Плунжерна пара СМД-18

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

На великогабаритній техніці, призначеній для виконання важких і об'ємних робіт, встановлювалися двигуни СМД- 18 спільно з ПНВТ (ТНВД) серій ЛСТН і УТН. Такі насоси здійснювалися з обмеженою кількістю модифікацій основних робочих органів, тому знайти плунжери і ряд інших деталей досить просто. Наша компанія "ЧДА" пропонує купити плунжерні пари для СМД- 18 за доступними цінами. Ми поставляємо і продаємо тільки сертифіковану продукцію високої якості. На усі запчастини діють заводські гарантії. Ми виконуємо доставку в Харків, Валяння, Київ, Дніпро, Кропивницкий, Черкаси і інші міста України в короткі терміни.

Які моделі представлені в каталозі?

Оскільки практично усі серії ПНВТ, що використалися з двигунами СМД- 18, відрізняються схожим пристроєм, для ремонту придатні плунжерні пари наступних моделей:

  •         445.16C15 з диаметром 10 мм вiд АЗТН;
  •         445.16C15 V2 з дiаметром 9 мм.

Це найбільш вживані і поширені вироби. У нашому каталозі представлена оригінальна продукція виробників ПНВТ серій УТН і ЛСТН, високоякісні вироби і запчастини, що виготовляються на підприємствах ЧДА. При необхідності заощадити бюджет, ми пропонуємо клієнтам відновлені деталі. Ремонтні вироби обробляються на сучасних верстатах із застосуванням міцних сплавів. Їх розміри строго відповідають регламентам, а характеристики не поступаються новим запчастинам.

Вартість продукції

Ремонтні вироби обійдуться клієнтам всього в 50 гривен. Якщо ви хочете купити нові запчастини, ціна плунжерних пар для СМД- 18 в середньому складає 50-180 гривень. На нашому сайті періодично проводяться акції і розпродажі, які забезпечують знижку до 30 гривен. Це дозволить клієнтам купити запчастини на максимально вигідних умовах. У разі виникнення складнощів з підбором деталей дзвоните нам по телефону. Консультанти компанії допоможуть знайти відповідний варіант, які скоротить ваші витрати і допоможе ефективно відновити паливну систему. Ми дорожимо своєю репутацією, тому продаємо тільки якісні і сертифіковані деталі.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023