Ремонт ротора пнвт

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар та ротора ПНВТ

У дизельних паливних системах ПНВТ з роторним принципом дії зустрічаються досить рідко. Вони використовуються на обмежених модифікаціях паливних систем спецтехніки і в легкових автомобілях (Пежо, Мазда і інших). Вартість запчастин для агрегату досить висока, тому оптимальним рішенням стає відновлення оригінальних деталей. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар для роторних ПНВТ в Харкові на вигідних умовах. Ми приймаємо в роботу деталі більшості моделей, гарантуючи якісний результат в короткі терміни. Замовлення приймаються по усій Україні.

Для яких марок техніки ми виконуємо реставрацію запчастин?

«ЧДА» має в розпорядженні повний комплекс устаткування і інструментів для відновлення складних вузлів і деталей паливних систем. Ми виконали велику кількість замовлень по ремонту плунжерних пар на роторах в Києві. Серед відреставрованих виробів, запчастини на:

  •         Peugeot, Mitscubishi, Mazda;
  •         навантажувачі Balkancar;
  •         деталі виробництваStanadyne;
  •         ротори у зборі Delphi, Zexel, Bosch і багато інших.

Наша компанія проводить відновлення геометрії окремих елементів вузла або ремонт ротора ПНВТ в цілому. Також, при необхідності максимально швидко отримати запчастини, ми пропонуємо купити вже відремонтовані оригінальні плунжерные пари. У каталозі представлений великий вибір моделей для різних типів паливних систем.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

Ціна ремонту плунжерних пар ротора в Дніпропетровську в середньому складає 1300 гривень. Цей тип ПНВТ відрізняється найбільш складним пристроєм (порівнянним з Common Rail), тому вартість відновлення досить висока. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проводимо діагностику, що допомагає виявити найбільш недорогі способи реставрації апаратури. Також ми забезпечимо:

  •         швидку доставку готових деталей по Україні;
  •         акції і знижки на послуги ремонту;
  •         зручні варіанти оплати;
  •         гарантії якості на виконані роботи і інше.

Ми надаємо послуги в Маріуполі, Полтаві, Львові і в усіх інших містах України, доставляючи ремонтні запчастини транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар