Розпилювач форсунки ЯМЗ 236

12 товарів.
Відображення 1 - 12 з 12 товарів

Купить розпилювачі форсунки на двигун ЯМЗ-236

Прецизійні вироби, вироблювані Ярославським моторним заводом, мають великий попит на ринку України. Причиною популярності деталей стає їх широке застосування на техніці російських марок, які активно використовуються в нашій країні. Проте купівля запчастин безпосередньо у виробника стає причиною тривалої доставки і витрат на транспортування виробів. "ЧДА" пропонує купити розпилювачі на ЯМЗ-236 в Харкові за доступною ціною. Ми продаємо виключно сертифіковану продукцію, надаючи гарантійні терміни на товари.

Асортимент розпилювачів

Для дизельних двигунів ЯМЗ- 236 підходять багато модифікацій розпилювачів. Вони робляться декількома підприємствами, тому вартість і сумісність виробів відрізняються. У нашому каталозі представлені:

  •         СН 261.1112110-01;
  •         026.11121110 (виробництва ЧДА або АЗПI);
  •         33.1112110-230 (ЯЗДА в оригіналі і аналог 26);
  •         0511.1112110-1 (АЗПI) і інші.

Ми пропонуємо замовити розпилювачі ЯМЗ-236 в Одесі безпосередньо від виготівників. За бажання заощадити бюджет, ви можете купити продукцію нашого підприємства. Продаж власних виробів, дозволяє реалізовувати товари з мінімальними націнками. При цьому якість продукції, що випускається нами, не поступається виробам інших виробників.

Вартість запчастин

Представлені в асортименті деталі відрізняються серіями і моделями. Ціна розпилювачів на ЯМЗ-236 в Києві варіюється в межах 50-300 гривень. При виникненні складнощів з вибором виробу, дзвоните нам по телефону. Консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант з урахуванням модифікації вашого двигуна і ПНВТ.

Чому варто звернутися в «ЧДА»?

Наша компанія самостійно робить дизельну апаратуру, тому ми поставляємо і виготовляємо тільки сертифіковані вироби. Звернення до нас забезпечить:

  •         доступні ціни на якісну продукцію;
  •         швидку доставку у будь-яке місто України;
  •         зручні способи оплати;
  •         гарантійні терміни на деталі і багато що інше.

Ми допоможемо купити розпилювачі форсунок ЯМЗ-236 в Дніпропетровську з мінімальним вкладенням грошових коштів і часу клієнтів.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021