Відновлення плунжерній пари Мерседес

10 товарів.
Відображення 1 - 10 з 10 товарів

Реставрація, ремонт плунжерних пар Mercedes

Німецький концерн робить вантажні і легкові машини, а також техніку спеціального призначення. На ряду моделей використовується дизельна паливна система, яка піддається сильному зносу унаслідок високого робітника тиску. Найбільше тертя зазнає плунжерная пара в ПНВТ. Вона з часом зношується, а тверді частки в дизелі сприяють утворенню дефектів на виробі. Купувати нові запчастини досить дорого, тому "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Мерседес в Харкові. Ми забезпечимо високу якість реставрації, а також широкий спектр додаткових послуг. Замовлення приймаються по усій Україні, а відновлені запчастини вирушають власникові транспортними компаніями.

Модельний ряд ремонтованих виробів

«ЧДА» не обмежується реставрацією стандартних і поширених запчастин. Ми спеціалізуємося на виробництві дизельної апаратури, тому маємо в розпорядженні усе необхідне устаткування для ремонту вузлів ПНВТ. Наші майстри вже відновили велику кількість плунжерних пар на Актрос, Атего, Варио і інших моделях Мерседес. Найчастіше нам здають в ремонт деталі наступних типів і артикулів:

  •         H-тип;
  •         серiй с артикулами 2 418, 1 418;
  •         продукцiю типа VE;
  •         вироби для ПНВТ 325;
  •         PLD-секції і багато що інше.

Ми проводимо частковий або капітальний ремонт, замінюємо зношені механізми, а також надаємо послуги реставрації старих запчастин. Останній варіант забезпечує економію бюджету, а також повну відповідність деталі вашій модифікації ТНВД. Ремонт плунжерних пар Mercedes у Львові проводиться із застосуванням міцних, зносостійких сплавів по останніх технологіях нанесення.

Вартість реставрації

Розцінки на послуги варіюються з урахуванням міри складності відновлення, а також серії і моделі виробу. Ціна ремонту плунжерних пар Мерседес в Одесі починається від 250 гривень. При необхідності отримати запчастини максимально швидко, в каталозі "ЧДА" є вже відремонтовані деталі. Вони продаються за пониженою ціною, проте не поступаються якістю нової продукції. Ми працюємо по усій Україні, строго дотримуючись вимог і стандартів в процесі ремонту.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021