Ремонт плунжера Лукас

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар марки Lucas

У ПНВТ виробництва Лукас використовуються плунжерные пари роторного типу. Вони відрізняються складним пристроєм. При цьому знайти запчастини на ринку досить складно, а ціна нових деталей вища, ніж на продукцію ряду російських виробників. Щоб скоротити витрати до мінімуму, "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Лукас в Харкові, Києві і інших містах України. Ми швидко і надійно відновимо геометрію виробів, видаливши дефекти різної міри складності. На зроблені послуги надаються гарантійні терміни.

Які плунжерные пари Lucas ми ремонтуємо?

Наявність спеціалізованого устаткування і досвідчених майстрів дозволяють нам проводити реставрацію практично будь-яких деталей. Найчастіше нам приходять замовлення на відновлення плунжерных пар:

  •         VE Еталон;
  •         роторних систем навантажувачів Balkancar;
  •         автомобілів Peugeot Expert, Partner ітакдалі.

Ми проводимо ремонт плунжерних пар Lucas у Львові із застосуванням міцних сплавів. Наші співробітники детально розбираються в пристрої і особливостях роторних виробів, а також запчастин в стандартних модифікаціях.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Лукас в Одесі варіюється з урахуванням серії і моделі. Також на підсумкову суму впливають складність ремонту, міра зносу, характер ушкоджень і інші чинники. Ми проводимо діагностику несправностей, щоб знайти найбільш недорогий спосіб реставрації. Зазвичай вартість ремонту знаходиться в межах 850-1300 гривень.

Чому варто звернутися в «ЧДА»?

Наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури. На підприємстві зібрано передове устаткування імпортних марок, що дозволяють виконувати складні роботи в короткі терміни. При цьому відновлені запчастини проходять строгі перевірки на відповідність заводським вимогам. Ремонт плунжерних пар від Лукас в Дніпропетровську нашою фірмою дозволить отримати:

  •         найкоротші терміни отримання деталей;
  •         відповідність запчастини модифікації паливної системи;
  •         гарантії якості на реставрацію;
  •         швидку доставку і багато що інше.

Ми приймаємо замовлення по усій Україні, доставляючи відновлені вироби транспортними компаніями на вибір клієнта.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021