Ремонт форсунок Scania (Сканія)

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Шведська компанія займається виробництвом вантажних автомобілів і спецтехніка, яка у більшості випадків працює на дизелі. Така паливна система сприйнятлива до поганої якості палива, тому система уприскування пального піддається сильним механічним діям. Купівля нових деталей стає причиною великих витрат, тому власники замислюються про альтернативні варіанти відновлення системи. "ЧДА" пропонує виконати ремонт форсунок Сканiя в Запоріжжі, Полтаві, Кривий Ріг, Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і якісно усунемо дефекти або вироблення, надавши гарантії якості на ремонтні вироби. Заявки на реставрацію приймаються в усіх містах України.

Переваги ремонту дизельної апаратури

Найбільш очевидною гідністю процедур є економія грошових коштів. Проте метод також забезпечує додаткові переваги:

  •         повну сумісність запчастини з моделлю ПНВТ і двигуна;
  •         правильні робочі характеристики;
  •         мінімальна кількість робіт по регулюванню;
  •         у системі використовуються оригінальні запчастини і інше.

Ми проводимо ремонт форсунок Scania в Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Києві за строгими стандартами і регламентами. Наше підприємство займається виробництвом дизельної апаратури, тому ми маємо в розпорядженні передовим устаткування і досвідченим персоналом. Наші послуги частенько допомагають повністю відновити первинні параметри і робочі характеристики виробів, тому вони практично не поступаються надійністю і довговічністю новим оригінальним запчастинам.

Вартість послуг

Ціна ремонту форсунок Сканiя в Чугуєві, Херсоні, Одесі, Донецьку розраховується індивідуально при зверненні, мінімальна від 300 гривень. Причиною відсутності фіксованих тарифів є відмінність в характері поломок і способах їх усунення. Ми проводимо діагностику, що допомагає виявити найбільш доступний і вигідний для клієнтів спосіб реставрації. Після ремонту форсунок Scania в Дніпропетровську, доставка здійснюється транспортними компаніями на вибір клієнта в усі міста України. "ЧДА" забезпечить високу якість відновлених запчастин з мінімальними грошовими вкладеннями клієнтів. Усі запчастини після реставрації проходять строгі перевірки на відповідність вимогам і стандартам.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021