Відновлення плунжерній пари Мерседес

10 товарів.
Відображення 1 - 10 з 10 товарів

Реставрація, ремонт плунжерних пар Mercedes

Німецький концерн робить вантажні і легкові машини, а також техніку спеціального призначення. На ряду моделей використовується дизельна паливна система, яка піддається сильному зносу унаслідок високого робітника тиску. Найбільше тертя зазнає плунжерная пара в ПНВТ. Вона з часом зношується, а тверді частки в дизелі сприяють утворенню дефектів на виробі. Купувати нові запчастини досить дорого, тому "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Мерседес в Харкові. Ми забезпечимо високу якість реставрації, а також широкий спектр додаткових послуг. Замовлення приймаються по усій Україні, а відновлені запчастини вирушають власникові транспортними компаніями.

Модельний ряд ремонтованих виробів

«ЧДА» не обмежується реставрацією стандартних і поширених запчастин. Ми спеціалізуємося на виробництві дизельної апаратури, тому маємо в розпорядженні усе необхідне устаткування для ремонту вузлів ПНВТ. Наші майстри вже відновили велику кількість плунжерних пар на Актрос, Атего, Варио і інших моделях Мерседес. Найчастіше нам здають в ремонт деталі наступних типів і артикулів:

  •         H-тип;
  •         серiй с артикулами 2 418, 1 418;
  •         продукцiю типа VE;
  •         вироби для ПНВТ 325;
  •         PLD-секції і багато що інше.

Ми проводимо частковий або капітальний ремонт, замінюємо зношені механізми, а також надаємо послуги реставрації старих запчастин. Останній варіант забезпечує економію бюджету, а також повну відповідність деталі вашій модифікації ТНВД. Ремонт плунжерних пар Mercedes у Львові проводиться із застосуванням міцних, зносостійких сплавів по останніх технологіях нанесення.

Вартість реставрації

Розцінки на послуги варіюються з урахуванням міри складності відновлення, а також серії і моделі виробу. Ціна ремонту плунжерних пар Мерседес в Одесі починається від 250 гривень. При необхідності отримати запчастини максимально швидко, в каталозі "ЧДА" є вже відремонтовані деталі. Вони продаються за пониженою ціною, проте не поступаються якістю нової продукції. Ми працюємо по усій Україні, строго дотримуючись вимог і стандартів в процесі ремонту.