Ремонт плунжерів Фіат

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Реставрація плунжерних пар насосів Фіат в Чугуєві

Італійські автомобілі не часто здійснюються з дизельними паливними системами. Основна група включає мікроавтобуси і спецтехніку. На Фиат використовуються ПНВТ провідних виробників європейського ринку. Основним постачальником дизельної апаратури є Bosch. Запчастини для них коштують дорого, а знайти оригінальні вироби на нашому ринку досить складно. Щоб скоротити витрати і добитися якісного відновлення ТНВД, "ЧДА" пропонує послуги ремонту плунжерних пар Фиат в Харкові. Ми проводимо реставрацію старих деталей на вигідних умовах. На усі роботи даються гарантії якості. Ми приймаємо заявки по усій Україні, доставляючи відновлені вироби транспортними компаніями.

Які моделі можна відновити?

Наше підприємство використовує передове устаткування і активно співпрацює з європейськими виробниками дизельної апаратури. Ми застосовуємо технології, схвалені заводськими виготівниками прецизійних виробів. При цьому майстри компанії "ЧДА" мають великий досвід ремонту плунжерних пар FIAT в Києві. З цих причин ми не обмежуємося відновленням конкретних серій або моделей запчастин. Найчастіше до нас приходять замовлення на реставрацію:

  •         деталей з артикулом серій 1 468 і 2 468;
  •         запчастин Bosch VE;
  •         виробів для паливних систем VW;
  •         ПНВТ у зборі.

Уточнити можливість відновлення конкретної моделі плунжерной пари можна по телефону. Консультанти детально проінформують клієнтів про послуги, ціни і діяльність нашої компанії.

Чому варто відремонтувати старі запчастини?

Реставрація доступна не в усіх випадках. Для проведення відновних робіт виріб повинен відповідати допустимій мірі зносу або ушкодженню. Якщо запчастина підлягає відновленню, то ремонт плунжерной пари Фиат в Чернігові забезпечить:

  •         економію бюджету на купівлі нових деталей;
  •         швидке отримання запчастини;
  •         сумісність виробу з ПНВТ;
  •         збереження оригінальних деталей і інше.

При зверненні ми проконсультуємо клієнта про вигідні способи реставрації. Ціна ремонту плунжерных пар в Одесі складає приблизно 850-900 гривень. Підсумкова сума розраховується індивідуально з пошуком найбільш вигідного варіанту реставрації.

Останні відгуки про товар

Мультиплікатор форсунки Common Rail F 00V C01 043
Очень понравилось качество детали и особено цена за мультиплакатор форсунки. Продавец консультирует очень хорошо, отправляет заказ быстро. Уже несколько раз заказывал тут товары - - остался доволен, Рекомендую.
04.12.2020
Мультиплікатор форсунки Common Rail F 00R J01 218
Дуже сподобались мультиплікатори форсунки бош, ставив на ман, висилали наложкою та прийшди за 1 день. дякую.
02.12.2020
Розпилювач форсунки тракторний Т-25, Т-40 6А1-20с2-16 АЗПІ
Как проверить распылитель на подленость?
07.09.2020
Мультиплікатор форсунки Common Rail F 00V C01 334
Купил клапана F 00V C01 334 4 шт, качество нормальное в обратку перестали лить, посмотрим на сколько хватит, пока доволен
25.08.2020