Ремонт плунжера Лукас

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар марки Lucas

У ПНВТ виробництва Лукас використовуються плунжерные пари роторного типу. Вони відрізняються складним пристроєм. При цьому знайти запчастини на ринку досить складно, а ціна нових деталей вища, ніж на продукцію ряду російських виробників. Щоб скоротити витрати до мінімуму, "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Лукас в Харкові, Києві і інших містах України. Ми швидко і надійно відновимо геометрію виробів, видаливши дефекти різної міри складності. На зроблені послуги надаються гарантійні терміни.

Які плунжерные пари Lucas ми ремонтуємо?

Наявність спеціалізованого устаткування і досвідчених майстрів дозволяють нам проводити реставрацію практично будь-яких деталей. Найчастіше нам приходять замовлення на відновлення плунжерных пар:

  •         VE Еталон;
  •         роторних систем навантажувачів Balkancar;
  •         автомобілів Peugeot Expert, Partner ітакдалі.

Ми проводимо ремонт плунжерних пар Lucas у Львові із застосуванням міцних сплавів. Наші співробітники детально розбираються в пристрої і особливостях роторних виробів, а також запчастин в стандартних модифікаціях.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Лукас в Одесі варіюється з урахуванням серії і моделі. Також на підсумкову суму впливають складність ремонту, міра зносу, характер ушкоджень і інші чинники. Ми проводимо діагностику несправностей, щоб знайти найбільш недорогий спосіб реставрації. Зазвичай вартість ремонту знаходиться в межах 850-1300 гривень.

Чому варто звернутися в «ЧДА»?

Наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури. На підприємстві зібрано передове устаткування імпортних марок, що дозволяють виконувати складні роботи в короткі терміни. При цьому відновлені запчастини проходять строгі перевірки на відповідність заводським вимогам. Ремонт плунжерних пар від Лукас в Дніпропетровську нашою фірмою дозволить отримати:

  •         найкоротші терміни отримання деталей;
  •         відповідність запчастини модифікації паливної системи;
  •         гарантії якості на реставрацію;
  •         швидку доставку і багато що інше.

Ми приймаємо замовлення по усій Україні, доставляючи відновлені вироби транспортними компаніями на вибір клієнта.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021