Ремонт форсунки система Коммон рейл

27 товарів.
Відображення 1 - 24 з 27 товарів

На більшості сучасних автомобілів паливна система представлена розробкою Common Rail. Вона застосовується в дизельних двигунах і відрізняється використанням загальної магістралі. При цьому система безпосередньо взаємодіє з акумулятором, який подає пальне в загальну магістраль під тиском до 300 МПа. Така розробка відрізняється безліччю переваг, проте, при виникненні поломок, власникам доводитися витрачати великі суми на закупівлю деталей і послуги відновлення. Щоб заощадити бюджет клієнтів, "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунок Common Rail в Харкові. Ми швидко і якісно відреставруємо деталь. Надавши гарантійні терміни на ремонт форсунки для систем Common Rail. Замовлення приймаються по усій Україні з доставкою ремонтних запчастин транспортними компаніями.

Вартість реставрації форсунок

Ціна ремонту форсунок Common Rail в Києві вища, ніж на послуги відновлення стандартних запчастин. Причиною стає складний пристрій і необхідність застосування спеціалізованого устаткування, яке є не на кожному великому підприємстві. "ЧДА" розраховує вартість послуг індивідуально. Ми проводимо діагностику, яка допомагає знайти недорогий і найбільш надійний варіант ремонту. Загальна сума визначається на основі:

  •         серії і моделі запчастини;
  •         характеру несправності;
  •         міри ушкодження деталі і інших чинників.

Ми проводимо ремонт форсунки Коммон Рейл в Одесі з суворим дотриманням стандартів. Після завершення робіт ми перевіряємо вироби на відповідність заводським вимогам. Зазвичай ціна послуг знаходиться в межах 1800-3300 гривень.

Переваги звернення до «ЧДА»

Наша компанія спеціалізується на виробництві прецизійних виробів. Ми дорожимо репутацією відповідального виготівника дизельної апаратури, тому намагаємося добитися максимальної якості реставрації. Нерідко ремонт форсунки Common Rail дозволяє повністю повернути первинних характеристики деталі, що не поступаються новим оригінальним запчастинам. З нами ви також отримаєте:

  •         гарантійні терміни;
  •         швидку доставку по Україні;
  •         зручні способи оплати;
  •         комплексні послуги і багато що інше.

Ми намагаємося запропонувати клієнтам найбільш вигідні варіанти ремонту, які скоротять витрати на відновленні системи уприскування палива.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023