Розпилювачі форсунок ЯМЗ-238

12 товарів.
Відображення 1 - 12 з 12 товарів

Купити розпилювачі форсунок на ЯМЗ-238

Більшість дизельних двигунів Ярославського заводу, що випускаються 200-ій серії, відрізняються взаємозамінюваністю деталей. Це дозволяє без зусиль знайти розпилювачі ЯМЗ 238 необхідні для ремонту системи уприскування запчастини. Проте мотор моделі 238 і його модифікації використовувалися на старішій техніці, тому необхідність заміни деталей виникає все частіше. Періодичний ремонт віднімає багато грошових коштів, тому власники намагаються заощадити на купівлі деталей без втрати якості. "ЧДА" пропонує розпилювач на форсунку ЯМЗ 238 в Харкові, Вінниці, Львові на вигідних умовах. У нас представлені тільки сертифіковані запчастини. Вигідні умови забезпечуються власним виробництвом і прямою співпрацею з іншими виробниками.

Основні види виробів

Ми зібрали в асортименті найбільш затребувані і рідкісні типи запчастин, які відрізняються універсальним застосуванням та можливістю замовити в різних містах - Суми, Івано-Франківськ, Запоріжжя та Чернігові. Серед основних найменувань товарів:

  •         33.1112110-230;
  •         0261.1112110;
  •         СН 261.1112110-01;
  •         026.11121110;
  •         0511.1112110-1 і інші.

Ми пропонуємо купити розпилювачі на ЯМЗ-238 в Києві, Днєпрі, Одесі з доставкою. На вибір клієнтові пропонується декілька транспортних компаній. Ми відправляємо товари в усі міста України, забезпечуємо короткі терміни доставки і вигідні умови.

Виробники товарів

Зібрані в каталозі розпилювачі виготовляються на різних заводах. У нас зібрана продукція провідних виробників ринку. Серед них розпилювач форсунки ЯМЗ 238:

  •         АЗПI;
  •         ЯЗДА;
  •         ЧДА та iншi.

Товари, виготовлені нашим заводом, реалізуються за нижчою вартістю, оскільки власне виробництво знижує націнки на вироби. Проте наші товари не поступаються якістю продукції інших фірм, а в окремих аспектах перевершують їх.

Вартість продукції

Ціна розпилювачів ЯМЗ- 238 в Одесі варіюється в межах 50-300 гривень. Ми періодично проводимо акції, що дозволяють придбати товари за пониженими цінами. Також оптові і постійні клієнти отримують в нашій компанії значні знижки. Уточнити подробиці про умови можна по телефону. "ЧДА" допоможе замовити розпилювачі ЯМЗ-238 в Дніпропетровську, Микалаєві, Полтаві на максимально вигідних умовах, без втрати якості відновних робіт системи уприскування.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021