Ремонт форсунок Scania (Сканія)

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Шведська компанія займається виробництвом вантажних автомобілів і спецтехніка, яка у більшості випадків працює на дизелі. Така паливна система сприйнятлива до поганої якості палива, тому система уприскування пального піддається сильним механічним діям. Купівля нових деталей стає причиною великих витрат, тому власники замислюються про альтернативні варіанти відновлення системи. "ЧДА" пропонує виконати ремонт форсунок Сканiя в Запоріжжі, Полтаві, Кривий Ріг, Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і якісно усунемо дефекти або вироблення, надавши гарантії якості на ремонтні вироби. Заявки на реставрацію приймаються в усіх містах України.

Переваги ремонту дизельної апаратури

Найбільш очевидною гідністю процедур є економія грошових коштів. Проте метод також забезпечує додаткові переваги:

  •         повну сумісність запчастини з моделлю ПНВТ і двигуна;
  •         правильні робочі характеристики;
  •         мінімальна кількість робіт по регулюванню;
  •         у системі використовуються оригінальні запчастини і інше.

Ми проводимо ремонт форсунок Scania в Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Києві за строгими стандартами і регламентами. Наше підприємство займається виробництвом дизельної апаратури, тому ми маємо в розпорядженні передовим устаткування і досвідченим персоналом. Наші послуги частенько допомагають повністю відновити первинні параметри і робочі характеристики виробів, тому вони практично не поступаються надійністю і довговічністю новим оригінальним запчастинам.

Вартість послуг

Ціна ремонту форсунок Сканiя в Чугуєві, Херсоні, Одесі, Донецьку розраховується індивідуально при зверненні, мінімальна від 300 гривень. Причиною відсутності фіксованих тарифів є відмінність в характері поломок і способах їх усунення. Ми проводимо діагностику, що допомагає виявити найбільш доступний і вигідний для клієнтів спосіб реставрації. Після ремонту форсунок Scania в Дніпропетровську, доставка здійснюється транспортними компаніями на вибір клієнта в усі міста України. "ЧДА" забезпечить високу якість відновлених запчастин з мінімальними грошовими вкладеннями клієнтів. Усі запчастини після реставрації проходять строгі перевірки на відповідність вимогам і стандартам.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022