Паливні вузли та насоси

189 товарів.
Відображення 1 - 24 з 189 товарів

Фільтрувати за:

Вузли паливної системи і насоси

Одним з найважливіших елементів будь-якого транспортного засобу є паливна система. Вона складається з великої кількості елементів і механізмів. Ефективна робота досягається при певному тиску, з точною кількістю подаваного палива. За процес відповідають відразу кілька деталей, основною з яких є паливний насос високого тиску (ТНВД). Придбати все необхідне ви можете в нашому інтернет-магазині на вигідних умовах. Ми здійснюємо поставки оригінальних, сертифікованих товарів від провідних виробників, гарантуючи якість і надійність виробів.

Основні елементи паливної системи

Оскільки в роботі бере участь відразу кілька механізмів, варто виділити найбільш важливі деталі, які беруть участь безпосередньо в роботі системи. До них відносяться:

 •          ТНВД; ( ПНВТ )
 •          форсунки дизельні або бензинові;
 •          плунжерні пари;
 •          демпферна муфта;
 •          секції високого тиску та інше.

Також в залежності від особливостей пристрою паливної системи, в ній можуть використовуватися додаткові елементи. Одним з ключових для ряду техніки є ручна підкачка (більш правильна назва - насос ручний прокачування). Також нерідко використовується паливний насос низького тиску і багато інших механізми.

Особливості форсунок

Найбільш складне завдання виконують форсунки. Вони призначені здійснювати впорскування пального в камеру згоряння. Висока швидкість руху циліндрів вимагає точних дій, тому уприскування повинен здійснюватися під певним кутом, з необхідним для змішування тиском і розкидом. Для конкретних видів ДВС використовуються певні типи деталей.

Форсунка МТЗ призначена в основному для роботи дизельних систем в будівельній і агропромисловій техніці. Вона відрізняється досить великим діаметром отвору в розпилювачі і більш високим показником робочого тиску. У той же час, більш поширені вантажні машини використовують більш універсальні вироби. Наприклад, форсунка КамАЗ Евро 2 проводиться відразу декількома заводами. Навіть німецька компанія Bosch пропонує ряд варіантів, які підходять під системи Камського автомобільного заводу.

Муфти

У передній частині кулачкового вала в ТНВД встановлюється муфта випередження впорскування. Її основним завданням є зміна кута подачі при зміні частоти обертання коленвала. Муфта демпферная грає важливу роль в роботі системи, оскільки кут уприскування повинен змінюватися до подачі пального в циліндри. При цьому сам процес повинен завершитися до переходу поршня у верхню мертву точку.

Залежно від типу використовуваного палива і вимог до муфти, вона виконується в певних розмірах. Не менш важливим є матеріал. Найчастіше деталі виготовляються на основі:

 •          чавуну;
 •          стали;
 •          латуні.

Вкрай рідко використовуються інші види матеріалів, оскільки вони не забезпечують достатньої міцності або стійкості до негативних факторів.

Паливний насос високого тиску

Незамінним елементом будь-якого сучасного автомобіля або спеціалізованої техніки є ТНВД. Саме він здійснює подачу палива з бака в двигун під певним тиском. Для дизельних і інжекторних систем пристрій і принцип роботи не сильно відрізняються. Однак робочі характеристики бензинових систем на порядок нижче, ніж у дизельних. Сам насос включає в себе ряд елементів, серед яких:

 •          плунжерна пара;
 •          секція высокого тиску;
 •          датчики контролю і регулювання;
 •          блок управління та інше.

Для ефективної роботи системи рекомендується купувати деталі, точно відповідають стандартним заводським виробам.

Чому варто звернутися до нас?

Ми пропонуємо широкий асортимент вузлів паливної системи в зборі або як окремі запчастини. Серед товарів ви знайдете все необхідне для відновлення працездатності систем певного типу. При цьому ми забезпечили вигідні умови покупки для клієнтів. Ціна форсунки на КамАЗ обійдеться вам від 90 до 280 гривень, з урахуванням особливостей паливної системи. Ми гарантуємо відмінну якість і надійність продукції, а також забезпечуємо зручні способи доставки замовлення декількома кур'єрськими організаціями.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021