Відновлення та ремонт форсунок на FIAT (ФІАТ)

5 товарів.
Відображення 1 - 5 з 5 товарів

Дизельна апаратура на італійських автомобілях робиться провідними брендами європейського ринку. Основну частину устаткування виготовляє компанія Bosch. На останніх серіях і моделях FIAT використовуються системи Common Rail. Враховуючи марку виробника і тип виробів, їх вартість досить висока. З цієї причини відновлення системи уприскування палива обходиться дорого. Для економії грошових коштів клієнтів, "ЧДА" пропонує скористатися послугами ремонту форсунок FIAT,  IvecoRenaultVolkswagen в Харкові. Наша компанія швидко і якісно відреставрує деталі, представивши гарантійні терміни на виконані роботи. Ми працюємо практично з усіма запчастинами, використовуваними в системах італійських автомобілів. Замовлення на ремонт приймаються в усіх містах України.

Як виконується реставрація?

На території нашої країни основна частина машин FIAT з дизельною паливною системою представлена комерційною технікою. Вона піддає серйозним навантаженням, а погана якість палива додатково впливає на термін служби ключових вузлів. Зовнішні чинники в різному ступені позначаються на виробах, тому ремонт форсунок Фiат в Дніпропетровську проводиться після діагностики і огляду виробу. В ході перевірки наші майстри виявляють найбільш вигідний спосіб реставрації. Серед основних методів:

  •         очищення деталі від забруднень хімічними речовинами;
  •         відновлення геометричних параметрів виробу;
  •         заміна елементів ущільнювачів або деталей конструкції, що зносили.

Ми також проводимо обслуговування запчастин, що допомагає продовжити термін служби форсунки. При цьому якість наших робіт дозволяє повернути первинні характеристики і надійність, тому ремонт форсунок BoschSiemens, FIAT в Одесі нерідко стає найкращим рішенням.

Вартість послуг

Оскільки ми проводимо діагностику деталей перед реставрацією, підсумкова сума розраховується індивідуально при зверненні. Середня ціна ремонту форсунок Фиат в Києві складає близько 300 гривень. Дорожче обійдеться реставрація запчастин для систем Common Rail. Вартість їх відновлення обійдеться приблизно в 1800-3000 гривень. Ми постараємося знайти найбільш недорогий спосіб ремонту, який не позначиться на якості робіт.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022