Ремонт ротора пнвт

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар та ротора ПНВТ

У дизельних паливних системах ПНВТ з роторним принципом дії зустрічаються досить рідко. Вони використовуються на обмежених модифікаціях паливних систем спецтехніки і в легкових автомобілях (Пежо, Мазда і інших). Вартість запчастин для агрегату досить висока, тому оптимальним рішенням стає відновлення оригінальних деталей. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар для роторних ПНВТ в Харкові на вигідних умовах. Ми приймаємо в роботу деталі більшості моделей, гарантуючи якісний результат в короткі терміни. Замовлення приймаються по усій Україні.

Для яких марок техніки ми виконуємо реставрацію запчастин?

«ЧДА» має в розпорядженні повний комплекс устаткування і інструментів для відновлення складних вузлів і деталей паливних систем. Ми виконали велику кількість замовлень по ремонту плунжерних пар на роторах в Києві. Серед відреставрованих виробів, запчастини на:

  •         Peugeot, Mitscubishi, Mazda;
  •         навантажувачі Balkancar;
  •         деталі виробництваStanadyne;
  •         ротори у зборі Delphi, Zexel, Bosch і багато інших.

Наша компанія проводить відновлення геометрії окремих елементів вузла або ремонт ротора ПНВТ в цілому. Також, при необхідності максимально швидко отримати запчастини, ми пропонуємо купити вже відремонтовані оригінальні плунжерные пари. У каталозі представлений великий вибір моделей для різних типів паливних систем.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

Ціна ремонту плунжерних пар ротора в Дніпропетровську в середньому складає 1300 гривень. Цей тип ПНВТ відрізняється найбільш складним пристроєм (порівнянним з Common Rail), тому вартість відновлення досить висока. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проводимо діагностику, що допомагає виявити найбільш недорогі способи реставрації апаратури. Також ми забезпечимо:

  •         швидку доставку готових деталей по Україні;
  •         акції і знижки на послуги ремонту;
  •         зручні варіанти оплати;
  •         гарантії якості на виконані роботи і інше.

Ми надаємо послуги в Маріуполі, Полтаві, Львові і в усіх інших містах України, доставляючи ремонтні запчастини транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021