Плунжерна пара Д-247

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Силові агрегати Д- 246 і Д- 247 здійснювалися спільно з паливними системами однакових модифікацій. У них встановлювалися ТНВД обмежених серій, тому підібрати запчастини для ремонту набагато простіше. У "ЧДА" ви знайдете популярні і поширені деталі високої якості. Ми пропонуємо замовити плунжерні пари для Д- 247 за ціною в межах 100-110 гривен. На усі товари діють заводські гарантії. Доставка здійснюється в Харків, Львів, Донецьк, Полтаву і будь-які інші міста України транспортними компаніями та пропонуємо купити плунжерні пари під двигуни Д-247.

Як вибрати плунжерну пару?

При виборі необхідно приділяти увагу модифікації ПНВТ. Зазвичай досить використати артикул старих запчастин. Проте якщо він відсутній або стерся, ви можете:

 •         звернутися до наших консультантів по допомогу;
 •         знайти в інтернеті інформацію про запчастини для вашого ПНВТ;
 •         підібрати вироби по марці і моделі насоса;
 •         замовити запчастині відповідно до маркіровки автомобіля.

При зверненні в нашу компанію, клієнти можуть проконсультуватися з фахівцями. Наші співробітники не лише запропонують відповідний варіант, але і виберуть запчастини, які забезпечать економію вашого бюджету.

Основні моделі

Серед представлених плунжерних пар в каталозі нашої компанії мають запчастини виробництва МТЗ, ПАЗ і продукція нашого заводу. У асортименті:

 •         771.1111150-10 з дiаметром 11 мм за стандартом Евро-2;
 •         4УТНЗ-1111410-30 модифікації «Бичок»;
 •         771.1111150 з діаметром 10 мм.

Ці моделі є основними серед використовуваних на ТНВД разом з двигунами Д- 247. Ми періодично проводимо акції, які дозволяють купити вказані товари зі знижкою.

Чому варто звернутися в «ЧДА»?

Ми є виробником дизельної апаратури, тому відповідально підходимо до вибору запчастин, що поставляються. У нас представлені тільки якісні вироби. При цьому ми забезпечуємо:

 •         найкоротші терміни доставки;
 •         гарантії якості;
 •         доступні ціни;
 •         послуги ремонту ПНВТ і багато що інше.

З нами ви ефективно відремонтуєте паливний насос високого тиску, скоротивши витрати до мінімуму.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021