Плунжерна пара ЯМЗ 238

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Силові агрегати ЯМЗ двохсот серій зазвичай встановлювалися на вантажні автомобілі та спецтехніку спільно з обмеженими серіями ПНВТ (60, 80, 90 і іншими).  Невелика кількість модифікацій паливних систем забезпечило зручність пошуку деталей.  При цьому в них використовуються запчастини схожого типу.  Компанія «ЧДА» пропонує недорого замовити плунжерні пари на ЯМЗ-238 в Харкові.  У нашому каталозі представлена ​​оригінальна продукція Ярославського заводу, репліки від провідних виробників паливної апаратури, а також товари нашого підприємства.  На всі вироби діють гарантії якості та пропонуємо купити плунжерні пари ЯМЗ-238. Доставка виконується по Україні (до Києва, Горлівки, Чернігова та інших міст) в короткі терміни транспортними компаніями.

Основні моделі плунжерних пар

Для двигунів ЯМЗ-238 підходить універсальна продукція, сумісна з технікою МАЗ, КрАЗ, УРАЛ і так далі.  В їх ТНВД застосовуються такі моделі плунжерних пар:

  •          60.1111074-31 (серія 60-31) с діаметром 10 мм;
  •          Н05.1111074 с діаметром 9 мм;
  •          60.1111073-11.

Зазначені модифікації виробів представлені продукцією компаній ЯЗДА, WEIFU, ЯМЗ і нашими товарами.  Всі запчастини відповідають нормам і стандартам, що виключає проблеми при установці.

Вартістьзапчастин?

Ціна плунжерних пар на ЯМЗ-238 в Миколаєві варіюється в межах 110-250 гривень без урахування знижок.  Продукція ЧДА обійдеться клієнтам значно дешевше через низьку собівартість однієї нашої власної продукції.  В іншому на вартість впливають:

  •          серія та модель плунжерній пари;
  •          виробник вироби;
  •          загальний обсяг замовлення і інші фактори.

При бажанні заощадити бюджет, ми пропонуємо послуги ремонту старих плунжерних пар в Одесі.  Майстри «ЧДА» швидко і якісно відновлять геометрію виробів на спеціальних верстатах.  Послуга можлива тільки при допустимій мірі зносу або дефектів деталі.

Чому варто звернутися до нас?

Ми суворо стежимо за дотриманням характеристик і параметрів пропонованої продукції.  Всі вироби поставляються безпосередньо від виробників.  Для виготовлення власних плунжерних пар ми використовуємо сплави з підвищеною стійкістю до зносу.  При цьому співпраця з «ЧДА» забезпечує клієнтам:

  •          доступні ціни на запчастини;
  •          зручні способи оплати замовлення;
  •          найкоротші терміни доставки по всій Україні;
  •          гарантії якості та багато іншого.

Наші консультанти детально розкажуть про технічні дані плунжерних пар і цінах, а також допоможуть вибрати підходящий варіант

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023