Реставрація форсунок Volkswagen (Фольксваген)

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

«ЧДА» надає послуги реставрації дизельної апаратури для імпортних машин. Ми спеціалізуємося на виробництві прецизійних виробів, тому детально розбираємося в особливостях відновлення запчастин для систем уприскування пального. На підприємстві є повний комплекс спеціалізованого устаткування, що дозволяє нам швидко проводити роботи будь-якої складності. Ми проводимо реставрацію форсунок VolkswagenBMWDelphi, МАЗ, також механічних та дизельних в Харкові, надаючи гарантії якості і доступні ціни на послуги. Замовлення приймаються в усіх містах України, а відновлені запчастини доставляються транспортними компаніями на вибір клієнта.

Особливості реставрації деталей

Ремонт форсунок Фольксваген в Києві проводиться декількома способами. Метод підбирається на основі характеру і міри ушкодження, а також впливу природного зносу. Щоб добитися мінімальних грошових вкладень з боку клієнта, ми заздалегідь виконуємо діагностику. Вона виявляє найдрібніші недоліки, дозволяючи підібрати найбільш недорогий спосіб реставрації. Зазвичай ремонт проводиться наступними методами:

  •         очищення форсунок хімічними складами;
  •         заміна елементів ущільнювачів (РТI і шайб);
  •         відновлення геометрії виробу;
  •         заміна деталей, що зносилися, в конструкції і інше.

Наша компанія відповідально підходить навіть до незначних робіт, що дозволяє нам добитися максимальної якості ремонту форсунок Volkswagen в Дніпропетровську. Нерідко реставрація допомагає досягти ніжності і довговічності виробів, що не поступаються оригінальним, новим запчастинам.

Чому варто звернутися до нас?

Ціна ремонту форсунок Фольксваген в Дніпропетровську складає близько 300 гривен. Ми відреставруємо деталь в короткі терміни, надавши гарантії якості, а також забезпечимо:

  •         зручні способи оплати;
  •         доставку транспортними компаніями;
  •         комплексні послуги з ремонту ПНВТ на Фольксваген;
  •         консультування з питань ремонту і інше.

Окрім послуг відновлення, наша компанія пропонує купити вже відремонтовані запчастини. У каталозі представлений великий вибір запчастин, що пройшли реставрації. Їх ціна значно нижча оригінальної продукції або ряду реплік.

Останні відгуки про товар

Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022
Мультиплікатор форсунки (клапан зі штоком) F 00V C01 380, F00VC01380
очень срочно нужны были именно эти мультипликаторы отправили в праздничные дни за что отдельное спасибр качество отменное. вы супер очень благодарен
11.01.2022
Клапан форсунки Делфі 9308-622B DELPHI EURO-4
брав на рено кенго все підійшло дякую,
10.12.2021