Плунжерна пара Д-249

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

У паливних системах автомобілів ЗiЛ, ПАЗ, ГАЗ і ряду інших марок використовувалися ТНВД стандартних моделей. Вони практично не виготовлялися в модифікаціях, що спрощує пошук запчастин. У каталозі "ЧДА" зібрані поширені деталі, використовувані для ремонту паливних насосів високого тиску під вказаний мотор. Ми пропонуємо замовити плунжерні пари для Д- 249 на вигідних умовах. Доставка товарів здійснюється у Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Харків і інші міста України та пропонуємо купити плунжерні пари під двигуни Д-249. Усі товари, представлені на сайті, повністю сертифіковані і мають заводські гарантії якості.

Модельний ряд

Оскільки модифікації ПНВТ обмежені декількома серіями, для відновлення застосовуються в основному три моделі плунжерных пар:

  •         771.1111150 с дiаметром 10 мм;
  •         4УТНЗ-1111410-30 модифікації «Бичок»;
  •         771.1111150-10 з діаметром 11 мм за стандартом Євро-2.

Ми поставляємо запчастині безпосередньо від оригінальних виробників (МТЗ, ПАЗ), а також продаємо високоякісні репліки і вироби власного виготовлення. Товари нашого підприємства обійдуться клієнтам значно дешевше. При цьому деталі не поступаються надійністю і довговічністю оригінальної продукції.

Вартість плунжерных пар для Д-249

Ми періодично проводимо акції і розпродажі, які дозволяють купити товари зі знижкою. Ціна плунжерних пар для Д- 249 варіюється в межах 90-110 гривен. Періодично в каталог додаються ремонтні вироби, які продаються в середньому на 30 гривен дешевше. Відновлені запчастини проходять строгі перевірки, що виключає вірогідність поломки деталі впродовж тривалого часу.

Характеристики продукції

Вказані моделі плунжерних пар відрізняються рядом характерних властивостей і параметрів. Основними з них є:

  •         діаметр перерізу– 10-11 мм;
  •         максимальний хід плунжера– до 12 мм;
  •         наявність лиски на торці;
  •         сумісність з ПНВТ 773, 776 і компакт-диск32.

Для кожної моделі характерні свої параметри. У описі до товарів вказані детальні характеристики. При виникненні складнощів з вибором продукції, зверніться по допомогу до наших консультантів по телефону 068-052-8611.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021