Ремонт форсунок Scania (Сканія)

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Шведська компанія займається виробництвом вантажних автомобілів і спецтехніка, яка у більшості випадків працює на дизелі. Така паливна система сприйнятлива до поганої якості палива, тому система уприскування пального піддається сильним механічним діям. Купівля нових деталей стає причиною великих витрат, тому власники замислюються про альтернативні варіанти відновлення системи. "ЧДА" пропонує виконати ремонт форсунок Сканiя в Запоріжжі, Полтаві, Кривий Ріг, Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і якісно усунемо дефекти або вироблення, надавши гарантії якості на ремонтні вироби. Заявки на реставрацію приймаються в усіх містах України.

Переваги ремонту дизельної апаратури

Найбільш очевидною гідністю процедур є економія грошових коштів. Проте метод також забезпечує додаткові переваги:

  •         повну сумісність запчастини з моделлю ПНВТ і двигуна;
  •         правильні робочі характеристики;
  •         мінімальна кількість робіт по регулюванню;
  •         у системі використовуються оригінальні запчастини і інше.

Ми проводимо ремонт форсунок Scania в Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Києві за строгими стандартами і регламентами. Наше підприємство займається виробництвом дизельної апаратури, тому ми маємо в розпорядженні передовим устаткування і досвідченим персоналом. Наші послуги частенько допомагають повністю відновити первинні параметри і робочі характеристики виробів, тому вони практично не поступаються надійністю і довговічністю новим оригінальним запчастинам.

Вартість послуг

Ціна ремонту форсунок Сканiя в Чугуєві, Херсоні, Одесі, Донецьку розраховується індивідуально при зверненні, мінімальна від 300 гривень. Причиною відсутності фіксованих тарифів є відмінність в характері поломок і способах їх усунення. Ми проводимо діагностику, що допомагає виявити найбільш доступний і вигідний для клієнтів спосіб реставрації. Після ремонту форсунок Scania в Дніпропетровську, доставка здійснюється транспортними компаніями на вибір клієнта в усі міста України. "ЧДА" забезпечить високу якість відновлених запчастин з мінімальними грошовими вкладеннями клієнтів. Усі запчастини після реставрації проходять строгі перевірки на відповідність вимогам і стандартам.

Останні відгуки про товар

Трубка стендовая 600мм, 6 мм x 2 мм на стенд Common Rail на давление 2500 бар Гайка М12-М14
Брал трубку на стенд комон синею , очень долго искал в Украине нашол на ЧДА не намного дороже чем купить с Китая , но на след день она была у меня
24.06.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Мерседес ОМ 364, 366
сделали ремонт быстро, дали гарантию!!!!
24.06.2021
Ремкомплект паливного насоса рядний Євро 2 PW2000 A
мне все понравилось. претензий нет. спасибо
24.06.2021
Клапан (мультиплікатор) пьезо форсунки F00GX17004 Bosch (набір для ремонту пьезофорсунок)
ціна просто чудова. у інших набагато дорожче. якість добра
24.06.2021
Розпилювач форсунки MAN DLLA 134 P 180 0 433 171 159 BOSCH
Распылитель форсунки MAN DLLA134P180, цена и качество соответсувует!
24.06.2021