Відновлення плунжерній пари Мерседес

10 товарів.
Відображення 1 - 10 з 10 товарів

Реставрація, ремонт плунжерних пар Mercedes

Німецький концерн робить вантажні і легкові машини, а також техніку спеціального призначення. На ряду моделей використовується дизельна паливна система, яка піддається сильному зносу унаслідок високого робітника тиску. Найбільше тертя зазнає плунжерная пара в ПНВТ. Вона з часом зношується, а тверді частки в дизелі сприяють утворенню дефектів на виробі. Купувати нові запчастини досить дорого, тому "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Мерседес в Харкові. Ми забезпечимо високу якість реставрації, а також широкий спектр додаткових послуг. Замовлення приймаються по усій Україні, а відновлені запчастини вирушають власникові транспортними компаніями.

Модельний ряд ремонтованих виробів

«ЧДА» не обмежується реставрацією стандартних і поширених запчастин. Ми спеціалізуємося на виробництві дизельної апаратури, тому маємо в розпорядженні усе необхідне устаткування для ремонту вузлів ПНВТ. Наші майстри вже відновили велику кількість плунжерних пар на Актрос, Атего, Варио і інших моделях Мерседес. Найчастіше нам здають в ремонт деталі наступних типів і артикулів:

  •         H-тип;
  •         серiй с артикулами 2 418, 1 418;
  •         продукцiю типа VE;
  •         вироби для ПНВТ 325;
  •         PLD-секції і багато що інше.

Ми проводимо частковий або капітальний ремонт, замінюємо зношені механізми, а також надаємо послуги реставрації старих запчастин. Останній варіант забезпечує економію бюджету, а також повну відповідність деталі вашій модифікації ТНВД. Ремонт плунжерних пар Mercedes у Львові проводиться із застосуванням міцних, зносостійких сплавів по останніх технологіях нанесення.

Вартість реставрації

Розцінки на послуги варіюються з урахуванням міри складності відновлення, а також серії і моделі виробу. Ціна ремонту плунжерних пар Мерседес в Одесі починається від 250 гривень. При необхідності отримати запчастини максимально швидко, в каталозі "ЧДА" є вже відремонтовані деталі. Вони продаються за пониженою ціною, проте не поступаються якістю нової продукції. Ми працюємо по усій Україні, строго дотримуючись вимог і стандартів в процесі ремонту.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021