Ремонт паливного насоса пнвт Renault (Рено)

8 товарів.
Відображення 1 - 8 з 8 товарів

На вантажних і легкових автомобілях марки Рено, працюючих за рахунок дизельного палива, використовуються ПНВТ відомих європейських концернів або агрегати власного виробництва. У паливних насосів високого тиску, встановлюваних на Renault, є ряд характерних хвороб, які нерідко виявляються навіть на нових автомобілях. Найбільш поширеними несправностями стають:

  •         сильне стирання поводків плунжера;
  •         зниження пропускної спроможності пального до форсунок;
  •         поломка підшипників кулачкового валу;
  •         знос зубів рейки, плунжерной пари або клапанів.

Ці проблеми легко усуваються шляхом заміни деталей. Проте при тривалій експлуатації природному зносу піддаються практично усіх вузли і механізми. У такому разі потрібно буде провести капітальний ремонт паливного насоса Рено. «ЧДА» пропонує послуги відновлення паливних насосів високого тиску на Renault за вигідними цінами. Ми беремося за роботи будь-якої складності, гарантуючи якісний результат в найкоротші терміни. При необхідності ми виготовимо або відновимо деталі, що дозволить клієнтам заощадити бюджет на купівлі нових запчастин.

Коли потрібний капремонт?

Більшість ПНВТ, використовуваних на Рено, мають тривалий термін служби. Проте домішки в паливі, використання несезонного пального в холодну пору року і інші проблеми позначаються на довговічності агрегату. З часом сильний знос призводить до утворення негерметичних зон в корпусі, появі люфтів у вузлах, зниженню робочих характеристик або іншим недолікам. Це проявляється появою шумів, протіканнями і вібраціями. При виявленні подібних проблем необхідно виконувати капітальний ремонт ПНВТ Renault.

Комплекс робіт, що проводяться нами

«ЧДА» надає послуги капітального або часткового ремонту. Ми виконуємо роботи наступних типів:

  •         заміну несправних вузлів;
  •         виготовлення або відновлення деталей;
  •         обслуговування ПНВТ;
  •         регулювання і налаштування агрегату;
  •         комплексне відновлення і багато інших робіт.

Вартість послуг розраховується індивідуально з урахуванням об'єму і складності роботи. Наша компанія приймає замовлення з Вінниці, Полтави, Харкова, Житомира і будь-яких інших міст України. На надані послуги даються гарантійні терміни. Подробиці про ціни і нашій діяльність можна дiзнатись по телефону 068-052-8611.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023