Ремонт дизельних форсунок FORD (ФОРД)

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Американські машини марки Форд з дизельними паливними системами в нашій країні частіше представлені комерційним транспортом (фургонами, пасажирською технікою і так далі). Вони піддаються постійній експлуатації з серйозними навантаженнями. При цьому погана якість палива і зовнішні чинники негативно позначаються на довговічності системи уприскування. Відновлення вузлів з купівлею нових запчастин обходиться дорого. Скоротити витрати допомагають послуги ремонту форсунок Ford в Харкові. "ЧДА" проводить роботи на вигідних умовах, надаючи гарантії якості на відреставровані вироби. З нами ви доб'єтеся економії бюджету без втрати ефективності відновлення системи уприскування також моделей  VolkswagenRenaultDAFMANMercedes. Ми приймаємо замовлення по усій Україні.

Особливості реставрації форсунок

Існує декілька способів відновлення старих запчастин, які підбираються з урахуванням характеру і міри поломки. Ми проводимо ремонт форсунок Форд в Одесі наступними методами:

  •         очищення виробу від забруднень;
  •         відновлення геометричних параметрів;
  •         заміна ущільнювачів.

Перед початком робіт ми виконуємо діагностику деталей. Вона допомагає визначити найдрібніші відхилення в роботі виробу, а також знайти найбільш вигідний спосіб ремонту форсунок Ford в Києві.

Скільки коштує реставрація

Процес відновлення американської дизельної апаратури істотно відрізняється від ремонту європейських виробів (у ряді випадків). Причиною стає використання на автомобілях деталей, вироблюваних самою компанією або концернами США. Ми проводимо розрахунок вартості індивідуально при зверненні клієнтів відновлення ПНВТ на Форд. Середня ціна ремонту форсунок Форд в Дніпропетровську складає 700 гривень.

Наші переваги

«ЧДА» спеціалізується на виробництві прецизійних виробів для дизельних паливних систем. Ми в короткі терміни усуваємо найскладніші дефекти, оскільки маємо в розпорядженні сучасне устаткування і застосовуємо тільки якісні сплави. Роботи виконують досвідчені фахівці, що спеціалізуються на реставрації дизельної апаратури. Після завершення робіт запчастини проходять строгі перевірки на відповідність стандартам якості і заводським вимогам виготівника паливної системи. Приймаємо на виконання послуг по всіх містах України.

Останні відгуки про товар

Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022
Мультиплікатор форсунки (клапан зі штоком) F 00V C01 380, F00VC01380
очень срочно нужны были именно эти мультипликаторы отправили в праздничные дни за что отдельное спасибр качество отменное. вы супер очень благодарен
11.01.2022
Клапан форсунки Делфі 9308-622B DELPHI EURO-4
брав на рено кенго все підійшло дякую,
10.12.2021