Ремонт форсунки система Коммон рейл

22 товарів.
Відображення 1 - 22 з 22 товарів

На більшості сучасних автомобілів паливна система представлена розробкою Common Rail. Вона застосовується в дизельних двигунах і відрізняється використанням загальної магістралі. При цьому система безпосередньо взаємодіє з акумулятором, який подає пальне в загальну магістраль під тиском до 300 МПа. Така розробка відрізняється безліччю переваг, проте, при виникненні поломок, власникам доводитися витрачати великі суми на закупівлю деталей і послуги відновлення. Щоб заощадити бюджет клієнтів, "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунок Common Rail в Харкові. Ми швидко і якісно відреставруємо деталь. Надавши гарантійні терміни на ремонт форсунки для систем Common Rail. Замовлення приймаються по усій Україні з доставкою ремонтних запчастин транспортними компаніями.

Вартість реставрації форсунок

Ціна ремонту форсунок Common Rail в Києві вища, ніж на послуги відновлення стандартних запчастин. Причиною стає складний пристрій і необхідність застосування спеціалізованого устаткування, яке є не на кожному великому підприємстві. "ЧДА" розраховує вартість послуг індивідуально. Ми проводимо діагностику, яка допомагає знайти недорогий і найбільш надійний варіант ремонту. Загальна сума визначається на основі:

  •         серії і моделі запчастини;
  •         характеру несправності;
  •         міри ушкодження деталі і інших чинників.

Ми проводимо ремонт форсунки Коммон Рейл в Одесі з суворим дотриманням стандартів. Після завершення робіт ми перевіряємо вироби на відповідність заводським вимогам. Зазвичай ціна послуг знаходиться в межах 1800-3300 гривень.

Переваги звернення до «ЧДА»

Наша компанія спеціалізується на виробництві прецизійних виробів. Ми дорожимо репутацією відповідального виготівника дизельної апаратури, тому намагаємося добитися максимальної якості реставрації. Нерідко ремонт форсунки Common Rail дозволяє повністю повернути первинних характеристики деталі, що не поступаються новим оригінальним запчастинам. З нами ви також отримаєте:

  •         гарантійні терміни;
  •         швидку доставку по Україні;
  •         зручні способи оплати;
  •         комплексні послуги і багато що інше.

Ми намагаємося запропонувати клієнтам найбільш вигідні варіанти ремонту, які скоротять витрати на відновленні системи уприскування палива.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021