Плунжерна пара СМД-14

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

При виробництві важкої і потужної спецтехніки для виконання об'ємних робіт часто використовувалися двигуни моделі СМД- 14. Ряд машин досі працює з цими моторами, тому нерідко виникають поломки. Деякі з них пов'язані з паливними системами, в яких ПНВТ піддається сильному зносу. Компанія "ЧДА" пропонує купити плунжерні пари для СМД- 14 за доступною ціною. Ми поставляємо сертифіковану продукцію і самостійно виготовляємо деталі. На усі товари діють заводські гарантії. Доставка замовлень здійснюється в Київ, Харків, Одесу, Полтаву, Деркачі і інші міста України транспортними компаніями.

Основні моделі, представлені в каталозі

Ми зібрали основні види плунжерних пар, придатних для відновлення серій ПНВТ, сумісних з двигунами СМД- 14. Серед них найбільш поширеними і популярними є дві моделі:

  •         445.16C15 V2 з дiаметром 9 мм;
  •         445.16C15 з дiаметром 10 мм вiд АЗТН.

Вказані моделі поставляються безпосередньо від оригінальних виробників. При цьому в каталозі є деталі нашого власного виробництва, а також ремонтні запчастини, відновлювані на високотехнологічному устаткуванні. Усі деталі пройшли строгі перевірки на відповідність вимогам і стандартам, що гарантує якісний ремонт. Більше того, купівля ремонтних деталей обійдеться у декілька разів дешевше.

Вартість запчастин

Ціна на плунжерні пари для СМД- 14 в середньому складає 180 гривень. При необхідності або бажанні заощадити бюджет, ми пропонуємо купити ремонтні вироби. Їх ціна складає всього 50 гривен. При виникненні складнощів з підбором запчастин для вашого ТНВД, дзвоните нам по телефону. Консультанти компанії запропонують недорогі деталі, які дозволять виконати ремонт з мінімальними витратами.

Наші переваги

«ЧДА» спеціалізується на виробництві і продажі дизельної апаратури. Ми не станемо пропонувати деталі поганої якості і дорогу продукцію, якщо для ремонту досить використати дешеві запчастини. З нами ви в найкоротші терміни отримаєте замовлення і гарантії якості, а також заощадите бюджет.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023