Реставрація форсунок DAF (Даф)

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Враховуючи складність пошуку дизельної апаратури оригінального виробництва на імпортні автомобілі, вигідним рішенням стає відновлення старих деталей. Наша компанія пропонує виконати реставрацію форсунки DAF в Харкові на вигідних умовах. Щоб гарантувати клієнтам надійність і ефективність ремонту, ми проводимо строгі перевірки на відповідність виробів сертифікатам якості. При цьому на нашому підприємстві є повний комплекс устаткування і досвідчені майстри, що скорочує час робіт без втрати якості. Замовлення на послуги приймаються в усіх містах України. На виконані роботи даються гарантійні терміни.

Види послуг, що надаються

Реставрація старих запчастин відрізняється варіативною заходів, що проводяться. Процес відновлення підбирається на основі характеру несправності і складності проведення робіт. Наша компанія проводить ремонт форсунок ДАФ в Києві наступними методами:

  •         очищення деталі від корозії, бруду і твердих часток;
  •         відновлення геометрії запчастини;
  •         заміна елементів ущільнювачів (РТI і шайб);
  •         профілактика і інше.

Перед вибором способу і технології ми проводимо діагностику несправностей. Це допомагає виявити усі недоліки виробу і підібрати найбільш недорогий спосіб реставрації.

Скільки коштує відновлення?

Ціна ремонту форсунок DAF в Дніпропетровську складає приблизно 300 гривень. Точна вартість розраховується індивідуально. Запчастини системи уприскування на вантажній техніці ДАФ відрізняються унікальним пристроєм, тому нерідко вимагається проведення спеціальних робіт. Наші фахівці проконсультують клієнтів і представлять детальний кошторис на роботи. Це допоможе вам переконатися в компетентності і чесності наших послуг. Ми не станемо пропонувати дорогі варіанти реставрації, виконуючи тільки необхідні роботи для досягнення надійної функціональності виробу.

Чому саме ми?

«ЧДА» є виробником прецизійних виробів для дизельних паливних систем. Ми розбираємося в якості продукції, тому виконується реставрація форсунок на DAF в Одесі за строгими стандартами. Ми дорожимо заробленою репутацією, тому намагаємося добитися максимально ефективних результатів з мінімальними витратами клієнтів.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021