скільки коштує відновлення?

Ціна ремонту форсунок DAF в Дніпропетровську складає приблизно 300 гривень. Точна вартість розраховується індивідуально. Запчастини системи уприскування на вантажній техніці ДАФ відрізняються унікальним пристроєм, тому нерідко вимагається проведення спеціальних робіт. Наші фахівці проконсультують клієнтів і представлять детальний кошторис на роботи. Це допоможе вам переконатися в компетентності і чесності наших послуг. Ми не станемо пропонувати дорогі варіанти реставрації, виконуючи тільки необхідні роботи для досягнення надійної функціональності виробу.

Чому саме ми?

«ЧДА» є виробником прецизійних виробів для дизельних паливних систем. Ми розбираємося в якості продукції, тому виконується реставрація форсунок на DAF в Одесі за строгими стандартами. Ми дорожимо заробленою репутацією, тому намагаємося добитися максимально ефективних результатів з мінімальними витратами клієнтів.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022