Шайби ущільнювальні мідні

68 товарів.
Відображення 1 - 24 з 68 товарів

Купити мідні шайби ущільнювачів

Вироби, шайба мідна ущільнювальна, вироблені на основі сплавів міді, відрізняються пластичністю і стійкістю до корозії. Це основні властивості, необхідні для елементів ущільнювачів в дизельних паливних системах. Продукція дозволяє створити оптимальні умови при експлуатації під високим тиском. "ЧДА" пропонує купить мідні шайби ущільнювачів в Києві, Івано-Франківську, Харкові за доступними цінами. Продукція нашого каталогу робиться власним підприємством компанії, а також поставляється безпосередньо із заводів провідних виготівників прецизійних виробів, купити шайбу мідну ущільнювальну.

Чому варто звернутися до нас?

В «ЧДА» ви зможете замовити шайби ущільнювачів з міді в Україні, Чернівцях, Полтаві, Києві з доставкою по усій Україні транспортними компаніями. Ми також забезпечимо:

  •         знижки на оптові замовлення;
  •         допомога в підборі виробів;
  •         заводські гарантії;
  •         зручні способи оплати і багато що інше.

Ціна мідних шайб ущільнювачів в Вінниці, Чернігові, Одесі знаходиться в межах 0,5-6 гривень. На вартість впливають призначення продукції, розмірність і інші параметри.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021