Ремонт насос форсунок

10 товарів.
Відображення 1 - 10 з 10 товарів

Ремонт насос форсунок в Україні 

Ряд унікальних модифікацій системи уприскування палива на імпортних автомобілях обладналися форсунками, що використовують власний насос. Це інтегрована система, яка об'єднує ПНВТ і форсунку в єдиний робочий вузол. Подібні модифікації представлені в украй обмежених моделях Шкода октавия, Ауди а6, а4, Ситроэн, Форд транзит, Вольво fh 12, 13, Скания і зазвичай зустрічаються на автомобілях Volvo. Знайти запчастини для ремонту вузла досить дорого. При цьому вартість виробів украй висока, що серйозно позначається на бюджеті власників. "ЧДА" пропонує провести ремонт насоса форсунок в Харкові за вигідною ціною. Наші послуги скоротять ваші витрати до мінімуму, забезпечивши надійне і довговічне відновлення системи уприскування. Ми приймаємо замовлення в усіх містах України і даємо гарантії якості на проведені роботи.

Особливості реставрації насосів форсунок

Об'єднані елементи створюють ряд складнощів при проведенні відновних робіт. Для таких деталей часто вимагається проводити спільну реставрацію, щоб добитися оптимальних робочих показників. Часто ремонт насос-форсунки в Києві виконується наступними способами:

  •          відновлення пружності пружини;
  •          заміна елементів ущільнювачів;
  •          очищення виробу хімічними розчинами;
  •          комплексна реставрація ПНВТ і форсунки (капітальний ремонт);
  •          відновлення геометрії виробу.

Запчастини цього типу дуже дорогі. Вартість самих форсунок нерідко перевищує ціну ПНВТ російських виробників у зборі. Щоб уникнути передчасного ушкодження рекомендується періодично проводити обслуговування деталі використати тільки якісне паливо з додаванням присадок.

Вартість послуг

Ціна ремонту насос форсунки в Одесі зазвичай перевищує 3000 гривен. Причиною високої вартості є необхідність використання спеціалізованого устаткування. Більше того, процес реставрації відрізняється складністю і вимагає використання конкретних сплавів металу. Усі ці чинники послужили причиною високих цін на послуги. При цьому навіть наше підприємство, що має в розпорядженні велику кількість верстатів і інструментів, не може охопити увесь модельний ряд цих запчастин. Проте ми проводимо ремонт насосів форсунок в Дніпропетровську для ключових моделей (FH12, FM12, FL12 та інших).

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023