Ремонт дизельних форсунок FORD (ФОРД)

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Американські машини марки Форд з дизельними паливними системами в нашій країні частіше представлені комерційним транспортом (фургонами, пасажирською технікою і так далі). Вони піддаються постійній експлуатації з серйозними навантаженнями. При цьому погана якість палива і зовнішні чинники негативно позначаються на довговічності системи уприскування. Відновлення вузлів з купівлею нових запчастин обходиться дорого. Скоротити витрати допомагають послуги ремонту форсунок Ford в Харкові. "ЧДА" проводить роботи на вигідних умовах, надаючи гарантії якості на відреставровані вироби. З нами ви доб'єтеся економії бюджету без втрати ефективності відновлення системи уприскування також моделей  VolkswagenRenaultDAFMANMercedes. Ми приймаємо замовлення по усій Україні.

Особливості реставрації форсунок

Існує декілька способів відновлення старих запчастин, які підбираються з урахуванням характеру і міри поломки. Ми проводимо ремонт форсунок Форд в Одесі наступними методами:

  •         очищення виробу від забруднень;
  •         відновлення геометричних параметрів;
  •         заміна ущільнювачів.

Перед початком робіт ми виконуємо діагностику деталей. Вона допомагає визначити найдрібніші відхилення в роботі виробу, а також знайти найбільш вигідний спосіб ремонту форсунок Ford в Києві.

Скільки коштує реставрація

Процес відновлення американської дизельної апаратури істотно відрізняється від ремонту європейських виробів (у ряді випадків). Причиною стає використання на автомобілях деталей, вироблюваних самою компанією або концернами США. Ми проводимо розрахунок вартості індивідуально при зверненні клієнтів відновлення ПНВТ на Форд. Середня ціна ремонту форсунок Форд в Дніпропетровську складає 700 гривень.

Наші переваги

«ЧДА» спеціалізується на виробництві прецизійних виробів для дизельних паливних систем. Ми в короткі терміни усуваємо найскладніші дефекти, оскільки маємо в розпорядженні сучасне устаткування і застосовуємо тільки якісні сплави. Роботи виконують досвідчені фахівці, що спеціалізуються на реставрації дизельної апаратури. Після завершення робіт запчастини проходять строгі перевірки на відповідність стандартам якості і заводським вимогам виготівника паливної системи. Приймаємо на виконання послуг по всіх містах України.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки Mercedes Sprinter, Vito, COMMON RAIL DSLA 154 P 1 034 BOSCH
качество неплохое, цена на удивления очень низкий, работает хорошо. спасиба вам
28.07.2021
Ремонт електронних форсунок дизеля Skoda (Шкода)
очень сильно увеличился расход, а ЧДА помогли справиться с этой проблемой, молодцы!
28.07.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Шкода Октавия 1.9 TDI
отправил на ремонт насос и остался не доволен эти к""лы отправили позже чем обещали пришлось договариваться на другой день на сто. очень сильно подвели
28.07.2021
Клапан (Мультиплікатор) форсунки Denso # 10, 11-30-010 (набір для ремонту форсунки Денсо)
КлапанDenso #10 заказал на форсунку тайоту все устроило, тест план форсунка прошла
27.07.2021
Ремонт плунжерної пари Сканія
отреставрировали отлично, нахромировали. мне понравилось))
22.07.2021