Ремонт плунжерів Фіат

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Реставрація плунжерних пар насосів Фіат в Чугуєві

Італійські автомобілі не часто здійснюються з дизельними паливними системами. Основна група включає мікроавтобуси і спецтехніку. На Фиат використовуються ПНВТ провідних виробників європейського ринку. Основним постачальником дизельної апаратури є Bosch. Запчастини для них коштують дорого, а знайти оригінальні вироби на нашому ринку досить складно. Щоб скоротити витрати і добитися якісного відновлення ТНВД, "ЧДА" пропонує послуги ремонту плунжерних пар Фиат в Харкові. Ми проводимо реставрацію старих деталей на вигідних умовах. На усі роботи даються гарантії якості. Ми приймаємо заявки по усій Україні, доставляючи відновлені вироби транспортними компаніями.

Які моделі можна відновити?

Наше підприємство використовує передове устаткування і активно співпрацює з європейськими виробниками дизельної апаратури. Ми застосовуємо технології, схвалені заводськими виготівниками прецизійних виробів. При цьому майстри компанії "ЧДА" мають великий досвід ремонту плунжерних пар FIAT в Києві. З цих причин ми не обмежуємося відновленням конкретних серій або моделей запчастин. Найчастіше до нас приходять замовлення на реставрацію:

  •         деталей з артикулом серій 1 468 і 2 468;
  •         запчастин Bosch VE;
  •         виробів для паливних систем VW;
  •         ПНВТ у зборі.

Уточнити можливість відновлення конкретної моделі плунжерной пари можна по телефону. Консультанти детально проінформують клієнтів про послуги, ціни і діяльність нашої компанії.

Чому варто відремонтувати старі запчастини?

Реставрація доступна не в усіх випадках. Для проведення відновних робіт виріб повинен відповідати допустимій мірі зносу або ушкодженню. Якщо запчастина підлягає відновленню, то ремонт плунжерной пари Фиат в Чернігові забезпечить:

  •         економію бюджету на купівлі нових деталей;
  •         швидке отримання запчастини;
  •         сумісність виробу з ПНВТ;
  •         збереження оригінальних деталей і інше.

При зверненні ми проконсультуємо клієнта про вигідні способи реставрації. Ціна ремонту плунжерных пар в Одесі складає приблизно 850-900 гривень. Підсумкова сума розраховується індивідуально з пошуком найбільш вигідного варіанту реставрації.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021