Плунжерна пара СМД-14

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

При виробництві важкої і потужної спецтехніки для виконання об'ємних робіт часто використовувалися двигуни моделі СМД- 14. Ряд машин досі працює з цими моторами, тому нерідко виникають поломки. Деякі з них пов'язані з паливними системами, в яких ПНВТ піддається сильному зносу. Компанія "ЧДА" пропонує купити плунжерні пари для СМД- 14 за доступною ціною. Ми поставляємо сертифіковану продукцію і самостійно виготовляємо деталі. На усі товари діють заводські гарантії. Доставка замовлень здійснюється в Київ, Харків, Одесу, Полтаву, Деркачі і інші міста України транспортними компаніями.

Основні моделі, представлені в каталозі

Ми зібрали основні види плунжерних пар, придатних для відновлення серій ПНВТ, сумісних з двигунами СМД- 14. Серед них найбільш поширеними і популярними є дві моделі:

  •         445.16C15 V2 з дiаметром 9 мм;
  •         445.16C15 з дiаметром 10 мм вiд АЗТН.

Вказані моделі поставляються безпосередньо від оригінальних виробників. При цьому в каталозі є деталі нашого власного виробництва, а також ремонтні запчастини, відновлювані на високотехнологічному устаткуванні. Усі деталі пройшли строгі перевірки на відповідність вимогам і стандартам, що гарантує якісний ремонт. Більше того, купівля ремонтних деталей обійдеться у декілька разів дешевше.

Вартість запчастин

Ціна на плунжерні пари для СМД- 14 в середньому складає 180 гривень. При необхідності або бажанні заощадити бюджет, ми пропонуємо купити ремонтні вироби. Їх ціна складає всього 50 гривен. При виникненні складнощів з підбором запчастин для вашого ТНВД, дзвоните нам по телефону. Консультанти компанії запропонують недорогі деталі, які дозволять виконати ремонт з мінімальними витратами.

Наші переваги

«ЧДА» спеціалізується на виробництві і продажі дизельної апаратури. Ми не станемо пропонувати деталі поганої якості і дорогу продукцію, якщо для ремонту досить використати дешеві запчастини. З нами ви в найкоротші терміни отримаєте замовлення і гарантії якості, а також заощадите бюджет.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021