Ремонт електронних дизельних форсунок

40 товарів.
Відображення 1 - 24 з 40 товарів

Найбільш сучасні системи уприскування палива працюють за рахунок електронного устаткування. Це особливо характерно для Common Rail. Проте ряд форсунок з електромагнітним управлінням активно застосовується в інших модифікаціях паливних систем. Вартість виробів досить висока, тому власники замислюються про альтернативні варіанти відновлення системи уприскування. Компанія "ЧДА" пропонує провести ремонт електронних форсунок в Харкові. Ми відмінно розбираємося в облаштуванні цих типів виробів, а також маємо в розпорядженні повний комплекс устаткування, необхідного для робіт з сучасними моделями деталей. На виконані роботи даються гарантії. Замовлення приймаються по усій Україні, а доставка відреставрованих запчастин виконується транспортними компаніями на вибір клієнта.

Які форсунки ми ремонтуємо?

Електронні запчастини нерідко модифікуються виробниками автомобілів. Проте більшість деталей поставляються в оригінальному виді від провідних виробників прецизійних виробів (Bosch, Denso і інших). Ми проводимо ремонт електронних форсунок в Києві для наступних марок автомобілів:

  •         Volkswagen;
  •         BMW i Mercedes;
  •         Nissan i FIAT;
  •         Iveco i Renault, а також інших марок.

Ми практично не обмежуємося в моделях і серіях форсунок, що реставруються, оскільки маємо спеціалізовані верстати, на яких працюють досвідчені майстри.

Вартість відновлення

Ціна ремонту електронних форсунок в Дніпропетровську зазвичай знаходиться в межах 1800-3300 гривень. Найдешевше обійдеться реставрація виробів на Volkswagen Golf. У нім використовується проста модифікація форсунки з нескладною конструкцією. Вартість її відновлення складає всього 300 гривень. Ми розраховуємо ціни індивідуально, намагаючись запропонувати клієнтам найбільш недорогий варіант реставрації.

Наші переваги

«ЧДА» дорожить заробленою репутацією, тому ми ведемо політику чесних цін. При цьому ми спеціалізуємося на виробництві дизельної апаратури. З нами ви отримаєте:

  •         вигідні умови;
  •         гарантії якості;
  •         зручні способи оплати;
  •         широкий спектр додаткових послуг і інше.

Ми намагаємося добитися максимальних результатів при невеликих вкладеннях. При цьому клієнти також можуть купити вже відновлені запчастини за низькими цінами.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021