Паливні вузли та насоси

188 товарів.
Відображення 1 - 24 з 188 товарів

Фільтрувати за:

Вузли паливної системи і насоси

Одним з найважливіших елементів будь-якого транспортного засобу є паливна система. Вона складається з великої кількості елементів і механізмів. Ефективна робота досягається при певному тиску, з точною кількістю подаваного палива. За процес відповідають відразу кілька деталей, основною з яких є паливний насос високого тиску (ТНВД). Придбати все необхідне ви можете в нашому інтернет-магазині на вигідних умовах. Ми здійснюємо поставки оригінальних, сертифікованих товарів від провідних виробників, гарантуючи якість і надійність виробів.

Основні елементи паливної системи

Оскільки в роботі бере участь відразу кілька механізмів, варто виділити найбільш важливі деталі, які беруть участь безпосередньо в роботі системи. До них відносяться:

 •          ТНВД; ( ПНВТ )
 •          форсунки дизельні або бензинові;
 •          плунжерні пари;
 •          демпферна муфта;
 •          секції високого тиску та інше.

Також в залежності від особливостей пристрою паливної системи, в ній можуть використовуватися додаткові елементи. Одним з ключових для ряду техніки є ручна підкачка (більш правильна назва - насос ручний прокачування). Також нерідко використовується паливний насос низького тиску і багато інших механізми.

Особливості форсунок

Найбільш складне завдання виконують форсунки. Вони призначені здійснювати впорскування пального в камеру згоряння. Висока швидкість руху циліндрів вимагає точних дій, тому уприскування повинен здійснюватися під певним кутом, з необхідним для змішування тиском і розкидом. Для конкретних видів ДВС використовуються певні типи деталей.

Форсунка МТЗ призначена в основному для роботи дизельних систем в будівельній і агропромисловій техніці. Вона відрізняється досить великим діаметром отвору в розпилювачі і більш високим показником робочого тиску. У той же час, більш поширені вантажні машини використовують більш універсальні вироби. Наприклад, форсунка КамАЗ Евро 2 проводиться відразу декількома заводами. Навіть німецька компанія Bosch пропонує ряд варіантів, які підходять під системи Камського автомобільного заводу.

Муфти

У передній частині кулачкового вала в ТНВД встановлюється муфта випередження впорскування. Її основним завданням є зміна кута подачі при зміні частоти обертання коленвала. Муфта демпферная грає важливу роль в роботі системи, оскільки кут уприскування повинен змінюватися до подачі пального в циліндри. При цьому сам процес повинен завершитися до переходу поршня у верхню мертву точку.

Залежно від типу використовуваного палива і вимог до муфти, вона виконується в певних розмірах. Не менш важливим є матеріал. Найчастіше деталі виготовляються на основі:

 •          чавуну;
 •          стали;
 •          латуні.

Вкрай рідко використовуються інші види матеріалів, оскільки вони не забезпечують достатньої міцності або стійкості до негативних факторів.

Паливний насос високого тиску

Незамінним елементом будь-якого сучасного автомобіля або спеціалізованої техніки є ТНВД. Саме він здійснює подачу палива з бака в двигун під певним тиском. Для дизельних і інжекторних систем пристрій і принцип роботи не сильно відрізняються. Однак робочі характеристики бензинових систем на порядок нижче, ніж у дизельних. Сам насос включає в себе ряд елементів, серед яких:

 •          плунжерна пара;
 •          секція высокого тиску;
 •          датчики контролю і регулювання;
 •          блок управління та інше.

Для ефективної роботи системи рекомендується купувати деталі, точно відповідають стандартним заводським виробам.

Чому варто звернутися до нас?

Ми пропонуємо широкий асортимент вузлів паливної системи в зборі або як окремі запчастини. Серед товарів ви знайдете все необхідне для відновлення працездатності систем певного типу. При цьому ми забезпечили вигідні умови покупки для клієнтів. Ціна форсунки на КамАЗ обійдеться вам від 90 до 280 гривень, з урахуванням особливостей паливної системи. Ми гарантуємо відмінну якість і надійність продукції, а також забезпечуємо зручні способи доставки замовлення декількома кур'єрськими організаціями.

Останні відгуки про товар

Ремонт плунжерної пари VE TATA
к ремонту притензий нет вообще. Красавцы все четко!!! за 3 дня спаравились спасибо
14.06.2021
Втулка осі газу на ПНВТ VE 1 460 324 332 BOSCH
. Дякую ЧДА за швидку відправку
14.06.2021
Ремонт форсунок Common Rail 0445120019, 0445120020 Рено Преміум
сделали диагностику, отремонтировали форсуноку Common Rail 0445120020 на Рено все работает отлично.
14.06.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Фіат Дукато, Крома
насос был убитый не заводился вообще, но сделали. молодцы спасибо
11.06.2021