Плунжерна пара МАЗ

12 товарів.
Відображення 1 - 12 з 12 товарів

Плунжерні пари на МАЗ

У вантажних автомобілях і техніці МАЗ використовуються ПНВТ високої потужності. Плунжерні пари в них зазнають сильний знос, тому власникам періодично необхідно проводити заміну деталей. У нашому каталозі ви знайдете запчастини наступних серій:

  •         60.1111074;
  •         Н05.1111074;
  •         175.1111150 та інші.

ЧДА пропонує купити плунжерні пари на МАЗ за низькими цінами, для ПНВТ серій 133, 135, 60, 70 і так далі. У нас є оригінальні запчастини та аналоги від провідних виробників. Найдешевше клієнтам обійдеться наша власна продукція, яка не поступається деталей ЯЗДА і ЯМЗ.

Переваги ЧДА

Співпраця з оригінальними виробниками і поставки товарів у великих обсягах, дозволяють нам здійснювати продаж плунжерних пар на МАЗ з мінімальними націнками. При цьому ми забезпечуємо:

  •         доставку декількома способами по Україні;
  •         зручні способи оплати;
  •         гарантійні терміни на товари;
  •         якісний сервіс і багато іншого.

Широкий асортимент дозволить кожному клієнту знайти все необхідне для ремонту паливної системи, заощадивши значну частину бюджету. Оптові клієнти отримують значні знижки і бонуси.

Товари та послуги.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021