Реставрація форсунок DAF (Даф)

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Враховуючи складність пошуку дизельної апаратури оригінального виробництва на імпортні автомобілі, вигідним рішенням стає відновлення старих деталей. Наша компанія пропонує виконати реставрацію форсунки DAF в Харкові на вигідних умовах. Щоб гарантувати клієнтам надійність і ефективність ремонту, ми проводимо строгі перевірки на відповідність виробів сертифікатам якості. При цьому на нашому підприємстві є повний комплекс устаткування і досвідчені майстри, що скорочує час робіт без втрати якості. Замовлення на послуги приймаються в усіх містах України. На виконані роботи даються гарантійні терміни.

Види послуг, що надаються

Реставрація старих запчастин відрізняється варіативною заходів, що проводяться. Процес відновлення підбирається на основі характеру несправності і складності проведення робіт. Наша компанія проводить ремонт форсунок ДАФ в Києві наступними методами:

  •         очищення деталі від корозії, бруду і твердих часток;
  •         відновлення геометрії запчастини;
  •         заміна елементів ущільнювачів (РТI і шайб);
  •         профілактика і інше.

Перед вибором способу і технології ми проводимо діагностику несправностей. Це допомагає виявити усі недоліки виробу і підібрати найбільш недорогий спосіб реставрації.

Скільки коштує відновлення?

Ціна ремонту форсунок DAF в Дніпропетровську складає приблизно 300 гривень. Точна вартість розраховується індивідуально. Запчастини системи уприскування на вантажній техніці ДАФ відрізняються унікальним пристроєм, тому нерідко вимагається проведення спеціальних робіт. Наші фахівці проконсультують клієнтів і представлять детальний кошторис на роботи. Це допоможе вам переконатися в компетентності і чесності наших послуг. Ми не станемо пропонувати дорогі варіанти реставрації, виконуючи тільки необхідні роботи для досягнення надійної функціональності виробу.

Чому саме ми?

«ЧДА» є виробником прецизійних виробів для дизельних паливних систем. Ми розбираємося в якості продукції, тому виконується реставрація форсунок на DAF в Одесі за строгими стандартами. Ми дорожимо заробленою репутацією, тому намагаємося добитися максимально ефективних результатів з мінімальними витратами клієнтів.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки Mercedes Sprinter, Vito, COMMON RAIL DSLA 154 P 1 034 BOSCH
качество неплохое, цена на удивления очень низкий, работает хорошо. спасиба вам
28.07.2021
Ремонт електронних форсунок дизеля Skoda (Шкода)
очень сильно увеличился расход, а ЧДА помогли справиться с этой проблемой, молодцы!
28.07.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Шкода Октавия 1.9 TDI
отправил на ремонт насос и остался не доволен эти к""лы отправили позже чем обещали пришлось договариваться на другой день на сто. очень сильно подвели
28.07.2021
Клапан (Мультиплікатор) форсунки Denso # 10, 11-30-010 (набір для ремонту форсунки Денсо)
КлапанDenso #10 заказал на форсунку тайоту все устроило, тест план форсунка прошла
27.07.2021
Ремонт плунжерної пари Сканія
отреставрировали отлично, нахромировали. мне понравилось))
22.07.2021