Плунжерна пара ЯМЗ

13 товарів.
Відображення 1 - 13 з 13 товарів

Багато вітчизняні автомобілі випускалися з силовими агрегатами марки ЯМЗ.  З ними сумісний широкий ряд серій паливних насосів ПНВТ. З огляду на тривалий термін служби техніки, деталі та вузли паливних насосів сьогодні зазнали сильний знос.  Це в першу чергу відноситься до плунжерних пар.  Запчастини доступні в широкому асортименті, проте ряд постачальників і виробників продають деталі за високою ціною.  «ЧДА» пропонує замовити плунжерні пари на ЯМЗ на вигідних умовах.  Ми поставляємо оригінальну продукцію провідних виробників, а також продаємо запчастини власного підприємства.  На усі товари діють гарантії, пропонуємо купити плунжерні пари на ЯМЗ.  Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями.

Модельний ряд

В асортименті «ЧДА» представлений великий вибір дизельної апаратури для двигунів і ПНВТ (ТНВД) ЯМЗ.  Серед основних видів плунжерних пар серії:

  •          60-31 та Н05;
  •          175 (стандарту Евро-2);
  •          60 (якісні WUXI WEIFU);
  •          136 (стандарту Евро-2 или Евро-3);
  •          17, 60 таінших серій.

Зазначені модифікації виробляються на підприємствах МАЗ, ЯЗДА, ЯМЗ, а також китайською компанією WEIFU.  Крім поставляються запчастин, ряд товарів в каталозі виготовляється нашим заводом.  Продукція «ЧДА» обійдеться значно дешевше, оскільки самостійна реалізація забезпечує низьку собівартість.  Однак наші запчастини не поступаються за характеристиками, параметрами і довговічності продукції інших виробників, а в чомусь навіть перевершують її.

Вартість плунжерних пар на ЯМЗ

Запчастини підбираються на основі сумісності виробів з ПНВТ і ДВС.  При виборі необхідно акцентувати увагу на артикулах, моделях обладнання та інших факторів.  З цих причин ціна плунжерних пар на ЯМЗ відрізняється.  Ми пропонуємо купити запчастини в межах 90-460 гривень без урахування знижки.  На сайті часто продаються товари по акції, що забезпечують економію бюджету клієнтів.  При виникненні труднощів з вибором продукції зв'яжіться з консультантами по телефону.  Вони допоможуть знайти оптимальну плунжерну пару ЯМЗ, яка забезпечить ефективний ремонт і заощадить ваш бюджет.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023