Ремонт ротора пнвт

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар та ротора ПНВТ

У дизельних паливних системах ПНВТ з роторним принципом дії зустрічаються досить рідко. Вони використовуються на обмежених модифікаціях паливних систем спецтехніки і в легкових автомобілях (Пежо, Мазда і інших). Вартість запчастин для агрегату досить висока, тому оптимальним рішенням стає відновлення оригінальних деталей. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар для роторних ПНВТ в Харкові на вигідних умовах. Ми приймаємо в роботу деталі більшості моделей, гарантуючи якісний результат в короткі терміни. Замовлення приймаються по усій Україні.

Для яких марок техніки ми виконуємо реставрацію запчастин?

«ЧДА» має в розпорядженні повний комплекс устаткування і інструментів для відновлення складних вузлів і деталей паливних систем. Ми виконали велику кількість замовлень по ремонту плунжерних пар на роторах в Києві. Серед відреставрованих виробів, запчастини на:

  •         Peugeot, Mitscubishi, Mazda;
  •         навантажувачі Balkancar;
  •         деталі виробництваStanadyne;
  •         ротори у зборі Delphi, Zexel, Bosch і багато інших.

Наша компанія проводить відновлення геометрії окремих елементів вузла або ремонт ротора ПНВТ в цілому. Також, при необхідності максимально швидко отримати запчастини, ми пропонуємо купити вже відремонтовані оригінальні плунжерные пари. У каталозі представлений великий вибір моделей для різних типів паливних систем.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

Ціна ремонту плунжерних пар ротора в Дніпропетровську в середньому складає 1300 гривень. Цей тип ПНВТ відрізняється найбільш складним пристроєм (порівнянним з Common Rail), тому вартість відновлення досить висока. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проводимо діагностику, що допомагає виявити найбільш недорогі способи реставрації апаратури. Також ми забезпечимо:

  •         швидку доставку готових деталей по Україні;
  •         акції і знижки на послуги ремонту;
  •         зручні варіанти оплати;
  •         гарантії якості на виконані роботи і інше.

Ми надаємо послуги в Маріуполі, Полтаві, Львові і в усіх інших містах України, доставляючи ремонтні запчастини транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023