Ремонт форсунок Scania (Сканія)

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Шведська компанія займається виробництвом вантажних автомобілів і спецтехніка, яка у більшості випадків працює на дизелі. Така паливна система сприйнятлива до поганої якості палива, тому система уприскування пального піддається сильним механічним діям. Купівля нових деталей стає причиною великих витрат, тому власники замислюються про альтернативні варіанти відновлення системи. "ЧДА" пропонує виконати ремонт форсунок Сканiя в Запоріжжі, Полтаві, Кривий Ріг, Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і якісно усунемо дефекти або вироблення, надавши гарантії якості на ремонтні вироби. Заявки на реставрацію приймаються в усіх містах України.

Переваги ремонту дизельної апаратури

Найбільш очевидною гідністю процедур є економія грошових коштів. Проте метод також забезпечує додаткові переваги:

  •         повну сумісність запчастини з моделлю ПНВТ і двигуна;
  •         правильні робочі характеристики;
  •         мінімальна кількість робіт по регулюванню;
  •         у системі використовуються оригінальні запчастини і інше.

Ми проводимо ремонт форсунок Scania в Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Києві за строгими стандартами і регламентами. Наше підприємство займається виробництвом дизельної апаратури, тому ми маємо в розпорядженні передовим устаткування і досвідченим персоналом. Наші послуги частенько допомагають повністю відновити первинні параметри і робочі характеристики виробів, тому вони практично не поступаються надійністю і довговічністю новим оригінальним запчастинам.

Вартість послуг

Ціна ремонту форсунок Сканiя в Чугуєві, Херсоні, Одесі, Донецьку розраховується індивідуально при зверненні, мінімальна від 300 гривень. Причиною відсутності фіксованих тарифів є відмінність в характері поломок і способах їх усунення. Ми проводимо діагностику, що допомагає виявити найбільш доступний і вигідний для клієнтів спосіб реставрації. Після ремонту форсунок Scania в Дніпропетровську, доставка здійснюється транспортними компаніями на вибір клієнта в усі міста України. "ЧДА" забезпечить високу якість відновлених запчастин з мінімальними грошовими вкладеннями клієнтів. Усі запчастини після реставрації проходять строгі перевірки на відповідність вимогам і стандартам.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021