Плунжерна пара Д-244

7 товарів.
Відображення 1 - 7 з 7 товарів

Серед серії двигунів Д, моделі і модифікації Д- 244 відрізняються найбільш обмеженим типом використовуваних ТНВД. Для них використовувалися плунжери декількох варіацій. У каталозі компанії "ЧДА" представлені найбільш поширені і популярні моделі. Ми поставляємо сертифіковані запчастини оригінального виробництва, а також продаємо деталі власного виробництва. У нас ви зможете недорого купити плунжерні пари для Д- 244 з доставкою у Львів, Київ, Дніпро, Полтаву, Харків і інші міста України. Ми доставляємо замовлення транспортними компаніями в найкоротші терміни. На запчастини діють гарантії.

Асортимент товарiв

Оскільки для двигунів Д- 244 використовуються паливні системи обмежених модифікацій, кількість ПНВТ представлена в основному марками МТЗ. Для них підходять плунжерні пари:

  •         4УТНМ-1111410-01 виробництва ЮМЗ;
  •         Н01.1111150;
  •         Н01.1111150-01 с дiаметром 10 мм;
  •         Н01.1111150 виробництва ЯЗДА;

Перша модель робиться нашим підприємством. Ми також продаємо ремонтні плунжерні пари, які проходять строгі перевірки на відповідність вимогам. Це гарантує високу якість виробів, що дозволяє ефективно відновити ПНВТ. При цьому вартість ремонтних товарів на порядок нижча, що забезпечує економію бюджету клієнтів.

Послуги ремонту

"ЧДА" займається не лише продажем і виробництвом плунжерних пар. Ми пропонуємо клієнтам скористатися нашими послугами ремонту паливного насоса високого тиску ПНВТ (ТНВД). У нас є необхідне устаткування, що дозволяє в короткі терміни усунути проблеми будь-якої складності. Ми проводимо операції по заміні плунжерних пар, відновлюємо старі вироби, а також виготовляємо запчастини за індивідуальними вимогами. При цьому вартість наших послуг значно нижча, ніж в автосервісах.

Чому варто звернутися до нас?

Ціна плунжерних пар для Д- 244 в "ЧДА" знаходиться в межах 60-160 гривен. Ряд товарів можна купити по акції зі знижкою, що забезпечить додаткову економію бюджету. На усі товари діють заводські гарантії. Ми допоможемо визначитися з вибором на основі вашої паливної системи, а також проконсультуємо клієнтів з наявних питань.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023