Відновлення та ремонт форсунок на FIAT (ФІАТ)

5 товарів.
Відображення 1 - 5 з 5 товарів

Дизельна апаратура на італійських автомобілях робиться провідними брендами європейського ринку. Основну частину устаткування виготовляє компанія Bosch. На останніх серіях і моделях FIAT використовуються системи Common Rail. Враховуючи марку виробника і тип виробів, їх вартість досить висока. З цієї причини відновлення системи уприскування палива обходиться дорого. Для економії грошових коштів клієнтів, "ЧДА" пропонує скористатися послугами ремонту форсунок FIAT,  IvecoRenaultVolkswagen в Харкові. Наша компанія швидко і якісно відреставрує деталі, представивши гарантійні терміни на виконані роботи. Ми працюємо практично з усіма запчастинами, використовуваними в системах італійських автомобілів. Замовлення на ремонт приймаються в усіх містах України.

Як виконується реставрація?

На території нашої країни основна частина машин FIAT з дизельною паливною системою представлена комерційною технікою. Вона піддає серйозним навантаженням, а погана якість палива додатково впливає на термін служби ключових вузлів. Зовнішні чинники в різному ступені позначаються на виробах, тому ремонт форсунок Фiат в Дніпропетровську проводиться після діагностики і огляду виробу. В ході перевірки наші майстри виявляють найбільш вигідний спосіб реставрації. Серед основних методів:

  •         очищення деталі від забруднень хімічними речовинами;
  •         відновлення геометричних параметрів виробу;
  •         заміна елементів ущільнювачів або деталей конструкції, що зносили.

Ми також проводимо обслуговування запчастин, що допомагає продовжити термін служби форсунки. При цьому якість наших робіт дозволяє повернути первинні характеристики і надійність, тому ремонт форсунок BoschSiemens, FIAT в Одесі нерідко стає найкращим рішенням.

Вартість послуг

Оскільки ми проводимо діагностику деталей перед реставрацією, підсумкова сума розраховується індивідуально при зверненні. Середня ціна ремонту форсунок Фиат в Києві складає близько 300 гривень. Дорожче обійдеться реставрація запчастин для систем Common Rail. Вартість їх відновлення обійдеться приблизно в 1800-3000 гривень. Ми постараємося знайти найбільш недорогий спосіб ремонту, який не позначиться на якості робіт.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023