Плунжерна пара ЯМЗ

13 товарів.
Відображення 1 - 13 з 13 товарів

Багато вітчизняні автомобілі випускалися з силовими агрегатами марки ЯМЗ.  З ними сумісний широкий ряд серій паливних насосів ПНВТ. З огляду на тривалий термін служби техніки, деталі та вузли паливних насосів сьогодні зазнали сильний знос.  Це в першу чергу відноситься до плунжерних пар.  Запчастини доступні в широкому асортименті, проте ряд постачальників і виробників продають деталі за високою ціною.  «ЧДА» пропонує замовити плунжерні пари на ЯМЗ на вигідних умовах.  Ми поставляємо оригінальну продукцію провідних виробників, а також продаємо запчастини власного підприємства.  На усі товари діють гарантії, пропонуємо купити плунжерні пари на ЯМЗ.  Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями.

Модельний ряд

В асортименті «ЧДА» представлений великий вибір дизельної апаратури для двигунів і ПНВТ (ТНВД) ЯМЗ.  Серед основних видів плунжерних пар серії:

  •          60-31 та Н05;
  •          175 (стандарту Евро-2);
  •          60 (якісні WUXI WEIFU);
  •          136 (стандарту Евро-2 или Евро-3);
  •          17, 60 таінших серій.

Зазначені модифікації виробляються на підприємствах МАЗ, ЯЗДА, ЯМЗ, а також китайською компанією WEIFU.  Крім поставляються запчастин, ряд товарів в каталозі виготовляється нашим заводом.  Продукція «ЧДА» обійдеться значно дешевше, оскільки самостійна реалізація забезпечує низьку собівартість.  Однак наші запчастини не поступаються за характеристиками, параметрами і довговічності продукції інших виробників, а в чомусь навіть перевершують її.

Вартість плунжерних пар на ЯМЗ

Запчастини підбираються на основі сумісності виробів з ПНВТ і ДВС.  При виборі необхідно акцентувати увагу на артикулах, моделях обладнання та інших факторів.  З цих причин ціна плунжерних пар на ЯМЗ відрізняється.  Ми пропонуємо купити запчастини в межах 90-460 гривень без урахування знижки.  На сайті часто продаються товари по акції, що забезпечують економію бюджету клієнтів.  При виникненні труднощів з вибором продукції зв'яжіться з консультантами по телефону.  Вони допоможуть знайти оптимальну плунжерну пару ЯМЗ, яка забезпечить ефективний ремонт і заощадить ваш бюджет.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021