Відновлення та ремонт форсунок на FIAT (ФІАТ)

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Дизельна апаратура на італійських автомобілях робиться провідними брендами європейського ринку. Основну частину устаткування виготовляє компанія Bosch. На останніх серіях і моделях FIAT використовуються системи Common Rail. Враховуючи марку виробника і тип виробів, їх вартість досить висока. З цієї причини відновлення системи уприскування палива обходиться дорого. Для економії грошових коштів клієнтів, "ЧДА" пропонує скористатися послугами ремонту форсунок FIAT,  IvecoRenaultVolkswagen в Харкові. Наша компанія швидко і якісно відреставрує деталі, представивши гарантійні терміни на виконані роботи. Ми працюємо практично з усіма запчастинами, використовуваними в системах італійських автомобілів. Замовлення на ремонт приймаються в усіх містах України.

Як виконується реставрація?

На території нашої країни основна частина машин FIAT з дизельною паливною системою представлена комерційною технікою. Вона піддає серйозним навантаженням, а погана якість палива додатково впливає на термін служби ключових вузлів. Зовнішні чинники в різному ступені позначаються на виробах, тому ремонт форсунок Фiат в Дніпропетровську проводиться після діагностики і огляду виробу. В ході перевірки наші майстри виявляють найбільш вигідний спосіб реставрації. Серед основних методів:

  •         очищення деталі від забруднень хімічними речовинами;
  •         відновлення геометричних параметрів виробу;
  •         заміна елементів ущільнювачів або деталей конструкції, що зносили.

Ми також проводимо обслуговування запчастин, що допомагає продовжити термін служби форсунки. При цьому якість наших робіт дозволяє повернути первинні характеристики і надійність, тому ремонт форсунок BoschSiemens, FIAT в Одесі нерідко стає найкращим рішенням.

Вартість послуг

Оскільки ми проводимо діагностику деталей перед реставрацією, підсумкова сума розраховується індивідуально при зверненні. Середня ціна ремонту форсунок Фиат в Києві складає близько 300 гривень. Дорожче обійдеться реставрація запчастин для систем Common Rail. Вартість їх відновлення обійдеться приблизно в 1800-3000 гривень. Ми постараємося знайти найбільш недорогий спосіб ремонту, який не позначиться на якості робіт.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021