Плунжерна пара Д-246

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

У паливних системах двигунів моделі Д- 246 встановлювалися ПНВТ, вироблювані ПАЗ або МТЗ. Також існує ряд модифікацій цих агрегатів. У них використовуються запчастини сумісні з системами ЗиЛ і ГАЗ. "ЧДА" пропонує купити плунжерні пари для Д- 246 за низькими цінами. Ми здійснюємо продаж в Чугуєві з доставкою в Київ, Харків, Полтаву, Кривий ріг, Житомир і інші міста України транспортними компаніями. На усі товари діють гарантійні терміни та пропонуємо замовити плунжерні пари під двигуни Д-246.

Основний модельний ряд

У автомобілях з двигунами Д- 246 практично не проводилися модифікації паливної системи. Вона зазнала тільки незначні зміни на деяких марках машин. З цієї причини ПНВДТ представлені у малій кількості варіацій. Для них підходять плунжерні пари:

  •         4УТНЗ-1111410-30 модифікації «Бичок»;
  •         771.1111150-10 с дiаметром 11 мм за стандартом Евро-2;
  •         771.1111150 с дiаметром 10 мм.

У нас представлена продукція оригінального виробництва, а також репліки високої якості. Ми є виробником дизельної апаратури, тому продаємо тільки якісні запчастини. З нашими товарами ви зможете провести ремонт згідно з вимогами виробників ПНВТ.

Вартість деталей

Ціни на плунжерні пари для Д- 246 варіюються в межах 100-110 гривен. Ми періодично проводимо акції, які дозволяють клієнтам купити товари зі знижкою. Окрім продажу запчастин, наша компанія займається ремонтом паливних насосів високого тиску. У "ЧДА" є повний комплекс устаткування для відновлення старих запчастин, а також виготовлення нових деталей. Ми в найкоротші терміни і недорого відремонтуємо ПНВТ, надавши гарантії якості на виконані роботи.

Наші переваги

"ЧДА" спеціалізується на виробництві, постачанні і продажі дизельної апаратури. Ми дорожимо своєю репутацією, тому пропонуємо тільки сертифіковану продукцію. При виникненні складнощів з вибором плунжерной пари, консультанти компанії допоможуть зробити правильне замовлення. Наші фахівці запропонують вигідне рішення, яке зведе витрати клієнтів до мінімуму.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021