Ремонт плунжерів рядного пнвт

36 товарів.
Відображення 1 - 24 з 36 товарів

Ремонт плунжерних пар на рядних ПНВТ

Реставрація прецизійних виробів для дизельних двигунів з рядним розташуванням циліндрів проводиться на порядок простіше за інші модифікації. Причиною стає нескладне облаштування ПНВТ. У них зазвичай використовуються прості і стандартні запчастини. Проте знайти деталі не завжди просто, а вартість виробів для імпортних насосів нерідко перевищує 400-500 гривень. Щоб заощадити бюджет власників, компанія "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар на рядниках в Харкові. Ми гарантуємо дотримання обумовлених термінів і якісний результат. Замовлення на реставрацію приймаються по усій Україні.

Чому варто замовити ремонт деталей?

Незважаючи на порівняно низьку вартість запчастин для рядних насосів, послуги реставрації обходяться дешевше. При цьому послуги відновлення забезпечують додаткові переваги:

  •         точні параметри і характеристики;
  •         повна відповідність виробів модифікації ПНВТ;
  •         короткі терміни отримання запчастини;
  •         збереження оригінальної продукції;
  •         відсутність необхідності в пошуку нових деталей і інше.

Ми виконуємо ремонт плунжерних пар для рядних ПНВТ в Одесі, використовуючи передове, імпортне устаткування і зносостійкі сплави. Вони допомагають відновити геометрію виробів з максимальною точністю і дотриматися заводських вимог. При цьому усі ремонтні запчастини проходять строгі перевірки перед відправкою клієнтові.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар на рядники у Львові розпочинається з 200 гривень. Щоб скоротити витрати клієнтів ми проводимо перед реставрацією діагностику ушкоджень. Це допомагає знайти найбільш вигідний спосіб ремонту. При цьому сума розраховується для клієнтів індивідуально при зверненні.

Наші переваги

«ЧДА» веде політику чесних цін. Ми дорожимо репутацією відповідального виробника, тому ретельно перевіряємо запчастини і строго дотримуємося регламентів в процесі відновлення. З нами клієнти отримують:

  •         гарантійні терміни на виконані роботи;
  •         швидку доставку транспортними компаніями;
  •         комплексні послуги відновлення насосів (при необхідності) і інше.

Ми проводимо ремонт плунжерних пар на рядних ПНВТ в Кривому Ріг, грунтуючись на політиці чесних цін.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023