Ремонт електронних дизельних форсунок

43 товарів.
Відображення 1 - 24 з 43 товарів

Найбільш сучасні системи уприскування палива працюють за рахунок електронного устаткування. Це особливо характерно для Common Rail. Проте ряд форсунок з електромагнітним управлінням активно застосовується в інших модифікаціях паливних систем. Вартість виробів досить висока, тому власники замислюються про альтернативні варіанти відновлення системи уприскування. Компанія "ЧДА" пропонує провести ремонт електронних форсунок в Харкові. Ми відмінно розбираємося в облаштуванні цих типів виробів, а також маємо в розпорядженні повний комплекс устаткування, необхідного для робіт з сучасними моделями деталей. На виконані роботи даються гарантії. Замовлення приймаються по усій Україні, а доставка відреставрованих запчастин виконується транспортними компаніями на вибір клієнта.

Які форсунки ми ремонтуємо?

Електронні запчастини нерідко модифікуються виробниками автомобілів. Проте більшість деталей поставляються в оригінальному виді від провідних виробників прецизійних виробів (Bosch, Denso і інших). Ми проводимо ремонт електронних форсунок в Києві для наступних марок автомобілів:

  •         Volkswagen;
  •         BMW i Mercedes;
  •         Nissan i FIAT;
  •         Iveco i Renault, а також інших марок.

Ми практично не обмежуємося в моделях і серіях форсунок, що реставруються, оскільки маємо спеціалізовані верстати, на яких працюють досвідчені майстри.

Вартість відновлення

Ціна ремонту електронних форсунок в Дніпропетровську зазвичай знаходиться в межах 1800-3300 гривень. Найдешевше обійдеться реставрація виробів на Volkswagen Golf. У нім використовується проста модифікація форсунки з нескладною конструкцією. Вартість її відновлення складає всього 300 гривень. Ми розраховуємо ціни індивідуально, намагаючись запропонувати клієнтам найбільш недорогий варіант реставрації.

Наші переваги

«ЧДА» дорожить заробленою репутацією, тому ми ведемо політику чесних цін. При цьому ми спеціалізуємося на виробництві дизельної апаратури. З нами ви отримаєте:

  •         вигідні умови;
  •         гарантії якості;
  •         зручні способи оплати;
  •         широкий спектр додаткових послуг і інше.

Ми намагаємося добитися максимальних результатів при невеликих вкладеннях. При цьому клієнти також можуть купити вже відновлені запчастини за низькими цінами.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023