Муфти МВВ ( МОВ )

8 товарів.
Відображення 1 - 8 з 8 товарів

Муфти МОВ в Чугуєві

Муфта випередження впорскування - спеціальний пристрій, основне призначення якого полягає в зміні моменту початку впорскування пального в залежності від заданого ступеня обертання колінчастого валу в автоматичному режимі. Застосування подібного механізму сприяє більш економічній роботі приводу незалежно від обраної швидкісної позиції.

Замовити муфти МОВ з можливістю оперативної доставки в будь-який куточок України пропонує наш інтернет-магазин. Також у нас ви можете знайти інші запасні частини для паливних вузлів і насосів за конкурентними цінами. Щоб оформити покупку, заповніть контактну форму на нашому сайті або зателефонуйте за номерами (068) 052-86-11 та (099) 145-23-73.

Конструкція муфти МОВ

Це збірна деталь, яка складається з таких елементів:

  •          провідної і відомої полумуфт;
  •          корпусу;
  •          вантажів;
  •          манжет;
  •          проставок;
  •          втулок;
  •          пружин, шайб, гвинтів, прокладок й гайок.

Обидві напівмуфти закріплюються в одному корпусі. Ведений елемент надійно фіксується на кулачковому валу паливного насосу, провідний, в свою чергу, зачеплений за маточину першого і може вільно міняти положення. Між ними знаходяться вантажі і проставки. Пружини, закріплені між опорними виступами полумуфт, постійно прагнуть розширити дистанцію.

Необхідність використання муфти МОВ

Дизельні мотори працюють за рахунок попадання пального в стиснене повітря, що має високу температуру і тиск. Моментом подачі палива прийнято вважати початок його вприскування в паливний насос високого тиску. Кутом випередження впорскування називають положення колінчастого валу між моментом подачі і верхньої мертвої точки в циліндрі двигуна.

Протягом певного часу після впорскування горіння не розпочинається. Для того щоб усунути затримку займання, встановлюють відцентрову муфту МОВ.

Ознаки несправності муфти МОВ

Якщо ви почали чути неприродний стукіт мотора або помітили підтікання масла через ущільнювач, скоріше за все, потрібно замінити деталь. Щоб оперативно провести ремонт, можна купити муфти МОВ під певну марку двигуна в нашому інтернет-магазині.

Зміна кута випередження впорскування пального на 5 ° може привести до більш серйозних проблем:

  •          підвищенню витрати палива;
  •          збільшенню димності й токсичності вихлопів;
  •          швидкому зносу циліндропоршневої групи.

При виявленні перших негативних ознак рекомендуємо відразу ж звернутися в сервісний центр. Це дозволить уникнути більш серйозних витрат надалі.

Якісні муфти МОВ від надійних виробників представлені в каталозі на нашому сайті з актуальними цінами і докладними технічними характеристиками. Якщо ви зіткнулися з труднощами при виборі запасних частин для паливної системи, зателефонуйте нам за вказаними телефонами для отримання професійної консультації.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023