Плунжерна пара ЧДА

19 товарів.
Відображення 1 - 19 з 19 товарів

Плунжерна пара ЧДА Чугуїв

Чугуївський завод паливної апаратури виробляє високоякісні запчастини для ПНВТ і основних вузлів паливних систем автомобілів. Широкий асортимент товарів нашої компанії дозволить знайти запчастини для старої радянської техніки та інших виробників плунжерна пара Ярославль, а також купити деталі для нових автомобілів за доступними цінами. Ми виготовляємо безліч запчастин в якості аналогів дорогої імпортної продукції. Це дозволяє нашим клієнтам купити плунжерні пари ЧДА на більш вигідних умовах, що скорочує витрати на ремонт паливного насоса. Серед товарів є аналоги деталей:

Виробництво наших виробів здійснюється на високотехнологічному передовому обладнанні з використанням якісних матеріалів. Наша продукція ЧДА плунжерна пара відрізняється:

  •         стійкістю до зносу;
  •         довгим терміном служби;
  •         точним дотриманням розмірів і характеристик;
  •         низькою вартістю і іншими якостями.

При підборі плунжерних пар від ЧДА, наші фахівці допоможуть знайти та купить найбільш вигідні запчастини. Ми швидко доставимо товари такі як плунжерна пара дизельного двигуна в будь-яку область України, а також надамо гарантійні терміни на продукцію.

Товари та послуги.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021