Реставрація форсунки MAN (МАН)

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Більшість вантажної техніки марки МАН здійснюються з дизельними паливними системами. Високий робочий тиск негативно позначається на довговічності елементів уприскування пального. При цьому погана якість солярки додатково знижує термін служби виробів. Придбати оригінальні запчастини досить складно, а вартість форсунок нерідко перевищує 600 і навіть 1000 гривень. Компанія "ЧДА" пропонує вигідне рішення проблеми - ремонт форсунок MAN в Харкові. Наша компанія спеціалізується на виготовленні прецизійних виробів, тому ми детально розбираємося в особливостях відновлення. Ми гарантуємо швидкий і якісний ремонт, оскільки після завершення робіт відбуваються строгі перевірки.

Особливості відновлення форсунок MAN

Компанія робить переважно вантажні автомобілі, від яких потрібно надійна експлуатація і доступність ремонту. З цієї причини на поширених моделях машин використовуються форсунки механічного типу. Вони відрізняються простим пристроєм. Проте деталі модифікації L - 2000 і схожі варіації важко знайти на ринку. Зазвичай їх поставляють на замовлення. Ремонт форсунок МАН в Одесі допомагає уникнути проблем з очікуванням і великими витратами. "ЧДА" проводить відновні роботи наступних типів:

  •         профілактику і обслуговування;
  •         діагностування несправностей;
  •         очищення виробів хімічними засобами;
  •         заміну ущільнювачів і РТI;
  •         відновлення геометрії і інше.

Ціна ремонту форсунок MAN в Києві в середньому складає 300-350 гривень. Ми розраховуємо вартість індивідуально, щоб заощадити бюджет клієнтів.

Переваги «ЧДА»

Наша компанія дорожить репутацією відповідального виробника дизельної апаратури, тому ми відповідально підходимо навіть до дрібних відновних робіт. З нашими послугами ви доб'єтеся:

  •         скорочення витрат на купівлі запчастин;
  •         найкоротших термінів ремонту системи уприскування палива;
  •         гарантій якості на запчастини і багато іншого.

Ми не станемо пропонувати складних робіт, якщо для реставрації форсунок МАН в Одесі досить очистити виріб від корозії і бруду. "ЧДА" приймає замовлення по усій Україні, доставляючи запчастині транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023