Ремонт плунжерів Фіат

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Реставрація плунжерних пар насосів Фіат в Чугуєві

Італійські автомобілі не часто здійснюються з дизельними паливними системами. Основна група включає мікроавтобуси і спецтехніку. На Фиат використовуються ПНВТ провідних виробників європейського ринку. Основним постачальником дизельної апаратури є Bosch. Запчастини для них коштують дорого, а знайти оригінальні вироби на нашому ринку досить складно. Щоб скоротити витрати і добитися якісного відновлення ТНВД, "ЧДА" пропонує послуги ремонту плунжерних пар Фиат в Харкові. Ми проводимо реставрацію старих деталей на вигідних умовах. На усі роботи даються гарантії якості. Ми приймаємо заявки по усій Україні, доставляючи відновлені вироби транспортними компаніями.

Які моделі можна відновити?

Наше підприємство використовує передове устаткування і активно співпрацює з європейськими виробниками дизельної апаратури. Ми застосовуємо технології, схвалені заводськими виготівниками прецизійних виробів. При цьому майстри компанії "ЧДА" мають великий досвід ремонту плунжерних пар FIAT в Києві. З цих причин ми не обмежуємося відновленням конкретних серій або моделей запчастин. Найчастіше до нас приходять замовлення на реставрацію:

  •         деталей з артикулом серій 1 468 і 2 468;
  •         запчастин Bosch VE;
  •         виробів для паливних систем VW;
  •         ПНВТ у зборі.

Уточнити можливість відновлення конкретної моделі плунжерной пари можна по телефону. Консультанти детально проінформують клієнтів про послуги, ціни і діяльність нашої компанії.

Чому варто відремонтувати старі запчастини?

Реставрація доступна не в усіх випадках. Для проведення відновних робіт виріб повинен відповідати допустимій мірі зносу або ушкодженню. Якщо запчастина підлягає відновленню, то ремонт плунжерной пари Фиат в Чернігові забезпечить:

  •         економію бюджету на купівлі нових деталей;
  •         швидке отримання запчастини;
  •         сумісність виробу з ПНВТ;
  •         збереження оригінальних деталей і інше.

При зверненні ми проконсультуємо клієнта про вигідні способи реставрації. Ціна ремонту плунжерных пар в Одесі складає приблизно 850-900 гривень. Підсумкова сума розраховується індивідуально з пошуком найбільш вигідного варіанту реставрації.

Останні відгуки про товар

Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022
Мультиплікатор форсунки (клапан зі штоком) F 00V C01 380, F00VC01380
очень срочно нужны были именно эти мультипликаторы отправили в праздничные дни за что отдельное спасибр качество отменное. вы супер очень благодарен
11.01.2022
Клапан форсунки Делфі 9308-622B DELPHI EURO-4
брав на рено кенго все підійшло дякую,
10.12.2021