Ремонт форсунки Bosch (Бош)

32 товарів.
Відображення 1 - 24 з 32 товарів

Прецизійні деталі німецького концерну Bosch зарекомендували себе як надійні і довговічні вироби. Проте з часом вони також втрачають експлуатаційні властивості, що вимагає замінити запчастина або провести відновні роботи та зробити ремонт форсунки Bosch. Купівля нових деталей обходиться власникам техніки досить дорого, тому вигідним рішенням стає ремонт форсунки Бош в Луцьку та Львові, Івано-Франківську і Чернівцях, Чугуїв та Харків. "ЧДА" пропонує відновити стару дизельну апаратуру на вигідних умовах, переслав к нам на виробництво з міст: Одеса і Хмельницький, Кривий Ріг та Мелітополь, чекаємо з Чернігіва і Черкаси. Ми гарантуємо швидке і якісне проведення робіт. Замовлення приймаються з усіх міст України.

Для яких марок автомобілів і техніки ми проводимо ремонт форсунок?

Топливоподающие вироби виробництва Bosch активно застосовуються на імпортній і російській техніці. Ми не ограновуємося відновленням запчастин для конкретних машин. У нашій компанії реставрація форсунки Бош в Тернопіль і Одесі, Ужгороді та Кіровограді проводиться для наступних марок:

  •         BMW, Audi та Mercedes;
  •         Toyota та Mitsubishi;
  •         Peugeot i Renault;
  •         DAF, Scania, Iveco, MAN і багатьох інших автомобілів.

Окрім послуг ремонту форсунки Bosch в Броварах та Києві, Херсоні і Запоріжжя, Полтаві та Суми, ми також продаємо вже відновлені запчастини по Україні. Вони пройшли строгі перевірки на відповідність заводським вимогам, що гарантує дотримання робочих параметрів і надійність деталей. Купівля ремонтних запчастин забезпечить найкоротші терміни отримання виробів без зайвих грошових витрат.

Скільки коштують послуги?

«ЧДА» проводить відновні роботи на індивідуальних умовах. Ми розраховуємо вартість ремонту форсунок Bosch в Луганську і Дніпропетровську, Донецьку при зверненні клієнтів. Зазвичай ціна складає близько 300 гривень для стандартних виробів. Вартість відновлення форсунок для систем Common Rail обійде дорожче (близько 1800 гривень). Проте, це значно дешевше за купівлю нових деталей.

Переваги нашої компанії

Ми спеціалізуємося на виробництві дизельної апаратури, тому маємо в розпорядженні необхідне устаткування, технології і матеріали. Роботи виконують тільки досвідчені фахівці, що мають кваліфікацію для роботи з форсунками. Ми забезпечимо:

  •         найкоротші терміни ремонту;
  •         гарантії якості;
  •         доставку транспортними компаніями;
  •         знижки оптовим клієнтам і іншим.

З нами ви заощадите бюджет, добившись якісного відновлення системи уприскування палива.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки Mercedes Sprinter, Vito, COMMON RAIL DSLA 154 P 1 034 BOSCH
качество неплохое, цена на удивления очень низкий, работает хорошо. спасиба вам
28.07.2021
Ремонт електронних форсунок дизеля Skoda (Шкода)
очень сильно увеличился расход, а ЧДА помогли справиться с этой проблемой, молодцы!
28.07.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Шкода Октавия 1.9 TDI
отправил на ремонт насос и остался не доволен эти к""лы отправили позже чем обещали пришлось договариваться на другой день на сто. очень сильно подвели
28.07.2021
Клапан (Мультиплікатор) форсунки Denso # 10, 11-30-010 (набір для ремонту форсунки Денсо)
КлапанDenso #10 заказал на форсунку тайоту все устроило, тест план форсунка прошла
27.07.2021
Ремонт плунжерної пари Сканія
отреставрировали отлично, нахромировали. мне понравилось))
22.07.2021