Мідні шайби під форсунки

29 товарів.
Відображення 1 - 24 з 29 товарів

Купить мідні шайби для дизельних форсунок

Компанія "ЧДА" здійснюється продаж виробів, мідні шайби для дизельних форсунок, ущільнювачів для систем подання палива. Наша продукція проходить строгу сертифікацію, що дозволяє гарантувати клієнтам дотримання вимог і стандартом. Ми пропонуємо купити мідні шайби для дизельних форсунок в Донецьку, Черкасах, Харкові з доставкою по усій Україні. Наші умови допоможуть клієнтам скоротити витрати на мідні шайби під форсунки, обслуговуванні і ремонті, забезпечимо ефективну герметизацію системи уприскування пального.

Вартість продукції

Ціна мідних шайб для дизельних форсунок в Києві, Херсоні, Кривий Ріг, Одесі варіюється в межах 0,3-6 гривень за штуку. При замовленні товарів оптом, ми робимо клієнтам знижки. Вартість виробів залежить від:

  •         розмірність продукції;
  •         обсягу замовлення;
  •         призначення виробу і інших чинників.

Ми допоможемо замовити мідні шайби на дизельні форсунки в Івано-Франківськ, Львів, Вінниця та Чугуїв з урахуванням серії і модифікації системи уприскування палива. Консультанти постараються знайти максимально недорогий варіант, який забезпечить сумісність з вузлом і довгий термін служби.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023