Реставрація форсунки MAN (МАН)

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Більшість вантажної техніки марки МАН здійснюються з дизельними паливними системами. Високий робочий тиск негативно позначається на довговічності елементів уприскування пального. При цьому погана якість солярки додатково знижує термін служби виробів. Придбати оригінальні запчастини досить складно, а вартість форсунок нерідко перевищує 600 і навіть 1000 гривень. Компанія "ЧДА" пропонує вигідне рішення проблеми - ремонт форсунок MAN в Харкові. Наша компанія спеціалізується на виготовленні прецизійних виробів, тому ми детально розбираємося в особливостях відновлення. Ми гарантуємо швидкий і якісний ремонт, оскільки після завершення робіт відбуваються строгі перевірки.

Особливості відновлення форсунок MAN

Компанія робить переважно вантажні автомобілі, від яких потрібно надійна експлуатація і доступність ремонту. З цієї причини на поширених моделях машин використовуються форсунки механічного типу. Вони відрізняються простим пристроєм. Проте деталі модифікації L - 2000 і схожі варіації важко знайти на ринку. Зазвичай їх поставляють на замовлення. Ремонт форсунок МАН в Одесі допомагає уникнути проблем з очікуванням і великими витратами. "ЧДА" проводить відновні роботи наступних типів:

  •         профілактику і обслуговування;
  •         діагностування несправностей;
  •         очищення виробів хімічними засобами;
  •         заміну ущільнювачів і РТI;
  •         відновлення геометрії і інше.

Ціна ремонту форсунок MAN в Києві в середньому складає 300-350 гривень. Ми розраховуємо вартість індивідуально, щоб заощадити бюджет клієнтів.

Переваги «ЧДА»

Наша компанія дорожить репутацією відповідального виробника дизельної апаратури, тому ми відповідально підходимо навіть до дрібних відновних робіт. З нашими послугами ви доб'єтеся:

  •         скорочення витрат на купівлі запчастин;
  •         найкоротших термінів ремонту системи уприскування палива;
  •         гарантій якості на запчастини і багато іншого.

Ми не станемо пропонувати складних робіт, якщо для реставрації форсунок МАН в Одесі досить очистити виріб від корозії і бруду. "ЧДА" приймає замовлення по усій Україні, доставляючи запчастині транспортними компаніями.