Ремонт плунжерних пар Івеко

5 товарів.
Відображення 1 - 5 з 5 товарів

Ремонт плунжерних пар на Iвеко

Вантажні автомобілі марки Iveco часто здійснюються з дизельними паливними системами. Такі модифікації допомагають скоротити витрати на паливі, проте апаратура піддається сильному зносу, вимагаючи періодичної заміни або ремонту. Плунжерные пари стають одним з основних елементів ПНВТ, що піддаються високому тертю. При цьому знайти запчастини для конкретних моделей насосів в оригінальному виконанні не завжди легко. Компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Ивеко в Харкові на вигідних умовах. Ми швидко відреставруємо стару деталь, надавши гарантії якості. Замовлення приймаються по усій Україні з доставкою відновлених запчастин транспортними компаніями.

Особливості ремонту

Наша компанія має великий досвід відновлення дизельної апаратури. При цьому на підприємстві є повний комплекс устаткування для виконання робіт будь-якої складності. Ми в короткі терміни проводимо наступні заходи:

  •         відновлення геометрії старих плунжернbх пар;
  •         заміна неналежних реставрації запчастин;
  •         частковий ремонт вузлів і механізмів;
  •         регулювання паливного насоса після установки деталей;
  •         капітальний ремонт ПНВТ і багато що інше.

Після реставрації плунжерных пар ми проводимо строгі перевірки на відповідність виробу заданих параметрам і характеристикам. Це виключає проблеми з сумісністю або експлуатаційними функціями запчастин. Ремонт плунжерних пар Iveco в Дніпропетровську проводиться під спостереженням провідних фахівців компанії. У роботі застосовуються надміцні сплави і сучасні методики відновлення.

Переваги звернення в «ЧДА»

Ми маємо великий досвід відновлення дизельної апаратури. Ціна ремонту плунжерных пар на Ивеко в Києві розпочинається з 250 гривень. Наша компанія проводить акції на послуги, а також надає клієнтам знижки. З нами ви також отримаєте:

  •         швидку доставку по Україні;
  •         широкий спектр додаткових послуг;
  •         зручні способи оплати;
  •         консультацію після ремонту і багато що інше.

«ЧДА» намагається знайти найбільш вигідні способи та ціна ремонту плунжерних пар Iveco у Львові, щоб клієнти змогли скоротити витрати на відновленні ПНВТ без втрати якості.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023