Ремонт плунжера Лукас

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар марки Lucas

У ПНВТ виробництва Лукас використовуються плунжерные пари роторного типу. Вони відрізняються складним пристроєм. При цьому знайти запчастини на ринку досить складно, а ціна нових деталей вища, ніж на продукцію ряду російських виробників. Щоб скоротити витрати до мінімуму, "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Лукас в Харкові, Києві і інших містах України. Ми швидко і надійно відновимо геометрію виробів, видаливши дефекти різної міри складності. На зроблені послуги надаються гарантійні терміни.

Які плунжерные пари Lucas ми ремонтуємо?

Наявність спеціалізованого устаткування і досвідчених майстрів дозволяють нам проводити реставрацію практично будь-яких деталей. Найчастіше нам приходять замовлення на відновлення плунжерных пар:

  •         VE Еталон;
  •         роторних систем навантажувачів Balkancar;
  •         автомобілів Peugeot Expert, Partner ітакдалі.

Ми проводимо ремонт плунжерних пар Lucas у Львові із застосуванням міцних сплавів. Наші співробітники детально розбираються в пристрої і особливостях роторних виробів, а також запчастин в стандартних модифікаціях.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Лукас в Одесі варіюється з урахуванням серії і моделі. Також на підсумкову суму впливають складність ремонту, міра зносу, характер ушкоджень і інші чинники. Ми проводимо діагностику несправностей, щоб знайти найбільш недорогий спосіб реставрації. Зазвичай вартість ремонту знаходиться в межах 850-1300 гривень.

Чому варто звернутися в «ЧДА»?

Наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури. На підприємстві зібрано передове устаткування імпортних марок, що дозволяють виконувати складні роботи в короткі терміни. При цьому відновлені запчастини проходять строгі перевірки на відповідність заводським вимогам. Ремонт плунжерних пар від Лукас в Дніпропетровську нашою фірмою дозволить отримати:

  •         найкоротші терміни отримання деталей;
  •         відповідність запчастини модифікації паливної системи;
  •         гарантії якості на реставрацію;
  •         швидку доставку і багато що інше.

Ми приймаємо замовлення по усій Україні, доставляючи відновлені вироби транспортними компаніями на вибір клієнта.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023