Ремонт плунжерних пар і секцій

Ремонт плунжерних пар і секцій

88 товарів.
Відображення 1 - 24 з 88 товарів

Відновлення плунжерной пари і секції на паливний насос високого тиску в Чугуєві

Якщо виникає несправність або не якісна робота насоса (тнвд) ПНВТ, зачастую виявляється знос в плунжерній парі або секції СВТ. Нові запчастини досить дорогі, є прагнення відновити дешевше чітку роботу та функції вироба. Самостійно відремонтувати неможливо, враховувючі особливість техніко-конструктивних параметрів запчастини. У Вас є можливість вислати та замовити ремонт плунжерних пар без посередників за 2 дні. Досвідченість спеціалістів, виконуючі завдання використовують високі технології та сучасне обладнання. ЧДА компанія якісно та надійно с гарантією ремонтує, Є можливість повторно використовувати деталь протягом довгого часу.

Які марки плунжерних пар ми ремонтуємо?

Відновлення не обмежується вітчизняними виробами. Ми беремося за роботу практично будь-якої важкості (якщо деталь підлягає реставрації). Ремонт плунжерной пари ПНВТ ( ТНВД ) здійснюється у відношенні до наступних марок:

 •          MOTORPAL;
 •          Bosch;
 •          ЯЗДА;
 •          ЧДА, CHDA;
 •          Okmash, URT;
 •          АЗПІ тощо.

Виробник практично не має значення. Ключовим фактором є тип виробів (H, P, A, M, MW, VE, VP, KO4 тощо). Реставрація плунжерних пар проводиться на будь-яких модифікаціях в Україні. Для отримання більш детальної інформації про послуги, дзвоніть нам за телефоном. Консультанти детально пояснять всі етапи оформлення замовлення та допоможуть у рішенні інших питань.

Як виконується ремонт плунжерної пари в Чугуєві?

Оскільки основною причиною виходу з ладу даного типу виробів є підвищений знос та механічні впливи іншого характеру, основною задачею реставрації стає необхідність відновлення первинної геометричної форми. Виконати подібні роботи без наявності спеціальних верстатів не вийде, через це оптимальним рішенням стає звернення до спеціалістів. В залежності від дефектів спосіб проведення робіт різний. Він може представляти собою: хромування плунжерних пар

 •          сточування верхнього пошкодженого шару на мікрометри;
 •          вирівнювання площини поршню;
 •          відновлення змазуючої захисної плівки та інше.

З урахуванням відмінностей у роботі, відновлення плунжерних пар ПНВТ та ціна розпилювачів, здійснюється після огляду виробу- Харків, Київ. Якщо пошкодження дуже сильні, ймовірність успішної реставрації зводиться до мінімуму.

Чому вигідно виконувати ремонт на ЧДА?

Багато власників машин думають, що відновлення плунжерній пари, старої деталі – пуста витрата часу та грошей. Але це не завжди так. Так, нова деталь, відрізняється цілісністю та відповідністюзаданих на роботі параметрів, але при використанні неякісного палива, навіть нещодавно придбана запчастина, може швидко зламатися.

Реставрація плунжерної пари допомагає практично повністю відновити фізико-механічні властивостівиробу. При дотриманні рекомендацій з експлуатації, навіть відремонтована деталь, прослужить довгий строк, зекономив значну частину грошових коштів власника Львова та Вінниці.

Вартість реставрації плунжерів в Києві та Харкові, Мелітополі та Одеси

Точну ціну на послуги відновлення виробів можна взнати тільки після огляду деталі спеціалістом та вияву всіх недоліків у конструкції. Щоб взнати приблизну вартість робіт на конкретну модель, зв’яжіться з нашими консультантами. Ми також пропонуємо придбати відремонтовані плунжерні пари за низькими цінами. Надані в каталозі вироби допоможуть зекономити ваш бюджет, домігшись ефективного відновлення плунжерів ПНВТ (ТНВД) Львів та Київ, низька ціна.

Чому варто довірити ремонт нам?

Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід реставрації плунжерів, запчастин для паливних систем.Ми виконуємо роботи на обладнанні європейського виробництва, яке дозволяє домогтись максимальної точності при відновленні геометричної форми. Ми також забезпечуємо низку вигідних умов:

 •          найкоротші строки проведення робіт;
 •          можливість відправки замовлень в інші міста;
 •          зручні способи сплати;
 •          надання гарантій та багато іншого.

Для ремонту паливних насосів та комплектуючих, ми використовуємо інноваційні технології, якісні матеріали та сучасні методи роботи, які дозволяють домогтися надійності та довговічності виробів будь-яких модифікацій. 

Як відіслати на завод для ремонта плунжерну пару?

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021