Паливні насоси високого тиску ПНВТ

Паливні насоси високого тиску ПНВТ

80 товарів.
Відображення 1 - 24 з 80 товарів

Купити паливний насос високого тиску

У дизельних двигунах подача пального в циліндри здійснюється шляхом прямого вприскування в стиснене повітря, нагріте до температури в 750-900 кельвінів. Досягається такий метод роботи за рахунок використання ПНВТ. У всій системі подачі палива насос високого тиску є найбільш складним механізмом, що складається з ряду елементів:

 •          плунжерной пари;
 •          секції високого тиску;
 •          муфти випередження впорскування;
 •          нагнітальних клапанів;
 •          кулачкового вала та багатьох інших.

При цьому багато механізмів поділяються на додаткові деталі, які виконують певні функції. Всі вони необхідні для створення тиску, подачі певної кількості палива та інших дій.

Принцип роботи ПНВТ

Паливний насос високого тиску дизельного автомобіля виробляє подачу пального в кілька етапів:

 1.        Кулачковий вал робить рух на штовхач. Переміщення кулачкового вала відбувається в результаті передачі механічного впливу на муфту, що служить сполучною ланкою, від коленвала.
 2.        При зміщенні штовхача стискається пружина в СВТ (секції високого тиску). За рахунок даного дії відбувається підняття плунжера. Дана дія сприяє перекриттю впускного клапана.
 3.        Вищевказані дії стають причиною підвищення тиску, яке піднімає паливну рідину. Витіснення пального відбувається через нагнітальний клапан безпосередньо до форсунки.

Щоб уникнути надлишків палива, після досягнення поршнем (плунжером) певного положення, залишки рідини стікають назад через гвинтові, радіальні та осьові канали. Після цього відбувається зворотний процес та багаторазове повторення. При цьому паливний насос ПНВТ регулює кількість що подається пального шляхом повороту плунжера. Деякі модифікації насоса мають можливість відключення ряду секцій при роботі двигуна на холостих обертах.

Основні моделі рядних ПНВТ

Ключовими робочими параметрами кожного насоса є швидкість подачі уприскування розпилювача форсунки та тиск. З урахуванням даних характеристик виділяють кілька видів ПНВТ:

 •          для малопотужної техніки - модель M (550 бар);
 •          автомобілі та невеликі вантажівки - A, P3000, ZW (M), CW (950-1000 бар);
 •          в більш потужному транспорті використовується - P7100, P8000, P8500, R, P10, P9 (більше 1000 бар).

Всі вищевказані ТНВД використовуються виключно в моторах з рядним розташуванням циліндрів. При цьому їх кількість варіюється від 2 до 12.

Класифікація насосів високого тиску

Залежно від типу двигуна, використовуваного в дизельному автомобілі або техніці, паливні насоси можуть бути трьох видів:

 1.        Рядні. Тут секції високого тиску розташовуються один за одним відповідно до положення циліндрів. На кожну камеру згоряння доводиться своя секція.
 2.        2. Розподільні. В даному випадку принцип розташування ідентичний рядному, проте кількість плунжерів не відповідає кількості циліндрів. Два та більше циліндра можуть обслуговуватися одним плунжером.
 3.        V-подібні. Такі насоси мають два ряди плунжеров. Пристрій представлений переважно в механічної модифікації, проте більш сучасні моделі мають електромеханічний принцип дії.

Залежно від типу ПНВТ, ціна на нього варіюється. Найдорожче насос обійдеться для ряду вантажних автомобілів Урал, в яких використовуються пристрої з артикулом 324.1111005-10.01.

Скільки коштує ПНВТ?

Насос високого тиску купити сьогодні можна від 2000 гривень. Менш якісні і не сертифіковані виробу обійдуться дешевше. Можливо зробити капітальний ремонт насоса високого тиску від 800 гривень. Наш інтернет-магазин пропонує клієнтам високоякісні насоси на вигідних умовах. Купити ПНВТ у нас можна від 1800 гривень. При цьому ми гарантуємо оригінальне виробництво, а також надійність та довговічність пристрою.

Чому варто звернутися до нас?

За кілька років роботи ми змогли домогтися вигідного співробітництва з постачальниками та виробниками деталей для паливних дизельних систем. Це дозволило забезпечити низькі ціни на товари. Ми також маємо ряд додаткових переваг:

 •          широкий асортимент запчастин;
 •          зручні способи оплати;
 •          найкоротші терміни доставки замовлення та багато іншого.

У нас ви знайдете вітчизняні та імпортні ПНВТ, купити які можна за цінами виробників. 

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023