Новини

Розпродаж плунжерних пар, нагнітальних клапанів та розпилювачів форсунок до паливної апаратури

Поспішайте замовити комплектуючі для паливной системи двигуна по найвигіднішими цінами. Інтернет магазин chda.com.ua організував безстрокову розпродаж плунжерних пар, нагнітальних клапанів, розпилювачів форсунок. Мы поставляємо тількиякісні, сертифіковані деталівласного виробництва, а також паливну апаратуру для двигунів КАМАЗ, МТЗ, МАЗ, УТН, ПАЗ ііншої техніки вітчизняногоабоімпортного виробництва.
Читати далі

ЧТЗ підписав договір на виробництво запчастин для Афганістану

Нещодавно стало відомо про підписання контракту, в якому фігурує поставка понад чотириста розпилювачів для відновлення форсунок на несправних двигунах, що працюють на дизельному паливі, в спецтехніки Афганістану. За заявою ЧТЗ, якщо поставка першої партії увінчається успіхом, виробництво може збільшитися до 10 000 розпилювачів. Основна категорія двигунів для ремонту включає моделі:
Читати далі

Програма імпортозаміщення ЯЗДА

Підприємство зайнялося виготовленням електронно-керованих ТНВД. Дані агрегати виробляються відповідно до стандартів Євро-5. При цьому інженери заклали в конструкцію можливість поліпшення екостандарта до Євро-6. На серійне виробництво було виділено 500 мільйонів рублів. В основі розробки лежить принципово нова технологія подачі палива. вона забезпечує:
Читати далі