Паливні вузли та насоси

214 товарів.
Відображення 1 - 24 з 214 товарів

Фільтрувати за:

Вузли паливної системи і насоси

Одним з найважливіших елементів будь-якого транспортного засобу є паливна система. Вона складається з великої кількості елементів і механізмів. Ефективна робота досягається при певному тиску, з точною кількістю подаваного палива. За процес відповідають відразу кілька деталей, основною з яких є паливний насос високого тиску (ТНВД). Придбати все необхідне ви можете в нашому інтернет-магазині на вигідних умовах. Ми здійснюємо поставки оригінальних, сертифікованих товарів від провідних виробників, гарантуючи якість і надійність виробів.

Основні елементи паливної системи

Оскільки в роботі бере участь відразу кілька механізмів, варто виділити найбільш важливі деталі, які беруть участь безпосередньо в роботі системи. До них відносяться:

 •          ТНВД; ( ПНВТ )
 •          форсунки дизельні або бензинові;
 •          плунжерні пари;
 •          демпферна муфта;
 •          секції високого тиску та інше.

Також в залежності від особливостей пристрою паливної системи, в ній можуть використовуватися додаткові елементи. Одним з ключових для ряду техніки є ручна підкачка (більш правильна назва - насос ручний прокачування). Також нерідко використовується паливний насос низького тиску і багато інших механізми.

Особливості форсунок

Найбільш складне завдання виконують форсунки. Вони призначені здійснювати впорскування пального в камеру згоряння. Висока швидкість руху циліндрів вимагає точних дій, тому уприскування повинен здійснюватися під певним кутом, з необхідним для змішування тиском і розкидом. Для конкретних видів ДВС використовуються певні типи деталей.

Форсунка МТЗ призначена в основному для роботи дизельних систем в будівельній і агропромисловій техніці. Вона відрізняється досить великим діаметром отвору в розпилювачі і більш високим показником робочого тиску. У той же час, більш поширені вантажні машини використовують більш універсальні вироби. Наприклад, форсунка КамАЗ Евро 2 проводиться відразу декількома заводами. Навіть німецька компанія Bosch пропонує ряд варіантів, які підходять під системи Камського автомобільного заводу.

Муфти

У передній частині кулачкового вала в ТНВД встановлюється муфта випередження впорскування. Її основним завданням є зміна кута подачі при зміні частоти обертання коленвала. Муфта демпферная грає важливу роль в роботі системи, оскільки кут уприскування повинен змінюватися до подачі пального в циліндри. При цьому сам процес повинен завершитися до переходу поршня у верхню мертву точку.

Залежно від типу використовуваного палива і вимог до муфти, вона виконується в певних розмірах. Не менш важливим є матеріал. Найчастіше деталі виготовляються на основі:

 •          чавуну;
 •          стали;
 •          латуні.

Вкрай рідко використовуються інші види матеріалів, оскільки вони не забезпечують достатньої міцності або стійкості до негативних факторів.

Паливний насос високого тиску

Незамінним елементом будь-якого сучасного автомобіля або спеціалізованої техніки є ТНВД. Саме він здійснює подачу палива з бака в двигун під певним тиском. Для дизельних і інжекторних систем пристрій і принцип роботи не сильно відрізняються. Однак робочі характеристики бензинових систем на порядок нижче, ніж у дизельних. Сам насос включає в себе ряд елементів, серед яких:

 •          плунжерна пара;
 •          секція высокого тиску;
 •          датчики контролю і регулювання;
 •          блок управління та інше.

Для ефективної роботи системи рекомендується купувати деталі, точно відповідають стандартним заводським виробам.

Чому варто звернутися до нас?

Ми пропонуємо широкий асортимент вузлів паливної системи в зборі або як окремі запчастини. Серед товарів ви знайдете все необхідне для відновлення працездатності систем певного типу. При цьому ми забезпечили вигідні умови покупки для клієнтів. Ціна форсунки на КамАЗ обійдеться вам від 90 до 280 гривень, з урахуванням особливостей паливної системи. Ми гарантуємо відмінну якість і надійність продукції, а також забезпечуємо зручні способи доставки замовлення декількома кур'єрськими організаціями.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023