Реставрація форсунок Volkswagen (Фольксваген)

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

«ЧДА» надає послуги реставрації дизельної апаратури для імпортних машин. Ми спеціалізуємося на виробництві прецизійних виробів, тому детально розбираємося в особливостях відновлення запчастин для систем уприскування пального. На підприємстві є повний комплекс спеціалізованого устаткування, що дозволяє нам швидко проводити роботи будь-якої складності. Ми проводимо реставрацію форсунок VolkswagenBMWDelphi, МАЗ, також механічних та дизельних в Харкові, надаючи гарантії якості і доступні ціни на послуги. Замовлення приймаються в усіх містах України, а відновлені запчастини доставляються транспортними компаніями на вибір клієнта.

Особливості реставрації деталей

Ремонт форсунок Фольксваген в Києві проводиться декількома способами. Метод підбирається на основі характеру і міри ушкодження, а також впливу природного зносу. Щоб добитися мінімальних грошових вкладень з боку клієнта, ми заздалегідь виконуємо діагностику. Вона виявляє найдрібніші недоліки, дозволяючи підібрати найбільш недорогий спосіб реставрації. Зазвичай ремонт проводиться наступними методами:

  •         очищення форсунок хімічними складами;
  •         заміна елементів ущільнювачів (РТI і шайб);
  •         відновлення геометрії виробу;
  •         заміна деталей, що зносилися, в конструкції і інше.

Наша компанія відповідально підходить навіть до незначних робіт, що дозволяє нам добитися максимальної якості ремонту форсунок Volkswagen в Дніпропетровську. Нерідко реставрація допомагає досягти ніжності і довговічності виробів, що не поступаються оригінальним, новим запчастинам.

Чому варто звернутися до нас?

Ціна ремонту форсунок Фольксваген в Дніпропетровську складає близько 300 гривен. Ми відреставруємо деталь в короткі терміни, надавши гарантії якості, а також забезпечимо:

  •         зручні способи оплати;
  •         доставку транспортними компаніями;
  •         комплексні послуги з ремонту ПНВТ на Фольксваген;
  •         консультування з питань ремонту і інше.

Окрім послуг відновлення, наша компанія пропонує купити вже відремонтовані запчастини. У каталозі представлений великий вибір запчастин, що пройшли реставрації. Їх ціна значно нижча оригінальної продукції або ряду реплік.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023