Відновлення плунжерній пари Мерседес

10 товарів.
Відображення 1 - 10 з 10 товарів

Реставрація, ремонт плунжерних пар Mercedes

Німецький концерн робить вантажні і легкові машини, а також техніку спеціального призначення. На ряду моделей використовується дизельна паливна система, яка піддається сильному зносу унаслідок високого робітника тиску. Найбільше тертя зазнає плунжерная пара в ПНВТ. Вона з часом зношується, а тверді частки в дизелі сприяють утворенню дефектів на виробі. Купувати нові запчастини досить дорого, тому "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Мерседес в Харкові. Ми забезпечимо високу якість реставрації, а також широкий спектр додаткових послуг. Замовлення приймаються по усій Україні, а відновлені запчастини вирушають власникові транспортними компаніями.

Модельний ряд ремонтованих виробів

«ЧДА» не обмежується реставрацією стандартних і поширених запчастин. Ми спеціалізуємося на виробництві дизельної апаратури, тому маємо в розпорядженні усе необхідне устаткування для ремонту вузлів ПНВТ. Наші майстри вже відновили велику кількість плунжерних пар на Актрос, Атего, Варио і інших моделях Мерседес. Найчастіше нам здають в ремонт деталі наступних типів і артикулів:

  •         H-тип;
  •         серiй с артикулами 2 418, 1 418;
  •         продукцiю типа VE;
  •         вироби для ПНВТ 325;
  •         PLD-секції і багато що інше.

Ми проводимо частковий або капітальний ремонт, замінюємо зношені механізми, а також надаємо послуги реставрації старих запчастин. Останній варіант забезпечує економію бюджету, а також повну відповідність деталі вашій модифікації ТНВД. Ремонт плунжерних пар Mercedes у Львові проводиться із застосуванням міцних, зносостійких сплавів по останніх технологіях нанесення.

Вартість реставрації

Розцінки на послуги варіюються з урахуванням міри складності відновлення, а також серії і моделі виробу. Ціна ремонту плунжерних пар Мерседес в Одесі починається від 250 гривень. При необхідності отримати запчастини максимально швидко, в каталозі "ЧДА" є вже відремонтовані деталі. Вони продаються за пониженою ціною, проте не поступаються якістю нової продукції. Ми працюємо по усій Україні, строго дотримуючись вимог і стандартів в процесі ремонту.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022