Ремонт електронних дизельних форсунок

42 товарів.
Відображення 1 - 24 з 42 товарів

Найбільш сучасні системи уприскування палива працюють за рахунок електронного устаткування. Це особливо характерно для Common Rail. Проте ряд форсунок з електромагнітним управлінням активно застосовується в інших модифікаціях паливних систем. Вартість виробів досить висока, тому власники замислюються про альтернативні варіанти відновлення системи уприскування. Компанія "ЧДА" пропонує провести ремонт електронних форсунок в Харкові. Ми відмінно розбираємося в облаштуванні цих типів виробів, а також маємо в розпорядженні повний комплекс устаткування, необхідного для робіт з сучасними моделями деталей. На виконані роботи даються гарантії. Замовлення приймаються по усій Україні, а доставка відреставрованих запчастин виконується транспортними компаніями на вибір клієнта.

Які форсунки ми ремонтуємо?

Електронні запчастини нерідко модифікуються виробниками автомобілів. Проте більшість деталей поставляються в оригінальному виді від провідних виробників прецизійних виробів (Bosch, Denso і інших). Ми проводимо ремонт електронних форсунок в Києві для наступних марок автомобілів:

  •         Volkswagen;
  •         BMW i Mercedes;
  •         Nissan i FIAT;
  •         Iveco i Renault, а також інших марок.

Ми практично не обмежуємося в моделях і серіях форсунок, що реставруються, оскільки маємо спеціалізовані верстати, на яких працюють досвідчені майстри.

Вартість відновлення

Ціна ремонту електронних форсунок в Дніпропетровську зазвичай знаходиться в межах 1800-3300 гривень. Найдешевше обійдеться реставрація виробів на Volkswagen Golf. У нім використовується проста модифікація форсунки з нескладною конструкцією. Вартість її відновлення складає всього 300 гривень. Ми розраховуємо ціни індивідуально, намагаючись запропонувати клієнтам найбільш недорогий варіант реставрації.

Наші переваги

«ЧДА» дорожить заробленою репутацією, тому ми ведемо політику чесних цін. При цьому ми спеціалізуємося на виробництві дизельної апаратури. З нами ви отримаєте:

  •         вигідні умови;
  •         гарантії якості;
  •         зручні способи оплати;
  •         широкий спектр додаткових послуг і інше.

Ми намагаємося добитися максимальних результатів при невеликих вкладеннях. При цьому клієнти також можуть купити вже відновлені запчастини за низькими цінами.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022