Розпилювач двигуна ЯМЗ 850

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Фільтрувати за:

Серія ПНВТ :
Діаметр голки:
Кількість отворів Ø
Екологічний стандарт
Застосовується на техніку
Стан
Розпилювачі

Купить розпилювачі на форсунку двигуна ЯМЗ 850

Двигуни серії 850 від Ярославського заводу є одними з щонайпотужніших серед продукції підприємства. Вони представлені в 12 циліндровій конструкції і відповідають стандартам Евро- 1 або нижче. Низькі показники екологічності обмежили сферу допустимого застосування і кількість випущеної з цим мотором техніки. Зазвичай вони використовувалися на потужних тракторах і стаціонарних силових установках. Знайти запчастини для ремонту цього мотора досить складно. Компанія "ЧДА" пропонує  купити розпилювачі для ЯМЗ 850  в Львові, Мелітополі, Івано-Франківськ та Харков на вигідних умовах. У нашому асортименті представлені декілька варіантів, сумісних з вказаною моделлю силового агрегату. Ми надаємо гарантійні терміни на товари розпилювачі форсунок на ЯМЗ 850 і виконуємо доставку в усі міста України.

Пропоновані типи виробів

Оскільки двигуни не сильно поширені в сучасних умовах, запчастини для ремонту випускають в обмеженій кількості. У нашому каталозі представлені наступні варіанти розпилювач ЯМЗ 850:

  •         СН 0511.1112110-1 (ЧДА);
  •         069.1112110 (АЗПI за стандартом Євро-3).

Незважаючи на відмінність в екостандартах, деталі АЗПИ сумісні з цією модифікацією двигуна. Ми пропонуємо замовити розпилювачі на ЯМЗ 850 в Києві, Одесі, Миколаїв та Суми вироблювані нашим підприємством, а також продукцію, що поставляється безпосередньо з Алтайського заводу. Усі вироби сертифіковані. При виникненні складнощів з вибором запчастини, дзвоните нам по телефону. Консультанти підберуть недорогі і сумісні з вашим двигуном деталі, надавши повну інформацію по товарах.

Вартість виробів

Враховуючи обмежений список запчастин, знайти їх досить складно, тому середня вартість деталей досить висока. Ми пропонуємо клієнтам купити розпилювачі форсунок ЯМЗ 850 в Дніпрі, Запоріжжя, Полтава і Кривий Ріг зі знижками. Вартість варіюється з обліком:

  •         обсягу замовлення (оптом дешевше);
  •         наявність акцій на товар;
  •         серії, моделі виробу і так далі.

У нашому каталозі ціна розпилювачів на ЯМЗ 850 складає близько 150-350 гривень. За бажання заощадити бюджет, ми пропонуємо купити ремонтні запчастини (відновлені). Вони відповідають стандартам якості і не поступаються в надійності новим виробам, проте продаються за нижчими цінами.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023