Паливні насоси високого тиску ПНВТ

Паливні насоси високого тиску ПНВТ

74 товарів.
Відображення 1 - 24 з 74 товарів

Купити паливний насос високого тиску

У дизельних двигунах подача пального в циліндри здійснюється шляхом прямого вприскування в стиснене повітря, нагріте до температури в 750-900 кельвінів. Досягається такий метод роботи за рахунок використання ПНВТ. У всій системі подачі палива насос високого тиску є найбільш складним механізмом, що складається з ряду елементів:

 •          плунжерной пари;
 •          секції високого тиску;
 •          муфти випередження впорскування;
 •          нагнітальних клапанів;
 •          кулачкового вала та багатьох інших.

При цьому багато механізмів поділяються на додаткові деталі, які виконують певні функції. Всі вони необхідні для створення тиску, подачі певної кількості палива та інших дій.

Принцип роботи ПНВТ

Паливний насос високого тиску дизельного автомобіля виробляє подачу пального в кілька етапів:

 1.        Кулачковий вал робить рух на штовхач. Переміщення кулачкового вала відбувається в результаті передачі механічного впливу на муфту, що служить сполучною ланкою, від коленвала.
 2.        При зміщенні штовхача стискається пружина в СВТ (секції високого тиску). За рахунок даного дії відбувається підняття плунжера. Дана дія сприяє перекриттю впускного клапана.
 3.        Вищевказані дії стають причиною підвищення тиску, яке піднімає паливну рідину. Витіснення пального відбувається через нагнітальний клапан безпосередньо до форсунки.

Щоб уникнути надлишків палива, після досягнення поршнем (плунжером) певного положення, залишки рідини стікають назад через гвинтові, радіальні та осьові канали. Після цього відбувається зворотний процес та багаторазове повторення. При цьому паливний насос ПНВТ регулює кількість що подається пального шляхом повороту плунжера. Деякі модифікації насоса мають можливість відключення ряду секцій при роботі двигуна на холостих обертах.

Основні моделі рядних ПНВТ

Ключовими робочими параметрами кожного насоса є швидкість подачі уприскування розпилювача форсунки та тиск. З урахуванням даних характеристик виділяють кілька видів ПНВТ:

 •          для малопотужної техніки - модель M (550 бар);
 •          автомобілі та невеликі вантажівки - A, P3000, ZW (M), CW (950-1000 бар);
 •          в більш потужному транспорті використовується - P7100, P8000, P8500, R, P10, P9 (більше 1000 бар).

Всі вищевказані ТНВД використовуються виключно в моторах з рядним розташуванням циліндрів. При цьому їх кількість варіюється від 2 до 12.

Класифікація насосів високого тиску

Залежно від типу двигуна, використовуваного в дизельному автомобілі або техніці, паливні насоси можуть бути трьох видів:

 1.        Рядні. Тут секції високого тиску розташовуються один за одним відповідно до положення циліндрів. На кожну камеру згоряння доводиться своя секція.
 2.        2. Розподільні. В даному випадку принцип розташування ідентичний рядному, проте кількість плунжерів не відповідає кількості циліндрів. Два та більше циліндра можуть обслуговуватися одним плунжером.
 3.        V-подібні. Такі насоси мають два ряди плунжеров. Пристрій представлений переважно в механічної модифікації, проте більш сучасні моделі мають електромеханічний принцип дії.

Залежно від типу ПНВТ, ціна на нього варіюється. Найдорожче насос обійдеться для ряду вантажних автомобілів Урал, в яких використовуються пристрої з артикулом 324.1111005-10.01.

Скільки коштує ПНВТ?

Насос високого тиску купити сьогодні можна від 2000 гривень. Менш якісні і не сертифіковані виробу обійдуться дешевше. Можливо зробити капітальний ремонт насоса високого тиску від 800 гривень. Наш інтернет-магазин пропонує клієнтам високоякісні насоси на вигідних умовах. Купити ПНВТ у нас можна від 1800 гривень. При цьому ми гарантуємо оригінальне виробництво, а також надійність та довговічність пристрою.

Чому варто звернутися до нас?

За кілька років роботи ми змогли домогтися вигідного співробітництва з постачальниками та виробниками деталей для паливних дизельних систем. Це дозволило забезпечити низькі ціни на товари. Ми також маємо ряд додаткових переваг:

 •          широкий асортимент запчастин;
 •          зручні способи оплати;
 •          найкоротші терміни доставки замовлення та багато іншого.

У нас ви знайдете вітчизняні та імпортні ПНВТ, купити які можна за цінами виробників. 

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021